Komentarze na temat BDSTrading
W tej sekcji przeanalizujemy brokera BDTrading (zwany także nazwą: bdstrading.com), jest pośrednikiem Forex, ETF, Criptomonedas y CFD. Czy BDStrding jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o BDSTrading ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy BDTrading? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ BDStrding wspomina o byciu część: BDS Swiss Markets Global Services Ltd

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Mauricio.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, widzimy co to jest regulowane przez FSC.

 

UWAGA: BDStrding ma regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez BDStrding, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto Klasyczne, Konto VIP, Konto Raw i Konto InvestPlus. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100, spread od 1.5 pipsa, sWsparcie 24/5, podstawowy dostęp do Autochartist, ograniczony dostęp do alertów handlowych, podstawowe narzędzie do analizy trendów.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 3.000, spread od 1.1 pipsa, 0 Index Commission, Priority Services, Personal Account Manager, Autochartist Performance Statistics, VIP Trading Alerts via Telegram, Premium Trend Analysis Tool.

Rachunek surowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, spread od 0.0 pipsów, usługi priorytetowe, osobisty menedżer konta, statystyki wydajności Autochartist, alerty handlowe VIP za pośrednictwem Telegramu, narzędzie do analizy trendów Premium.

Konto InvestPlus: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, wykonanie DMA, ddywidendy wypłacane na długich pozycjach, osobisty opiekun konta, podstawowy dostęp do Autochartist, ograniczony dostęp do alertów handlowych.

Rodzaje kont BDSTrading
Rodzaje kont BDSTrading

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że BDStrding oferuje to: Platforma MT4 y MT5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które BDStrding udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa BDSTrading
Strona internetowa BDSTrading

BDTrading zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: kalendarz ekonomiczny, analizy, wykresy, kalkulatory, trochę informacji o oferowanych przez Ciebie produktach, sekcja często zadawanych pytań, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat BDTrading 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: bdstrading.com

📞Numer telefonu: +34 910756937 (Hiszpania) | +35 1308810611 (Portugalia) | +39 0689970124 (Włochy) | +44 2036705890 (Wielka Brytania) | +33 184671942 (Francja) | +49 3021446991 (Niemcy)

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy BDStrding. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona BDTrading

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? BDTrading jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o BDStrding znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o BDSTrading? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «BDTrading: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, dziękuję za komentowanie BDStrding. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *