✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

Komentarze Beneffx

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Beneffx (zwany również nazwą: beneffx.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy firma Beneffx jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Beneffx ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Beneffx ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

korzyśćx wspomina o byciu częścią: Optim LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wyspy Marshalla.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, obserwujemy, że Beneffx nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Beneffx jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje korzyśćx, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Plan podstawowy: minimalny depozyt początkowy $250, dźwignia 1: 100, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, codzienna analiza wideo.

Bądź srebrnym planem: minimalny depozyt początkowy $2.500, dźwignia 1: 200, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, codzienna analiza wideo.

Plan Be Gold: minimalny depozyt początkowy $25.000, dźwignia 1: 300, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, codzienna analiza wideo.

Plan platynowy: minimalny depozyt początkowy $70.000, dźwignia 1: 400, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, codzienna analiza wideo.

Plan VIP: minimalny depozyt początkowy $250.000, specjalnie dostosowana dźwignia, spready (składy VIP), wsparcie 24/6, centrum szkoleniowe, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, opiekun klienta (VIP).

Rodzaje kont Beneffx
Rodzaje kont Beneffx (1)
Rodzaje kont Beneffx
Rodzaje kont Beneffx (2)

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obrazek 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj aby zobaczyć obrazek 2 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania oferowane przez firmę Beneffx to: Platforma Be-Web.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który korzyśćx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Beneffx
Strona internetowa Beneffx

korzyśćx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, słowniczek, najczęściej zadawane pytania, promocje, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na korzyśćx

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa:beneffx.com

📞Numer telefonu: + 442037576558

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Beneffx. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na korzyśćx

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Beneffx jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji, branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba mieści się w uznanym raj podatkowy i wreszcie również brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

UWAGA!: w kwietniu 2022 CNMV dodano do korzyśćx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.

UWAGA!: w maju 2022 FCA dodane do Beneffx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z maja 2022 r

UWAGA!: Od października 2023 r. broker Beneffx NIE jest już aktywny.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

[identyfikator demokracji=”2596″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

22 komentarze do «Beneffx: Ocena i komentarze»

 1. GAB WILLIAMS odpowiedź

  W Wielkiej Brytanii fca potępiło tę firmę, najwyraźniej nie minie dużo czasu, zanim trafią do więzienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gab Williams, dziękuję za komentarz na temat BENFFX. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *