Komentarze BDV Invest FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera BDV Invest FX (zwany również BDVINVESTFX.COM), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się BDV Invest FX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu BDV Invest FX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii, ale nie jest regulowany przez brytyjskiego regulatora, co każe nam sądzić, że jego siedziba tak naprawdę nie znajduje się w Wielkiej Brytanii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają, że są regulowane przez FCA, CNMV i inne organy regulacyjne, ale sprawdzając numery regulacji zauważamy, że jest to nieprawdziwe. Broker próbuje podszywać się pod firmę regulowaną, sugerujemy EKSTREMALNĄ OSTROŻNOŚĆ

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BDV Invest FX, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Eksperta, Konto Diamentowe i Konto Auto Trade. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 1 $, dźwignia do 30: XNUMX.

Konto eksperta- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 1 $, dźwignia do 200: XNUMX.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, dźwignia do 200: 1, spread XNUMX pips, osobisty doradca, zarządzanie kontem.

Konto handlu samochodami!: minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 $, samodzielne zarządzanie kontem.

Rodzaje kont BDV Invest FX
Rodzaje kont BDV Invest FX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty BDV Invest FX to: własna platforma BDV Invest FX.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla tradera, które BDV Invest FX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BDV Invest FX
Strona internetowa BDV Invest FX

BDV Invest FX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, wyjaśnienie produktów finansowych, które oferuje BDV Invest FX, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Inwestycja BDV FX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: BDVINVESTFX.COM

Número de teléfono: + 44 7448 835529

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Inwestycja BDV FX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma BDV Invest FX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając innych opinii o BDV Invest FX najczęściej znajdujemy negatywne recenzje, próbuje podszyć się pod regulowaną firmę, CNMV (hiszpański regulator) oznaczył BDV Invest FX jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o BDV Invest FX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «BDV Invest FX: Ocena i komentarze»

 1. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Raul, NIE, inwestowanie w BDV Invest FX NIE jest bezpieczne, kłamią na temat ich regulacji i wcale nie są przejrzyste, jeśli zainwestujesz, stracisz pieniądze, w ogóle tego nie polecam.
   Jeśli chcesz zacząć handlować w wersji demo lub rzeczywistej, polecam wypróbowanie jednego z tych, które znajdują się w naszej TOP 10:

   https://brokersrecomendados.com/ranking-mejores-brokers-recomendados/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.