✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w AXIA Investments. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o AXIA Investments oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWaxiainvestments.com
🏠 spółka*Smarttool Trading SC Limited i Marketvalley Limited
⚖️. RozporządzenieCySEC i FSA
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 5 i WebTrader
📌 AdresCypr i Seszele

⚠️ AXIA Investments jest własnością firmy Smarttool Trading SC Limited i Marketvalley Limited znajduje się na Cyprze i Seszelach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy rachunków oferowane przez AXIA Investments, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów rachunków:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Brąz$500
Srebro$25000
Złoto$100000
Platyna$50.000
Diament$250.000

Informacje w sieci

Strona internetowa AXIA Investments

AXIA Investments dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, wykresów na żywo, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+357 24020172

+357 25262835

???? Ostateczna wycena AXIA Investments ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W AXIA Investments.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności o AXIA Investments:

data Aktualizacja wiadomości
czerwiec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów AXIA Investments, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
luty 2024Reklamacja przeciwko AXIA Investments regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”4331″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z AXIA Investments.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez AXIA Investments

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać inwestycje AXIA

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić AXIA Investments?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy AXIA Investments to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że AXIA Investments to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy AXIA Investments jest godna zaufania?

Nie. AXIA Investments nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od AXIA Investments?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla AXIA Investments?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

24 komentarze do «Czy AXIA Investments to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Jose A. Monjaraz odpowiedź

  AXIA INVESTMENT to oszustwo, bądź ostrożny.

  Od początku i przez cały proces nalegają, abyś dokonał dodatkowego depozytu.

  Jeśli przydzielą specjalistę, ale nie ma profesjonalnej obserwacji ani monitorowania.

  System nie pozwala na wypłatę środków

  Brak kontaktów do kogo można zgłosić reklamację.

  W końcu straciłem inwestycję

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za napisanie o AXIA Investments. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *