Blackcore recenzje

Analiza czarnego rdzenia

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Czarny rdzeń (zwany także imieniem: blackcorerb.com), Broker CFD. Czy Black Core jest naprawdę polecany do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Black Core ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Black Core jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Black Core wspomina o byciu częścią Blackcore spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Mauritius.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Black Core nie posiada żadnej regulacji. Zaktualizowany: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów z zapewnieniem, że dzwonią do firmy, z której dzwonią i działają KERUM (którego liderem byłby Víctor Hugo Avendano), a jego lokalizacja to Av Chapultepec 431, Juárez, Cuauhtémoc, 06600 Col Juárez, CDMX, Meksyk.

UWAGA: Black Core jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont jakie oferuje Black Core, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na ich istnienie.

La platforma do działania oferowane przez Black Core to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Black Core udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Black Core
Strona internetowa Black Core

Black Core zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, wiadomości o interesujących wydarzeniach finansowych, naprawdę niewiele więcej, wspominają o innych narzędziach, ale nie mieliśmy do nich dostępu, więc nie wzięliśmy na konto.

Ostrzeżenie przed czarnym rdzeniem

Ostrzeżenie przed czarnym rdzeniem
Ostrzeżenie przed czarnym rdzeniem

Jak wyjaśniliśmy w recenzji, Black Core podobno ma licencję Mauritiusa (co również nie gwarantuje bezpieczeństwa), ale zauważyliśmy, że Mauritius FSC wydał ostrzeżenie przed Black Core, stwierdzając, że ta licencja jest fałszywa. Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności przy Black Core.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Czarny rdzeń

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: blackcorerb.com
 • 📞Numer telefonu: 442080028711 | +50760504959

Informacje o Kerum

 • Kontakt oznacza: 55 5478 8076 | +52 56 3069 0935 | [email chroniony]
 • Witryna internetowa: kerum.mx

Możesz znaleźć ich oferty pracy w serwisach Indeed, Linkedin, Computrabajo i podobnych, szukając kierowników telefonicznych, doradców, działów sprzedaży.

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Black Core. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Czarny rdzeń

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Black Core jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w lipcu 2019 Mauritius FSC dodano do czarnego rdzenia do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FSC z lipca 2019 r. ⚠️

UWAGA!: broker Black Core jest powiązany z 1000extra, Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Black Core? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

227 komentarze do «Czarny rdzeń: ocena i komentarze»

 1. Ariadna odpowiedź

  Czarny rdzeń to oszustwo, firma zatrudnia konsultantów telefonicznych do call center za pośrednictwem firmy o nazwie KERUM, więc poszukaj tego w Internecie, a zobaczysz, że jest to rzekoma instytucja finansowa, obecny adres tych oszustów to 431 Chapultepec Avenue, bardzo blisko metra Sewilla w Mexico City. Osoba odpowiedzialna nazywa się Víctor Avendaño i na Facebooku znajdują go jako VicPanda Ar, on rządzi, ale za nim są właściciele, którzy są bardzo dużą mafią, odszedłem tam z pracy kilka miesięcy temu i nie zlikwidowali mnie, zanim poprosiłem o podwyżkę za to, a oni odmówili, już wielu z nas złożyło skargi, miejmy nadzieję, że wkrótce zostaną rozebrane, a teatr, który założyli, by kraść ludzi, upadnie

  Zostawiam Ci kilka zdjęć menedżera Victora avendaño

  Wiktor Avendan

  Wiktor Avendan

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ariadna, bardzo dziękuję za podanie adresu tych oszustów, teraz wszyscy dotknięci tym fałszywym brokerem będą mogli odebrać swoje pieniądze w biurach firmy KERUM (callcenter) przy Avenida Chapultepec 431, Juárez, Colonia Juárez, CDMX, Meksyk bardzo blisko metra Sevilla w Mexico City (patrz obraz budynku), musisz udać się do biura, aby odebrać wszystkie pieniądze skradzione za pomocą kłamstw i manipulacji. Dzięki za pisanie o Black Core. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacja, dzięki za pisanie o Black Core. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Samuel acu odpowiedź

  Dobry wieczór, sprawdziłem już firmę i adres rzeki Guadiana, czy jest poprawny, ale zmieniły się około rok temu. Teraz znajdują się na AVENIDA CHAPULTEPEC numer 431 Colonia Juárez, oszukali mnie dużymi pieniędzmi, ale ARIADNA, była stamtąd pracownica, skontaktowała się ze mną, aby przekazać mi więcej informacji o tych złodziejach, ponieważ nie pracuje już w tym szczurzym gnieździe, trzymaj mam na uwadze jedną informację: odpowiadają w imieniu firmy KERUM, więc poszukajcie w internecie, a zobaczycie, że wszystko się zgadza, to niby doradcy telefoniczni i to call center przez które oszukują, według co mi powiedziała ta dziewczyna, szef, który wszystko przenosi w tym miejscu nazywa się wiktor Hugo Avendano
  Nigdy nie inwestuj, stracisz pieniądze

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MAGGY, docenimy twoje informacje i zaktualizujemy je w razie potrzeby, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Black Core, teraz Wiemy, że zespół komercyjny tego Brokera, który jest SCAMem, wykonuje swoją pracę STEALING INVESTORS z zespołem Commercial Scammer z Calle Rio Guadiana 23 (Río Guadiana 23 Col. Renacimiento, Cuauhtémoc, 06500 Ciudad de México, CDMX, Meksyk ).

   Zobacz prawdziwy adres brokera Black Core TUTAJ

   Dla wszystkich inwestorów dotkniętych oszustwami tego Brokera, zalecamy złożenie skargi na policję i że idą aresztować ich w tym biurze, kiedy oszukują ludzi.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Czy znasz nazwisko szefa firmy, nazwę firmy?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. MAGICZNY odpowiedź

  GWARANTOWANE OSZUSTWO! NIE INWESTUJ. SĄ GRUPĄ DRONÓW ZA TELEFONU, KTÓRE SKORZYSTAJĄ Z NĘKANIA, KIEDY CZUJĄ SIĘ ZAstraszeni. NIE MUSISZ NIC ROBIĆ, ALE TRZYMAJ SIĘ OD TEGO Z DALA.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MAGGY, bardzo dziękuję za podzielenie się teraz swoimi doświadczeniami z Black Core Wiemy, że zespół komercyjny tego Brokera, który jest SCAMem, wykonuje swoją pracę STEALING INVESTORS z zespołem Commercial Scammer z Calle Rio Guadiana 23 (Río Guadiana 23 Col. Renacimiento, Cuauhtémoc, 06500 Ciudad de México, CDMX, Meksyk ).

   Zobacz prawdziwy adres brokera Black Core TUTAJ

   Dla wszystkich inwestorów dotkniętych oszustwami tego Brokera, zalecamy złożenie skargi na policję i że idą aresztować ich w tym biurze, kiedy oszukują ludzi.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Czy znasz nazwisko szefa firmy, nazwę firmy?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.