Recenzje BGold Capital

Analiza na BGold Capital

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy BGold Capital (zwany także imieniem: bgoldcapital.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy BGold Capital naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o BGold Capital ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy BGold Capital jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ BGold Capital nie wymienia nazwy prawnej firmy.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.
 • ❌ Analizując jego bezpieczeństwo, zauważamy, że BGold Capital nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: BGold Capital jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez BGold Capital, w tym przypadku widzimy, że oferuje 4 różne konta:

 • Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, codzienne badania rynku i podsumowania, samouczki wideo.
 • Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000 XNUMX USD, codzienne badania rynku i briefy, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria.
 • Kurs platynowy- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, codzienne badania rynku i podsumowania, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, wiadomości i sygnały na wiadomość.
 • Konto VIP- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 100.000 XNUMX USD, codzienne badania rynku i podsumowania, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, wiadomości i sygnały na wiadomość, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium.

La platforma do działania którego używa BGold Capital to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego BGold Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa BGold Capital
Strona internetowa BGold Capital

BGold Capital zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na BGold Capital

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: bgoldcapital.com
 • 📞Numer telefonu: +34 9500 49 101 | +44 2038 079 566
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy BGold Capital. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na BGold Capital

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma BGold Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodane do BGold Capital do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA!: Według wiadomości klientów platforma BGold Capital jest połączone Rynek Elitarny, platforma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o BGold Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

29 komentarze do «BGold Capital: Ocena i komentarze»

 1. MARIA odpowiedź

  Jestem María: Według Alfredo byłem już w BGOLDCAPITAL i pewnego dnia zadzwonili do mnie, że połączyli się z ELITE MARKET, poprzednia firma już zaczynała się psuć, myślałem, że dojdę do siebie, że jest jeszcze jakaś szansa z tym fuzja, ale było to samo lub gorzej, jak mówi Alfredo, włożyłem trochę pieniędzy na odzyskanie, a poza tym tym, który zajmował się tą kwestią był OMAR FEDERICO SORIA RIZO lub sam się tak nazywa, bo nie sądzę, że nazwiska są prawdziwe. Oddaję to już w ręce prawników i policji. Ten Marcelo też kiedyś się skontaktował i Sara też. Kilka dni temu zadzwonił do mnie i powiedział, że Federico Rizo nie jest już w firmie i ostrzegł mnie, że jeśli zadzwoni do mnie w ich imieniu z bitcoinami, nie powinienem się angażować, ponieważ jest oszustem. W moim przypadku byli bez serca, nie mam już możliwości powrotu do zdrowia po pracy, jestem na emeryturze, jestem w podeszłym wieku i w złym stanie zdrowia zabrali wszystkie moje oszczędności. Powinniśmy stworzyć związek między wszystkimi oszustami, aby stał się silniejszy. Działają w Europie za pośrednictwem Wielkiej Brytanii 447367622196, a z telefonami z Hiszpanii mają 881808771-681201544-933936036-911987737.
  Linie te są kupowane od firm – powinny również prosić o dane, ponieważ ich wykorzystanie służy oszustwom.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MARIA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BGold Capital, ten broker to OSZUSTWO. Kiedy prosisz o pieniądze, jeśli nie usprawiedliwiają się, robią inną, np. że musisz zapłacić podatek lub że Twoja operacja jest na marginesie i jeśli jej nie wyślesz, wszystko przepadnie lub tym podobne rzeczy. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, w końcu je stracisz. Nikt ich nie reguluje, Twoje pieniądze są zagrożone, jeśli w nie zainwestowałeś.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: BGzłoty

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. HANIA odpowiedź

  dobry

  Od roku inwestuję z BGOLDCAPITAL i w ostatnim miesiącu czerwca zniknęli, nie było możliwości skontaktowania się z nimi.

  Proszę o poinformowanie mnie, jeśli jest to firma pośrednicząca w oszustwach i straciłem pieniądze, mam konto i widzę zyski, tak jak robię to, aby je wypłacić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć HANIA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BGold Capital, ten broker to oszustwo. Kiedy prosisz o pieniądze, jeśli nie mają wymówki, podają inną, na przykład, że musisz zapłacić podatek lub że Twoja operacja jest na marginesie i jeśli nie wyślesz wszystkiego lub podobnych rzeczy, przepadną. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, w końcu je stracisz. Nikt ich nie reguluje, Twoje pieniądze są zagrożone, jeśli w nie zainwestowałeś. Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/bgold-capital-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. oszukany przez kapitał bgold odpowiedź

  OSZUST Z WSZYSTKIMI LITERAMI, NIGDY NIE MOŻESZ WYPŁACIĆ PIENIĘDZY. SĄ GRUPĄ OSZUSTW, KTÓRZY OTWIERAJĄ I ZAMYKAJĄ STRONY INTERNETOWE BROKERÓW. CFDIZ, BROKERZ, FINROYALTY TO WSZYSTKIE STRONY O TYM SAMYM WYGLĄDZIE, GDY NIE MOGĄ KONTYNUOWAĆ OSZUSTWA Z POWODU SWEJ REPUTACJI, ZMIENIAJĄ NAZWĘ I STRONĘ I KONTYNUOWAĆ OSZUSTWO !!!!
  ⚠️
  ⚠️
  ⚠️
  ❗❗❗❗JEŚLI PORÓWNASZ WITRYNY PODOBIEŃSTWA JEST ZBYT WIELE, ABY BYŁO TO PRZYPADKIEM !!! UWAGA NA TYCH ZŁODZIEJÓW ❗❗❗❗
  ⚠️
  ⚠️
  ⚠️
  ⚠️

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj oszukany, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BGold Capital, ten broker to OSZUSTWO. Kiedy prosisz o pieniądze, jeśli nie mają wymówki, podają inną, na przykład, że musisz zapłacić podatek lub że Twoja operacja jest na marginesie i jeśli nie wyślesz wszystkiego lub podobnych rzeczy, przepadną. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, w końcu je stracisz. Nikt ich nie reguluje, twoje pieniądze są zagrożone, jeśli w nie zainwestowałeś. Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/bgold-capital-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Zabójca Jozuego odpowiedź

  Na szczęście odzyskałem zdrowie dzięki tej stronie, która jest stworzona, abyśmy mogli odzyskać nasze pieniądze, wiedz, że Bgold to oszustwo, ponieważ proszą cię o pieniądze i nie nabierz się ponownie na to samo! nie spadnij !! Bgold po prostu chce oszukać inwestorów !!! NIE SPADNIJ !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joshue, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BGold Capital, ten broker to oszustwo. Kiedy prosisz o pieniądze, jeśli nie mają wymówki, podają inną, na przykład, że musisz zapłacić podatek lub że Twoja operacja jest na marginesie i jeśli nie wyślesz wszystkiego lub podobnych rzeczy, przepadną. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, w końcu je stracisz. Nikt ich nie reguluje, twoje pieniądze są zagrożone, jeśli w nie zainwestowałeś. Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/bgold-capital-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.