Czy BCM to oszustwo? Opinie z 2023 r

Informacje sprawdzone w Luty 2023

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w BCM. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o BCM i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbegincapitalmarkets.com
🏠 spółka*BCM Begin Capital Markets CY Ltd
⚖️. RozporządzenieCySEC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaBCM
📌 AdresCypr

⚠️ BCM jest własnością firmy BCM Begin Capital Markets CY Ltd znajduje się na Cyprze, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do analizy rodzajów kont oferowanych przez BCM, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa BCM

BCM zapewnia wyjaśnienie oferowanych przez siebie usług, wiadomości i analizy rynkowe, samouczki wideo, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+357 25 030 565

???? Końcowa ocena BCM ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W BCM.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o BCM:

dataAktualizacja wiadomości
luty 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów BCM, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o BCM? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z BCM.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez BCM

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić BCM

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić BCM?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy BCM to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że BCM to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy BCM jest niezawodny?

Nie. BCM nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z BCM?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla BCM?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy BCM to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. ACosta odpowiedź

  Witam, czy są wiarygodne? Nie chciałbym stracić pieniędzy u tego brokera. Pozdrowienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ACosta, dzięki za komentarz na stronie begincapitalmarkets.com, ponieważ naszym zdaniem mają niebezpieczną regulację, dlatego jej nie polecamy. Jest to również broker bez doświadczenia, co również wydaje się nam przemawiać przeciwko niemu.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.