Broker Bux

komentarze aksjoryczne

Analiza na Axiory

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Axiory (zwany także imieniem: axiory.pl), Broker Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Axiory do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Axiory ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Axiory jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Axiory wspomina o byciu częścią Axiory Global Ltd i Tradit Limited.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma posiada biura w Belize i Mauritius.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Axiory jest regulowany przez IFSC (Belize) i FSC (Mauricio).

UWAGA: Axiory jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że Axiory oferuje, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

 • Konto nano: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10, spread EUR/USD 0.2, dźwignia do 1:400, prowizje 6 USD/loty, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10, średni spread EUR/USD 1.2, dźwignia do 1:400, brak prowizji, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto maksymalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10, średni spread EUR/USD 1.8, dźwignia do 1:777, brak prowizji, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto Tera: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10, średni spread EUR/USD 1.8, dźwignia do 1:400, brak prowizji, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto alfa: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10, średni spread EUR/USD 1.8, dźwignia do 1:1, brak prowizji, opcje walutowe rachunku EUR/USD, ochrona przed ujemnym saldem.

La platforma do działania jakie oferuje Axiory to: MetaTrader 4 y cTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Axiory udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Axiory
Strona internetowa Axiory

Axiory zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wiadomości i analizy rynkowe, sekcja edukacyjna, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Axiory

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: axiory.com
 • 📞Numer telefonu: + 501 224-4632
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Axiory. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Axiory

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Axiory jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji, branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznane raje podatkowe, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Axiory? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.