Komentarze na temat BitcoinTradeLine

W tej sekcji przeanalizujemy brokera BitcoinTradeLine (zwany również bitcointradeline.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy BitcoinTradeLine jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu BitcoinTradeLine. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina bycie częścią: Plus One Ltd i EverStride OU.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadynach oraz w Estonii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BitcoinTradeLine, zauważamy, że oferuje 6 różnych rodzajów kont / planów: Konto Zielone, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto VIP i Konto Czarne. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Zielone konto- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 100 USD, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne webinaria, alerty cenowe, aktualizacje najważniejszych wydarzeń na rynku. 24% bonus powitalny.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne webinaria, alerty cenowe, aktualizacje głównych wydarzeń rynkowych, do 10 sygnałów transakcyjnych, 1 do 1 sesji eksperckich 10 (40). XNUMX% bonus powitalny.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 USD, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne webinaria, alerty cenowe, aktualizacje głównych wydarzeń rynkowych, do 15 sygnałów transakcyjnych, 1 do 1 sesji eksperckich 20 (60). XNUMX% bonus powitalny.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne webinaria, alerty cenowe, aktualizacje głównych wydarzeń rynkowych, do 20 sygnałów transakcyjnych, 1 do 1 sesji eksperckich 80 nieograniczona. XNUMX% bonus powitalny.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 24 $, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne webinaria, alert cenowy, aktualizacje głównych wydarzeń rynkowych, do 6 sygnałów transakcyjnych, sesje eksperckie od 30 do 1 bez ograniczeń. 1% bonus powitalny.

Czarne konto: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 24 $, całodobowe wsparcie, centrum edukacyjne, konto demo, codzienny przegląd rynku, profesjonalne webinaria, alerty cenowe, aktualizacje głównych wydarzeń rynkowych, nieograniczona liczba sygnałów transakcyjnych, nieograniczona liczba sesji eksperckich od 6 do 1 . Skonsultuj się z opiekunem konta w sprawie ekskluzywnych warunków premii.

Rodzaje kont BitcoinTradeLine
Rodzaje kont BitcoinTradeLine

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty BitcoinTradeLine to: własna platforma BitcoinTradeLine.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które BitcoinTradeLine udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna BitcoinTradeLine
Witryna BitcoinTradeLine

BitcoinTradeLine zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wykresów, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat BitcoinTradeLine |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bitcointradeline.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

>>> Ocena włączona BitcoinTradeLine <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma BitcoinTradeLine jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny oraz Estonia), a szukając opinii o BitcoinTradeLine znaleźliśmy tylko negatywne recenzje. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o BitcoinTradeLine? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Komentarz do «BitcoinTradeLine: Ocena i komentarze»

  1. Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
    Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
    Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.