Broker Bux

Opinie na temat BattleTrade

Recenzja BattleTrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy BattleTrade (zwany także imieniem: battletrade.co), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy BattleTrade jest naprawdę polecany do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o BattleTrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy BattleTrade jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • BattleTrade wspomina o byciu częścią: Tetris Group Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę na Dominice.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że BattleTrade nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: BattleTrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje BattleTrade, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto mini: minimalny depozyt początkowy $ 500, ograniczony wybór aktywów, minimalna dźwignia, minimalna wielkość zlecenia: 0,01 lota, ograniczone wsparcie ekspertów.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 3.000, większa różnorodność aktywów, rozszerzona dźwignia, minimalna wielkość zlecenia: 0,01 lota, pomoc analityków.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, dostępny pełny wybór aktywów, dźwignia 1:100, minimalna wielkość zlecenia: 0,01 lota, osobisty doradca.

La platforma do działania że BattleTrade oferuje: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego BattleTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna BattleTrade
Witryna BattleTrade

BattleTrade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na BattleTrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: battletrade.com | battletrade.pro
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: kontakt z formularza na stronie

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy BattleTrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na BattleTrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma BattleTrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma, której celem jest: branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysta, jej siedziba mieści się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w lutym 2022 CONSOB dodane do BattleTrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w kwietniu 2022 CONSOB dodane do BattleTrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2022 r. ⚠️

UWAGA: BattleTradewraz z ClydeTrade y SierraInvest są własnością Tetris Group LTD, firmy o fatalnej reputacji i z skargi na niego, oskarżony o oszukiwanie własnych klientów. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o BattleTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «BattleTrade: oceny i recenzje»

 1. Geronimo Rizzo odpowiedź

  Consob złożył skargę, cercherò di będę nadal żądać i sprzedać moje spettano

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Geronimo Rizzo, dziękuję za komentarz na temat BattleTrade. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.