Broker Bux

Komentarze na temat BDSwiss

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy BDSwiss (zwany także imieniem: bdswiss.com), jest pośrednikiem która oferuje produkty do handlu CFD i produkty inwestycyjne. Ta platforma zawiera ponad 1.000 instrumentów bazowych, w tym akcje i fundusze ETF. Czy naprawdę zaleca się BDSwiss do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o BDSwiss ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy BDSwiss ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

BDSwiss wspomina o byciu częścią: Rynki BDS i BDS Ltd.)

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónfirma posiada biura w Cypr, Mauritius y Seszele.

✅ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że BDSwiss jest regulowany przez FSC y FSA.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy typów kont, które oferuje BDSwiss, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 7 różnych typów kont:

Konto centowe: zalecany dla początkujących, jest to rodzaj rachunku o niskim ryzyku, który oferuje traderom możliwość handlu centami/centami, jest również używany przez bardziej doświadczonych traderów, którzy są zainteresowani testowaniem swoich strategii ze zmniejszoną ekspozycją. Twój minimalny depozyt początkowy wynosi 10 USD / EUR, dźwignia do 1:500, +70 instrumentów do handlu, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 20%, natychmiastowe wypłaty, wsparcie 24/7, Trading Central i więcej.

Konto klasyczne: pozwala klientom handlować w najbardziej korzystnych warunkach, w tym niskich spreadach, 0 USD prowizji od depozytów. Masz dostęp do szerokiej gamy narzędzi handlowych i zasobów edukacyjnych. Jego minimalny depozyt początkowy jest z $/€100, dźwignia do 1:500, +250 instrumentów, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 20%, natychmiastowe wypłaty, wsparcie 24/7, Trading Central i więcej.

Konto premium: To konto oferuje inwestorom możliwość handlu z wyższą dźwignią, aż do 1:1000, ze spreadami zaczynającymi się już od 1,1 pipsa i prowizjami od 0 USD. ten minimalny depozyt początkowy jest z $/€100, +70 instrumentów, 50% wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, 20% stop out, natychmiastowe wypłaty, wsparcie 24/7, Trading Central i wiele więcej.

Konto VIP: Konto VIP BDSwiss jest dostosowane do potrzeb handlowców o dużym wolumenie, którzy chcą handlować z większymi wolumenami, oferując niskie koszty transakcyjne, zerową prowizję od produktów indeksowych, 0-1 sesji handlowych dzięki uprzejmości BDSwiss i nieograniczony dostęp do kanału BDSwiss Telegram dla alertów handlowych. ten minimalny depozyt początkowy jest z $/€3.000, dźwignia do 1:500, +250 instrumentów, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 20%, natychmiastowe wypłaty, wsparcie 24/7, Trading Central, między innymi.

Rachunek surowy: Zaprojektowane dla traderów, którzy chcą obniżyć swoje koszty handlu głównymi parami Forex i złotem, konto BDSwiss Raw oferuje bardzo wąskie spready zaczynające się od 0,0 za stałą prowizję w wysokości 5 €/$/£ za lot. Jest wyposażony w unikalny zestaw narzędzi i korzyści, w tym alerty handlowe w czasie rzeczywistym, niskie prowizje i spready, dedykowane wsparcie i narzędzia handlowe premium. Jego minimalny depozyt początkowy jest z 5.000 USD / EUR, dźwignia do 1:500, +250 instrumentów, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 20%, natychmiastowe wypłaty, wsparcie 24/7, Trading Central, między innymi.

Konto Stock Plus: Umożliwia klientom BDSwiss zbudowanie zdywersyfikowanego portfela ponad 1000 wiodących na świecie akcji i funduszy ETF. Minimalny depozyt początkowy $/€200, opcjonalna dźwignia do 1:5, +900 akcji i +80 dostępnych funduszy ETF, minimalne zamówienie 0.01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 50%, stop out 20%, natychmiastowe wypłaty, wsparcie 24/7, hedging i skalpowanie dozwolone.

Konto demo: BDSwiss oferuje nowym traderom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na darmowych rachunkach demo z regulowanymi saldami wirtualnymi do €/$/£100.000 XNUMX. Możliwe jest otwarcie dowolnego rodzaju konta oferowanego przez BDSwiss, w tym Classic, Raw, VIP, Premium lub Cent, jako konto demo i testowanie oferowanych narzędzi, warunków i spreadów. Nie wymaga depozytu, ale należy pamiętać, że wszelkie zyski lub środki, które mogą znajdować się na rachunkach demo, nie mogą zostać wypłacone. 

Te platformy do obsługi że oferty BDSwiss to: Aplikacja mobilna BDSwiss, BDSwiss Web Trader, MetaTrader 4 y MetaTrader 5.

