Broker Bux

Recenzje BGold Capital

Analiza na BGold Capital

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy BGold Capital (zwany także imieniem: bgoldcapital.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy BGold Capital naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o BGold Capital ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy BGold Capital jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ BGold Capital nie wymienia nazwy prawnej firmy.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.
 • ❌ Analizując jego bezpieczeństwo, zauważamy, że BGold Capital nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: BGold Capital jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez BGold Capital, w tym przypadku widzimy, że oferuje 4 różne konta:

 • Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, codzienne badania rynku i podsumowania, samouczki wideo.
 • Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000 XNUMX USD, codzienne badania rynku i briefy, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria.
 • Kurs platynowy- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, codzienne badania rynku i podsumowania, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, wiadomości i sygnały na wiadomość.
 • Konto VIP- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 100.000 XNUMX USD, codzienne badania rynku i podsumowania, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, menedżer konta, wiadomości i sygnały na wiadomość, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium.

La platforma do działania którego używa BGold Capital to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego BGold Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa BGold Capital
Strona internetowa BGold Capital

BGold Capital zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na BGold Capital

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: bgoldcapital.com
 • 📞Numer telefonu: +34 9500 49 101 | +44 2038 079 566
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy BGold Capital. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na BGold Capital

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma BGold Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodane do BGold Capital do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA!: Według wiadomości klientów platforma BGold Capital jest połączone Rynek Elitarny, platforma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o BGold Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

29 komentarze do «BGold Capital: Ocena i komentarze»

 1. MARIA odpowiedź

  Jestem María: Według Alfredo byłem już w BGOLDCAPITAL i pewnego dnia zadzwonili do mnie, że połączyli się z ELITE MARKET, poprzednia firma już zaczynała się psuć, myślałem, że dojdę do siebie, że jest jeszcze jakaś szansa z tym fuzja, ale było to samo lub gorzej, jak mówi Alfredo, włożyłem trochę pieniędzy na odzyskanie, a poza tym tym, który zajmował się tą kwestią był OMAR FEDERICO SORIA RIZO lub sam się tak nazywa, bo nie sądzę, że nazwiska są prawdziwe. Oddaję to już w ręce prawników i policji. Ten Marcelo też kiedyś się skontaktował i Sara też. Kilka dni temu zadzwonił do mnie i powiedział, że Federico Rizo nie jest już w firmie i ostrzegł mnie, że jeśli zadzwoni do mnie w ich imieniu z bitcoinami, nie powinienem się angażować, ponieważ jest oszustem. W moim przypadku byli bez serca, nie mam już możliwości powrotu do zdrowia po pracy, jestem na emeryturze, jestem w podeszłym wieku i w złym stanie zdrowia zabrali wszystkie moje oszczędności. Powinniśmy stworzyć związek między wszystkimi oszustami, aby stał się silniejszy. Działają w Europie za pośrednictwem Wielkiej Brytanii 447367622196, a z telefonami z Hiszpanii mają 881808771-681201544-933936036-911987737.
  Linie te są kupowane od firm – powinny również prosić o dane, ponieważ ich wykorzystanie służy oszustwom.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MARIA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BGold Capital, ten broker to OSZUSTWO. Kiedy prosisz o pieniądze, jeśli nie usprawiedliwiają się, robią inną, np. że musisz zapłacić podatek lub że Twoja operacja jest na marginesie i jeśli jej nie wyślesz, wszystko przepadnie lub tym podobne rzeczy. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, w końcu je stracisz. Nikt ich nie reguluje, Twoje pieniądze są zagrożone, jeśli w nie zainwestowałeś.

   Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: BGold

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. HANIA odpowiedź

  dobry

  Od roku inwestuję z BGOLDCAPITAL i w ostatnim miesiącu czerwca zniknęli, nie było możliwości skontaktowania się z nimi.

  Proszę o poinformowanie mnie, jeśli jest to firma pośrednicząca w oszustwach i straciłem pieniądze, mam konto i widzę zyski, tak jak robię to, aby je wypłacić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć HANIA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BGold Capital, ten broker to oszustwo. Kiedy prosisz o pieniądze, jeśli nie mają wymówki, podają inną, na przykład, że musisz zapłacić podatek lub że Twoja operacja jest na marginesie i jeśli nie wyślesz wszystkiego lub podobnych rzeczy, przepadną. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, w końcu je stracisz. Nikt ich nie reguluje, Twoje pieniądze są zagrożone, jeśli w nie zainwestowałeś. Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/bgold-capital-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. oszukany przez kapitał bgold odpowiedź

  OSZUST Z WSZYSTKIMI LITERAMI, NIGDY NIE MOŻESZ WYPŁACIĆ PIENIĘDZY. SĄ GRUPĄ OSZUSTW, KTÓRZY OTWIERAJĄ I ZAMYKAJĄ STRONY INTERNETOWE BROKERÓW. CFDIZ, BROKERZ, FINROYALTY TO WSZYSTKIE STRONY O TYM SAMYM WYGLĄDZIE, GDY NIE MOGĄ KONTYNUOWAĆ OSZUSTWA Z POWODU SWEJ REPUTACJI, ZMIENIAJĄ NAZWĘ I STRONĘ I KONTYNUOWAĆ OSZUSTWO !!!!
  ⚠️
  ⚠️
  ⚠️
  ❗❗❗❗JEŚLI PORÓWNASZ WITRYNY PODOBIEŃSTWA JEST ZBYT WIELE, ABY BYŁO TO PRZYPADKIEM !!! UWAGA NA TYCH ZŁODZIEJÓW ❗❗❗❗
  ⚠️
  ⚠️
  ⚠️
  ⚠️

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj oszukany, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z BGold Capital, ten broker to OSZUSTWO. Kiedy prosisz o pieniądze, jeśli nie mają wymówki, podają inną, na przykład, że musisz zapłacić podatek lub że Twoja operacja jest na marginesie i jeśli nie wyślesz wszystkiego lub podobnych rzeczy, przepadną. Nie wysyłaj więcej pieniędzy, w końcu je stracisz. Nikt ich nie reguluje, twoje pieniądze są zagrożone, jeśli w nie zainwestowałeś. Możesz przeczytać recenzję na ich temat tutaj: https://brokersrecomendados.com/bgold-capital-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.