Komentarze na temat rynków BlackBull

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy BlackBull Markets (zwany również nazwą: blackbullmarkets.com/es), jest pośrednikiem forex i CFD. Czy BlackBull Markets jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o BlackBull Markets ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy BlackBull Markets ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Rynki BlackBull wspomina o byciu częścią: Black Bull Group Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Nowa Zelandia według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że BlackBull Markets nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: BlackBull Markets jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy typów kont, które oferuje Rynki BlackBull, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Rynki BlackBull, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Standardowe konto ECN- Minimalny depozyt początkowy 200 $, spready od 0,8, bez prowizji, minimalna wielkość lota 0,01, dźwignia do 1:500.

Konto ECN Prime- Minimalny depozyt początkowy 2.000 $, spready od 0,1, prowizja 6 USD za lot, minimalna wielkość lota 0,01, dźwignia do 1:500.

Instytucjonalne konto ECN- Minimalny depozyt początkowy 20.000 0,0 $, spready od 0,01, negocjowane prowizje, minimalna wielkość lota 1, dźwignia do 500:XNUMX.

Rodzaje kont BlackBull Markets
Rodzaje kont BlackBull Markets

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez BlackBull Markets to: MetaTrader4, MetaTrader5 i WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Rynki BlackBull udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa BlackBull Markets
Strona internetowa BlackBull Markets

Rynki BlackBull zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia na temat różnych instrumentów, którymi można handlować z BlackBull Markets, kalendarz ekonomiczny, niewiele więcej narzędzi lub informacji znajduje się na stronie internetowej tego brokera.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Rynki BlackBull

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: capitalblackbullmarkets.com/en

📞Numer telefonu: (+64) 9 558 5142

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy BlackBull Markets. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Rynki BlackBull

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma BlackBull Markets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o BlackBull Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «BlackBull Markets: ocena i recenzje»

 1. Daniel Baxin odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, czy broker blackbullmarkets jest licencjonowany i regulowany w Meksyku, a jeśli tylko w Nowej Zelandii, czy jest wiarygodny?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Danielu, powinieneś sprawdzić recenzję o nich TUTAJ, to nie jest wiarygodne, to oszustwo.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.