Komentarze dotyczące aksjoriów

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Axiory (zwanego też axiory.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Axiory do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Axiory. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: Grupo Axiory (należą do niej PT International Ltd i Axiory Global Ltd).

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii i Belize.

 

Jeśli przeanalizujemy regulacje dotyczące brokerów, wspominają, że są regulowane przez IFSC (Belize).


Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Axiory, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Nano, Konto Standardowe i Konto Max. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto nano: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, doŚredni spread EUR/USD 0.2, dźwignia do 1:400, prowizje 6 USD/lot, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem, dozwolony hedging, minimalny wolumen transakcji FX (loty) 0.01, ograniczenie lota FX na bilet 1.000 , wielkość lota 100.000 FX, maksymalna liczba otwartych / oczekujących zleceń na klienta (nieograniczona), konto islamskie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy 100$, średni spread EUR/USD 1.2, dźwignia do 1:400, brak prowizji, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem, dozwolony hedging, minimalny wolumen transakcji FX (loty) 0.01, lot FX ograniczenie na bilet 1.000, wielkość lota FX 100.000 XNUMX, maksymalna liczba otwartych / oczekujących zleceń na klienta (nieograniczona), konto islamskie.

Konto maksymalne: minimalny depozyt początkowy 50$, średni spread EUR/USD 1.8, dźwignia do 1:777, brak prowizji, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem, dozwolony hedging, minimalny wolumen transakcji FX (loty) 0.01, lot FX ograniczenie na bilet 1.000, wielkość lota FX 100.000 XNUMX, maksymalna liczba otwartych / oczekujących zleceń na klienta (nieograniczona), konto islamskie.

 

Rodzaje kont Axiory
Rodzaje kont Axiory

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Axiory to: platforma MT4 oraz cTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Axiory udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Axiory
Strona internetowa Axiory

Axiory zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, autochartist, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Axiory |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: axiory.pl

Número de teléfono: (Chile) +60392121904606 | (Cypr) +35799396798 | (Singapur) +6531388941606 | (Zjednoczone Emiraty Arabskie) +97145896250 | (Wielka Brytania) +442031502506 | (Belize) +5012244632

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Axiory <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Axiory jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany przez organizację, która może być niebezpieczna dla inwestora, jego siedziba znajduje się w kraju bardzo niebezpiecznym do inwestowania (Belize). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Axiory? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *