Komentarze na temat BFM
W tej sekcji przeanalizujemy brokera BFM (zwany również nazwą: finbinance.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się BFM do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o BFM ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to bfm? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: BestProducts Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ BFM jest brokerem nieregulowanym. ⛔

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BFM, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont / planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Czarne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, wsparcie 24/6, minimalna wielkość lota 0.1, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, kalendarz finansowy, alerty cenowe, dostęp do głównych aktywów.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, wsparcie 24/6, minimalna wielkość partii 0.2, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, kalendarz finansowy, alerty cenowe, dostęp do głównych aktywów, opiekun klienta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, wsparcie 24/6, minimalna wielkość partii 0.5, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, kalendarz finansowy, alerty cenowe, dostęp do głównych aktywów, opiekun klienta.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, wsparcie 24/6, minimalna wielkość partii 1.0, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, kalendarz finansowy, alerty cenowe, dostęp do najlepszych aktywów, menedżer konta, strategia niestandardowa, sygnały VIP.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, wsparcie 24/6, minimalna wielkość partii 1.5, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, kalendarz finansowy, alerty cenowe, dostęp do najlepszych aktywów, menedżer konta, strategia niestandardowa, sygnały VIP.

Czarne konto: tylko dla ekskluzywnych klientów.

Rodzaje kont BFM
Rodzaje rachunków BFM (1)
Rodzaje kont BFM
Rodzaje rachunków BFM (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

Las platformy do obsługi że oferty BFM to: Platforma finansowa y MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które BFM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BFM
Strona internetowa BFM

BFM zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat BFM 🟢

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: finbinance.com

📞Numer telefonu: +44 203 966 0600 | +43 720 883 111

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy BFM. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona BFM <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? BFM jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o BFM znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV Bfn do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o BFN? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «BFM: Ocena i komentarze»

 1. Esteban odpowiedź

  Ten broker mnie oszukał, mam nadzieję, że są szanse na odzyskanie moich pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Esteban, dziękuję za komentowanie BFM. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.