Najlepsze recenzje FX dla inwestorów

Analiza najlepszego inwestora Fx

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Najlepszy Inwestor Fx (zwany także imieniem: bestinvestorfx.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy Best Investor Fx jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Best Investor Fx ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Best Investor Fx jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Best Investor Fx wspomina o byciu częścią ZJEDNOCZONA GRUPA KAPITAŁOWA SP. Dyrektorem brokera jest Karen Castillo.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Brytyjskie Wyspy Dziewicze w zależności od strony internetowej. aktualizacja: Mexibus, Parque Hundido 8. piętro – 03720 Mexico City, CDMX, Meksyk. Link do Map Google.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Best Investor Fx nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Best Investor Fx jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez Best Investor FxW tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 500.
 • Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy $ 5.000.

La platforma do działania Best Investor Fx używa: Platforma MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla tradera, którego Best Investor Fx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Najlepsza strona internetowa dla inwestorów walutowych
Najlepsza strona internetowa dla inwestorów walutowych

Best Investor Fx zapewnia następujące pomoce lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: wykresy na żywo, trochę informacji o oferowanych produktach, często zadawane pytania, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Najlepszy Inwestor Fx

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: bestinvestorfx.com
 • 📞Numer telefonu: + 52 555 907 4721
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Best Investor Fx. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Najlepszy Inwestor Fx

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Best Investor Fx jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodane do Best Investor Fx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

¡UWAGA!: broker Best Investor Fx jest powiązany z Horizon FX Pro, firma o fatalnej reputacji i wielu skargach klientów. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o Best Investor Fx? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

169 komentarze do «Najlepszy Inwestor Fx: Ocena i komentarze»

 1. Sabino Lopez tuńczyk odpowiedź

  przyjaciele, znam tego pośrednika, nieszczęsnych oszustów, reżyserka to zasrana Kolumbijka, nazywa się Karen Castillo, więc szukajcie jej na Facebooku, znajdują się przed Mexibus Parque Hundido, 8 piętro, wszyscy są bandą ignoranci lub licencjonowani ludzie, przyjeżdżają tam dla swoich pieniędzy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sabino, rozumiem, że jesteś w Mexico City, czy masz dokładny adres, ulicę i numer? Wszystkie podane przez Ciebie informacje pomogą inwestorom odzyskać pieniądze. W tym brokerze wszystko, co zainwestujesz, zawsze będzie stracone, ukradną ci to, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentarz na temat Best Investor FX (znanego również jako HorizonFX Pro). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.