Komentarze na temat Banc de Monarch

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Banc de Monarch, jest brokerem forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się Banc de Monarch, aby zainwestować? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina bycie częścią Thinking Ahead LTD, chociaż w regulaminie wspomina się o byciu częścią Takeda Partners LTD, więc nie jest to zbyt jasne.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Wyspach Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, jest nieregulowanym brokerem.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Banc de Monarch, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: konto brązowe, konto srebrne, konto złote i konto premium.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy 500$, pożyczka z marżą do 10%, dźwignia do 1:50, dostęp do szkoleń online, comiesięczna analiza rynku.

Po nim następuje Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 5.000 $, pożyczka do 35% marży, dźwignia do 1:200, osobisty opiekun konta, webinaria giełdowe, cotygodniowa analiza rynku.

Trzeci rodzaj konta to Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 10.000 $, pożyczka do 35% marży, dźwignia do 1:200, osobisty opiekun konta, webinaria giełdowe, cotygodniowa analiza rynku.

Ostatnim typem konta jest Konto premium (Właściwie konta premium Banc de Monarch są podzielone na 3; Monarch Platinum, Monarch Premium i Monarch Royal): minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX USD, bezpośredni kontakt z menedżerem konta, alerty handlowe i wydarzenia finansowe, prywatne sesje z analitykami finansowymi, plany inteligentne zarządzanie kapitałem, program edukacyjny dotyczący analizy rynku, dostęp do sali handlowej VIP, zaproszenia na ekskluzywne wydarzenia VIP.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokerskich Banc de Monarch (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Banc de Monarch
Rodzaje kont Banc de Monarch

Te platformy do obsługi że Banc de Monarch oferuje: wierzymy (ponieważ nie precyzuje), że jest to własna platforma Banc de Monarch.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Banc de Monarch udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Banc de Monarch
Strona internetowa Banc de Monarch

Banc de Monarch zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: mają sekcję z różnymi lekcjami wideo (choć są w języku angielskim), webinaria (również w języku angielskim), słowniczek (tak, również w języku angielskim), wiadomości o rynki finansowe (w języku angielskim) i kalendarz ekonomiczny (i nic dziwnego, że tak, również w języku angielskim).

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Banc de Monarch

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.bancdm.com (i najwyraźniej mają drugą stronę internetową) www.bancdm.io i trzecią www.bancdemonaco.com/es-ES

Número de teléfono: + 442038704035

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Banc de Monarch jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​Banc de Monarch jest nieuregulowanym brokerem, nie podaje pewnych ważnych informacji, a nawet w niektórych sekcjach swojej strony internetowej sobie zaprzecza (takich jak do kogo należy firma i jej lokalizacja), dlatego sugerujemy ostrożność , nie wygląda zbyt dobrze.

Aktualizacja z października 2018 r.: Ze względu na powtarzające się wiadomości od klientów mówiące o braku możliwości wypłaty kapitału lub niemożności skontaktowania się z Banc de Monarch po zainwestowaniu pieniędzy, NIE POLECAMY BANC DE MONARCH.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Banc de Monarch? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

62 komentarze do «Banc de Monarch: ocena i komentarze»

 1. Sancho odpowiedź

  Wypróbowałem sugerowane tutaj usługi obciążenia zwrotnego i poszło dobrze. Udało mi się odzyskać prawie 9.000 dolarów, które mnie oszukały. Całkowicie wdzięczny.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sancho, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 3. Carlosa Noya odpowiedź

  Dzień dobry:

  Nazywam się Carlos Noya i oszukali mnie wraz z przyjacielem ponad 23.000 XNUMX euro. Ci ludzie z Bank of Monaco są tacy sami, jak oszuści z Centobanc, Cryptokartal i Coincall, ponieważ badania, które prowadzimy (wraz z inżynierem komputerowym) dostarczają nam bardzo pouczających danych.

  W sprawie Bank of Monaco prowadzone są już śledztwa prowadzone przez policję krajową (UDEF), a także przez policję katalońską w sprawie tych osób, a niektóre sądy prowadzą sprawę. Firmy stojące za tym to:

  o TAKEDA PARTNERS, LTD zarejestrowana w The Trust Company of The Marshall Islands, Inc. z Wysp Marshalla pod numerem 93016. Adresy lub powiązane adresy to 9-11 Central Luggate Hill, Londyn, EC2V 6DN, Wielka Brytania oraz 10 King Willianm Street , Londyn, EC4N 7TW, Wielka Brytania.

  o B2CRYPTO LMITED (B2CRYPTO EOOD) o numerze rejestracyjnym 205155120 z siedzibą pod adresem Prof. FrityofNansen Str. 9, 1142, Sofia, Bułgaria, również wskazany na swojej stronie internetowej Blvd. Tzar Boris III, Sofia, 1612, Bułgaria.

  o JOSHUA DEVELOPMENTS LTD, zarejestrowana pod numerem 964 6005 z siedzibą pod adresem 168 Clare Road, Cardiff, CF11 6RX, Wielka Brytania.

  lub THINKING AHEAD LTD z numerem rejestracyjnym 04769025 i adresem 30-31 St. James Place, Mangotsfield, Bristol, Avon, BS16 9JB, Wielka Brytania.

