Broker Bux

Komentarze na temat Bit-Advisory

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Bit-doradztwo (zwany także imieniem: bit-advisorylimited.com), jest pośrednikiem Criptomonedas. Czy naprawdę poleca się Bit-Advisory do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Bit-Advisory ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Bit-Advisory ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Bit-doradztwo wspomina o byciu częścią: Doradztwo bitowe Investments Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Zjednoczone Królestwo jednak według strony internetowej nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Bit-Advisory nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Bit-Advisory jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Bit-doradztwo, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, 1.58% dziennej wydajności, wsparcie 24/7.

Konto złożone: minimalny depozyt początkowy $ 5.500, 1.95% dziennej wydajności, wsparcie 24/7.

Konto Deluxe: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, 2.65% dziennej wydajności, wsparcie 24/7.

La platforma do działania oferowane przez Bit-Advisory to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Bit-doradztwo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Bit-Advisory
Witryna Bit-Advisory

Bit-doradztwo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Bit-doradztwo

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: bit-advisorylimited.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Bit-Advisory. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Bit-doradztwo

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Bit-Advisory jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w lutym 2022 CONSOB (Włochy) dodano do Bit-doradztwo do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Bit-Advisory? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Bit-Advisory: Ocena i komentarze»

 1. SERGIO DE SANTIS odpowiedź

  CONSOB Zlecił QUESTO BROKER NELLA LORO LISTA NERA, PAGHERANNO PER TUTTI I DANNI CHE CI HANNO CAUSATO

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj SerGIO dE Santis, dziękuję za komentowanie Bit-Advisory. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz link Z). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   ----

   Ciao serGIO de Santis, dziękuję za komentarz na temat Bit-Advisory. Ten broker to trufla. Consob ma già messo w Guardia su di loro, per mentire e non essere regolamentati (Zobacz połączenie Z). Nie wyślę sprzedanego loro, dostanę najlepiej sprzedany z buggy, operacje nie są prawdziwe, non mettono sprzedałem na rynku, li fanno solo sembrare e alla fin ti dicono che hai perso e lo manono.

   Aby uzyskać pierwszeństwo i więcej żołnierzy, aby uzyskać więcej informacji na temat pagore tasse, tasse, legalizzazioni, ecc. Non farlo, è un chiaro segno che vogliono rubare i tuoi soldi e non restituiranno nulla ache paghi.

   Jeśli jest więcej informacji o Twojej firmie, chcielibyśmy się nimi z Tobą podzielić, więc wiem, że jeśli chodzi o informacje, które posiadamy, mamy inne osoby inwestujące w tę firmę.

   Czy są nazwiska konsultantów, numer, adres e-mail osób, z którymi się kontaktujesz? Ti ricordi come ti sei imbattuto w tym brokerze na pierwszym miejscu?

   Aby odzyskać i sprzedać, wypróbuj nasz czat lub ten link: ROSZCZENIA I TUOI SOLDI, NOI TI AIUTIAMO

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.