Komentarze na temat Bitcoinwelt
W tej sekcji przeanalizujemy bitcoinwelt (zwany również nazwą: bitcoinwelt.co), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Bitcoinwelt naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Bitcoinwelt ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy bitcoinwelt ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Bitcoinwelt wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma opierać się na: nie ma danych na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, nie wspominają nic o byciu a regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Bitcoinwelt jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bitcoinwelt, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto Starter, Konto Premium i Konto Biznesowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto startowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, menedżer konta osobistego, Trader Expert, dostępna dźwignia 1: 100, spready od 1.0 pipsa, prowizja.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 2.500, menedżer konta osobistego, Trader Expert, dostępna dźwignia 1: 100, spready od 1.5 pipsa, prowizja.

Konto biznesowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, menedżer konta osobistego, Trader Expert, dźwignia do 1:200, spready od 0.0 pipsa, prowizja.

Rodzaje kont Bitcoinwelt
Rodzaje kont Bitcoinwelt

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Bitcoinwelt oferuje to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Bitcoinwelt udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Bitcoinwelt
Witryna Bitcoinwelt

bitcoinwelt zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wykresy na żywo, wiadomości, artykuły informacyjne, objaśnienia oferowanych produktów.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat bitcoinwelt 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: bitcoinwelt.co

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Bitcoinwelt. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Bitcoinwelt

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? bitcoinwelt jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest nigdzie zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i nie ma regulacji (nie -firma regulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FINMA Bitcoin Welt do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FINMA z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano BaFin (Niemcy) Bitcoin Welt do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z września 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Bitcoin Welt? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Bitcoinwelt: Ocena i komentarze»

 1. Studnie Wiktora odpowiedź

  ALARM! FINMA JUŻ OSTRZEGŁA PRZED TYM BROKEREM, ŻE TO OSZUSTWO, NIE PODCHODZ W POBLIŻU, SKARGIWAM SIĘ PRZEZ 2 MIESIĄCE I WCIĄŻ NIE MOGŁEM ODZYSKAĆ ​​MOICH PIENIĘDZY, JEŚLI KTOŚ TO ZROBIŁ, POTRZEBUJĘ RĘKI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Viktor Wells, dziękuję za komentarz na temat Bitcoinwelt. Ten broker to oszustwo. FINMA (Szwajcarski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link do FINMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.