Niedawno uruchomiono BDSwiss nowe narzędzie o nazwie „Trade Companion”; narzędzie brokerskie przeznaczone do dostarczania inwestorom informacji do monitorowania, analizowania i ulepszania ich wyników handlowych. Jest to najnowszy dodatek do BDSwiss.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który BDSwiss udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa BDSwiss
Strona internetowa BDSwiss

BDSwiss zapewnia następujące pomoce lub zasoby Handlowcy lub interesariusze: całodobowa obsługa klienta w ponad 24 językach ojczystych, szkolenia na żywo i seminaria internetowe, edukacyjne e-booki i filmy, codzienne badania i analizy rynku z tygodniowymi, kwartalnymi i rocznymi raportami, alerty handlowe, wykresy i wiele więcej. Warto wspomnieć, że oferuje m.in duża ilość zasobów do twoich klientów

Wpłaty i wypłaty

Z imponującym zakresem ponad 150 międzynarodowych i lokalnych metod płatnościs, klienci BDSwiss mogą wybrać preferowane metody wpłat i wypłat tuż przed zasileniem swoich kont i cieszyć się prowizją 0 USD od wszystkich swoich wpłat. BDSwiss akceptuje początkowe depozyty i przetwarza wypłaty za pomocą przelewów natychmiastowych, przelewów bankowych lub kart kredytowych i jest zwykle wymagany między od dwóch do siedmiu dni roboczych na przetworzenie wychodzących płatności kartą kredytową.

Ważne jest również, aby pamiętać, że natychmiastowe płatności przelewem na konta BDSwiss są dostępne natychmiast, umożliwiając nowym klientom natychmiastowe rozpoczęcie handlu. w zakresie wypłat środków, Oferty BDSwiss natychmiastowe wypłaty do 2.000 €/$/£i pobiera 0 USD prowizji od wszystkich wypłat kartą kredytową.

Inny informacja na BDSwiss

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: bdswiss.com

📞Numer telefonu: Niemcy +49 3021446991 | Hiszpania +34 910756937 | Francja +33 184671942 | Włochy +39 0689970124 | Wielka Brytania +44 2036705890 | Portugalia +35 1308810611

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

OTWÓRZ SWOJE KONTO!

ODBIERZ BONUS TUTAJ!

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy BDSwiss. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na BDSwiss

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma BDSwiss jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

✅ Po wykonaniu wyczerpująca analiza na ⭐ BDSwiss 🥇, naszym zdaniem wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z dobrym brokerem, Z doskonałe warunki handlowe, idealna opcja dla prawie wszystkich typów traderów.

Dokładne badanie twojego zasoby, narzędzia i wsparcie, znajdujemy narzędzia bardzo wysoki poziom, te istoty świetna pomoc nawet dla początkujących inwestorów.

Kilka razy kontaktowaliśmy się z pomocą techniczną i odpowiedzieli szybko. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, BDSwiss jest brokerem regulowane i cieszy się zaufaniem wielu inwestorów, ponieważ mówimy o Wiodący, starszy, uznany i szanowany broker. BDSwiss to broker z najwyższej półki.


W kilku słowach: Mówimy o doskonałym brokerze i w pełni polecanym!


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o BDSwiss? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

55 komentarze do «BDSwiss: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José, dziękuję za komentowanie BDSwiss, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 1. dana-36 odpowiedź

  Ta firma sprawiła, że ​​2 miesiące temu zarobiłem podwójną inwestycję, jestem zadowolony

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Dana-36, dzięki za komentowanie BDSwiss, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 2. IGNA odpowiedź

  Dobrze, jestem tu od 1 roku, trochę źle zaczynałem, ale teraz polecam w 100% brokerowi.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam, dziękuję za komentowanie BDSwiss, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 3. Martin odpowiedź

  Są bardzo niezawodne, pomagają Ci, gdy masz problem z transakcjami i innymi rzeczami. Mam nadzieję, że będę mógł dalej zarabiać.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Martin, dziękuję za komentowanie BDSwiss, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Arian, dziękuję za komentowanie BDSwiss, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 4. mili odpowiedź

  Zainwestowałem z nimi i od 4 miesięcy dużo zarabiam. Przez pierwsze 2 miesiące prawie zrezygnowałem, ale kontynuowałem i poprawiłem swoje wyniki.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Milli, dzięki za komentowanie BDSwiss, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 5. Dante.rozmiar odpowiedź

  Firma działa całkiem dobrze. Mam nadzieję, że uda mi się zarobić znacznie więcej pieniędzy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Dante.siz, dziękuję za komentowanie BDSwiss, każda informacja jest bardzo pomocna dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.