Komentarze na temat Black Wallstreet Capital

W tej sekcji przeanalizujemy Black Wallstreet Capital, a "broker „CFD”. Chociaż Más oferuje również inne usługi inwestycyjne i zarządzania kapitałem.

Wspomniany broker jest własnością: BWC Independiente, SA de CV, a co do twojego ubicación, broker wspomina o posiadaniu baza w Mexico City.

Jeśli przeanalizujemy regulacje brokera, broker wspomina, że ​​podlega regulacjom meksykańskiego CNBV.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Zazwyczaj w tej sekcji sekcji analizujemy różne rodzaje kont, ale Black Wallstreet Capital nie określa tego typu informacji.

Te platformy do obsługi że broker oferuje: uważamy, że platforma brokerska, z którą współpracuje Black Wallstreet Capital, chociaż tego nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które broker Black Wallstreet Capital zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Black Wallstreet Capital
Strona internetowa Black Wallstreet Capital

Black Wallstreet Capital zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykres z cenami niektórych akcji popularnych firm, takich jak Google.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o brokerze Black Wallstreet Capital

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bwc.com.mx

Número de teléfono: (55) 6819-7325

E-mail:[email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Reputacja Black Wallstreet Capital jest niejasna, ale sugerujemy ostrożność Dlaczego? Ponieważ znaleźliśmy w Internecie kilka komentarzy wspominających o trudnościach z wycofaniem kapitału, chociaż nie byliśmy w stanie zweryfikować prawdziwości komentarzy.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Black Wallstreet Capital? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «Stolica Czarnej Wallstreet»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 2. Mauricio Posada odpowiedź

  Nie polecam ich.

  Znam kilka osób, które straciły z nimi pieniądze i tak naprawdę nie dbają o twoje pieniądze, ich jedynym interesem jest generowanie zysków poprzez prowizje, które generują sprzedając i kupując pozycje, niezależnie od ułomności.

  Musisz być ostrożny, jeśli proszą Cię o kontynuowanie jako klient, ponieważ jest to haczyk na dalsze opróżnianie konta z prowizjami, które obsługują.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mauricio, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Black Wallstreet Capital… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.