  A nazwiska oszustów, których dzisiaj badamy to m.in.: Ema Suarez Adriana West, Bella Martinelli, Amelia Rivera, Roberta, Marco Krueger (przełożona Amelia Rivera), Daniel Gutiérrez (dział finansowy)

  Adresy e-mail oszustów to: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] (Chociaż ponieważ są takie same, używają również kont Coincall: [email chroniony] o [email chroniony])

  Policja i IT powiedzieli nam, że musimy być bardzo bezpośredni podczas dochodzenia, aby nie znaleźć ślepych zaułków. My, jeden z facetów, którzy z nami pracują, mamy doświadczenie w kryptowalutach, a w naszym przypadku w części oszustwa wykonaliśmy przelewy Bitcoinów i Litecoinów na konta, które nam przekazali z Bank of Monaco (poprzez platformę Coinbase) , aby można było śledzić i osiągać własność portfela kryptowalut.

  Podobnie transfery do Bułgarii, Rosji, Estonii, Czech są łatwe do naśladowania.

  Ci ludzie to profesjonaliści, którzy używają strony, a kiedy ją spalają, otwierają inną i kontynuują to samo (czasami nawet używają tych samych nazw), więc bardzo ważna jest współpraca między zainteresowanymi, aby zebrać maksimum ilość możliwych testów (ponieważ w niektórych przypadkach mogą skorzystać z telefonu komórkowego, który można zlokalizować, osobistego e-maila lub konta bankowego, na które jest wykonywany przelew)

  Stworzyliśmy e-mail, aby skontaktować się z większą liczbą ofiar: [email chroniony] i dzięki temu móc współpracować. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, skontaktuj się z nami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję bardzo za wszystkie te informacje o Banc de Monarch. Mamy nadzieję, że pomoże osobom, którym nie udało się wypłacić swojego kapitału u tego brokera.

   Pozdrowienia.

 4. Mariana odpowiedź

  Podpisz tę petycję, aby spróbować zlikwidować blokady finansowe i odzyskać nasze pieniądze
  zmiana .org / p / rząd-espy% C3% B1a-zamknięcie-finansowego-chiringuitos

 5. JCP odpowiedź

  Witaj JORGE, nie wiem czy widziałeś moją odpowiedź, dlatego znowu do Ciebie piszę. Daję ci mój numer telefonu 659.489.771, jeśli chcesz, żebym ci w czymś pomogła, ponieważ jestem również kolejną z tych osób. Niezależnie od tego, czy złożyłeś skargę, czy nie, mogę Cię poprowadzić, jeśli chcesz. Byłbym wdzięczny za możliwość skontaktowania się z tobą, ponieważ im lepiej jesteśmy zorganizowani, tym skuteczniejszy będzie efekt końcowy, aby złapać tych ludzi, którzy wyrządzili tak wiele szkód. Wszystkiego najlepszego.

 6. JCP odpowiedź

  Zainwestowałem dużo pieniędzy w Banc de Monarch. Operacja przebiegała dla mnie dobrze. Miałem zarobki, ale jak przyszło do wypłaty pieniędzy, nie chcieli mi ich dać. Chciałbym skontaktować się z jednym z Was, aby skoordynować strategie mające na celu odzyskanie oszukanych pieniędzy. Byłbym wdzięczny, że za pośrednictwem tego forum znajdziesz więcej osób, które tak jak ja są zainteresowane odzyskaniem swoich pieniędzy. Czekam na komentarz. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj JCP, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Banc de Monarch… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Sprawdź, czy kontaktuje się z Tobą inny klient.

   Pozdrowienia.

   • JCP

    Zobaczyłem, że platforma MT4 oferuje szereg zalet w porównaniu z innymi, których próbowałem, a także myśląc, że Bank of Monaco to naprawdę bank, nie mogłem przejść przez myśl, że mają zatrzymać moje pieniądze. Z drugiej strony nie mogłem sobie wyobrazić, że jeśli jakiś podmiot oszukał CNMV lub odpowiednik innego kraju, nie będzie go ścigał, dopóki nie zostanie zamknięty. Smutne w tym jest to, że nie ścigając ich, kraty finansowe zyskują skrzydła.

   • Polecani brokerzy

    Witam JCP, dzięki za informację, również Banc de Monarch to nie bank, tylko za nazwę...

 7. EBMYCCE odpowiedź

  Bardzo ważne jest, aby zgłosić to na policję, która sprawi, że będzie to brane pod uwagę. Chociaż ilość pieniędzy jest niewielka. Nie ma znaczenia kraj. Jeśli jest nas niewielu informatorów, to nigdy się nie skończy i nie będziemy mieć dużej nadziei na odzyskanie pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dobra informacja, lub też z regulatorem finansowym kraju każdego klienta.

 8. ozon 22 odpowiedź

  coincall to nowe oszustwo bankowe monarchy, po prostu zmieniają nazwę i dalej oszukują, to niesamowite, naprawdę niesamowite

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Ozone 22, bardzo dziękuję za informację, powiedziano nam już, że Banc de Monarch i Coincall są spokrewnieni.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.