Komentarze na temat Bi-Options

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Bi-Opcje (zwany także bi-options.ltd), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się Bi-Options, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Bi-Options ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Bi-Opcje? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: NewTraders Holdings Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii, ale nie ma regulacji w tym kraju, co każe nam sądzić, że jest fałszywa. 

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Bi-Options, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Plan Armature, Plan Standardowy, Plan Profesjonalny, Plan Ultra, Plan Multi i Plan Mieszany. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan armatury- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20 USD, 20% po 24 godzinach.

Plan standardowy- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 USD, 40% po 48 godzinach.

Profesjonalny plan- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 USD, 60% po 48 godzinach.

Plan Ultra- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, 75% po 72 godzinach.

Wieloplanowy- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, 85% po 72 godzinach.

Plan złożony- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD, 100% po 96 godzinach.

Rodzaje kont Bi-Options
Rodzaje kont Bi-Options

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferta Bi-Options jest: nie wymieniona.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Bi-Options udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Bi-Options
Strona internetowa Bi-Options

Bi-Options zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, często zadawane pytania, informacje o oferowanych produktach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Bi-Opcje 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: bi-options.ltd

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Bi-Options. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Bi-Opcje <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Bi-Opcje jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, podejrzana lokalizacja, gdy szukasz opinii o Bi-Opcje Nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Bi-Opcjach? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Bi-Options: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, dzięki za komentowanie Bi-Options. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *