✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze do balonów

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Balion (zwany także ballion.net), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy Ballion naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję Ballion. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Ballion Investments Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale okazało się to fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Ballion, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Główne, Konto Bazaltowe, Konto Onix, Konto Entuzjasty, Konto Platynowe i Konto Weterana. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Główne konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $300, wliczony kapitał, zwrot 10% w ciągu 5 dni.

Konto bazaltowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $600, wliczony kapitał, zwrot 15% w ciągu 7 dni.

Konto Onix: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $2.000, wliczony kapitał, zwrot 20% w ciągu 7 dni.

Konto entuzjastów: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $5.000, wliczony kapitał, zwrot 30% w ciągu 10 dni.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $20.000, wliczony kapitał, zwrot 35% w ciągu 10 dni.

Konto weterana: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $51.000, wliczony kapitał, zwrot 40% w ciągu 15 dni.

Rodzaje kont balonowych
Rodzaje kont balonowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Ballion to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Ballion udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Ballion
Strona internetowa Ballion

Ballion zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych usługach, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Balion |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa:ballion.net

Número de teléfono: + 1-253-444-6837

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Balion <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Balion jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, dodatkowo szukając opinii o Ballion, znajdujemy wiele, które są negatywne i dają frajdę z tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Balion do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Ballionie? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Ballion: Ocena i komentarze»

 1. Edgar odpowiedź

  Dzień dobry, zacząłem od inwestycji w wysokości 500 dolarów, ale kilka dni później pożałowałem i poprosiłem o wypłatę, teraz nie chcą mi jej dać, czy to możliwe?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edgar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ballionem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *