Broker Bux

Komentarze do bitów finansowych W tej sekcji przeanalizujemy Finanse bitowe (zwany również nazwą: bit-finance.io), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Bit Finance naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅ ➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Bit Finance ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to trochę finanse? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej. Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Bit Finance wspomina o byciu część: brak danych na ten temat. ❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma opierać się na: nie ma danych na ten temat. ❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

UWAGA: Bit Finance jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bit Finance, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta. Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, 150 zbywalnych aktywów, dzienny / tygodniowy przegląd rynku, bonus handlowy (opcjonalnie), niższe spready, centralne badanie transakcji, widżet alertów, alerty e-mail, alerty SMS. Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, 150 zbywalnych aktywów, dzienny / tygodniowy przegląd rynku, bonus handlowy (opcjonalnie), niższe spready, centralne badanie transakcji, widżet alertów, alerty e-mail, alerty SMS. Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, 150 zbywalnych aktywów, dzienny / tygodniowy przegląd rynku, bonus handlowy (opcjonalnie), niższe spready, centralne badanie transakcji, widżet alertów, alerty e-mail, alerty SMS. Konto platynowe: Tylko z zaproszeniem, 150 zbywalnych aktywów, dzienny / tygodniowy przegląd rynku, bonus handlowy (opcjonalnie), niższe spready, centralne badanie transakcji, widżet alertów, alerty e-mail, alerty SMS.
Rodzaje kont Bit Finance
Rodzaje kont Bit Finance
Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze. TENa platforma do działania jakie oferuje Bit Finance to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Bit Finance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
Strona internetowa Bit Finance
Strona internetowa Bit Finance
Finanse bitowe zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, sygnały, analiza rynku, trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Finanse bitowe 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻 🌏Strona internetowa:bit-finance.io 📞Numer telefonu: + 141 847 63885 📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Bit Finance. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Bit Finanse

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Finanse bitowe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022 ❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest nigdzie zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i nie ma regulacji (nie -firma regulowana). ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano BCSC Finanse bitowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ ➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z lipca 2021 r. ⚠️

UWAGA: w marcu 2022 FINMA dodano do Finanse bitowe do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FINMA z marca 2022 r. ⚠️

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 
📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o Bit Finance? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Bit Finance: ocena i komentarze»

 1. Bernard odpowiedź

  Przeczytałem raport z bcsc, zostali oskarżeni o kradzież pieniędzy od wielu ludzi, nadal nie mogę odzyskać swoich pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Bernardo, dziękuję za komentowanie Bit Finance. Ten broker to oszustwo. BCSC (Kanadyjski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link ).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY
   Pozdrowienia.

   -----------------------

   Cześć Bernardo, dziękuję za komentowanie Bit Finance. Ten broker to oszustwo. BCSC (Financial Regulator of Canada) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link tutaj )

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego! To wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.