✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lipcu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w AXIA INVESTING. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o AXIA INVESTING i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWaxiainvesting.com | axiainvesting.com.br
🏠 spółkaAntonio Marcos Samad Junior
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailDesconocido
📈 Plataforma-
📌 AdresCalle Haim Lopez Penha 19, Santo Domingo 11202, Dominikana

⚠️ AXIA INVESTING nie podaje nazwy prawnej firmy, która ją obsługuje. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez Axia Investing, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Axia Investing

AXIA INVESTING dostarcza trochę informacji o kursie, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena AXIA INVESTING ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z AXIA INVESTING.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo AXIA INVESTING

aktualizacje

Wiadomości o AXIA INVESTING:

data Aktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Antonio Marcos Samad Júnior został potępiony przez prawo w Brazylii, link do artykułu, z innymi firmami inwestycyjnymi, takimi jak „Smart Money Capital”.
luty 2023Według wiadomości od byłych pracowników firmy, rzeczywista lokalizacja brokera to Edificio Prieto Nouel – piętro 4, mają 2 biura; na 2. i 4. piętrze – Calle Haim Lopez Penha 19, Santo Domingo 11202, Dominikana. Link do Map Google.
październik 2023Informacje otrzymane od byłych pracowników firmy: „Pracowałem tam i kiedy zdałem sobie sprawę, jaki to typ ludzi i firma, odszedłem. Martwią się tylko o to, że oszukają ludzi kłamstwami i zabiorą im pieniądze, mimo że wiedzą, że są ludzie, którzy ledwo mają co jeść… – Pod koniec miesiąca urządzają wielką imprezę wypełnioną alkoholem, a w weekend robią swoje zajęcia z ludzie Niewykształcony i złodziej, który nie ma wstydu okradać ludzi. Nawet między sobą nazywają siebie „złodziejami”.
październik 2023Znajdują się one pod adresem Av. Nuevo León 250 – dzielnica Cuauthemoc – Cdmx. Piętra 5, 9 i 11 (na wszystkich jest tak samo, na ostatnim piętrze mają sprzedawców, którzy bez wykształcenia udają ludzi gotowych sprzedać ci kłamstwa).

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”684″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z AXIA INVESTING.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez AXIA INVESTING?

Jak zgłosić AXIA INVESTING

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić AXIA INVESTING?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy AXIA INVESTING to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że AXIA INVESTING to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy AXIA INVESTING jest godna zaufania?

Nie. AXIA INVESTING nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od AXIA INVESTING?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla AXIA INVESTING?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

138 komentarze do «Axia Investing: Ocena i recenzje»

 1. tepito odpowiedź

  Kilku przyjaciół z Tepito zostało powiadomionych o odzyskaniu moich skradzionych pieniędzy, wkrótce odwiedzą…

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Tepito, mamy już adres, z którego doradcy i ich szefowie dzwonią, aby oszukać, odebrać wszystkie skradzione pieniądze i złożyć raport na policji, aby wszyscy mogli od razu wsadzić ich do więzienia, są w: Av Nuevo León 250, kod 2, Hipódromo, Cuauhtémoc, 06100 Meksyk, CDMX, Meksyk – piętra 5, 9 i 11, (na 3 piętrach są tacy sami, na ostatnim piętrze mają sprzedawców, którzy bez wykształcenia udają ludzi gotowych sprzedać im kłamstwa) (patrz Biura), aby odzyskać pieniądze, najszybciej porozmawiaj z naszym czatem, aby mogli ocenić Twoją sprawę.

   Dziękujemy za komentarz na temat Axia Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Zgłoszone odpowiedź

  Mój kuzyn pracuje w prasie i już go ostrzegałem przed tym ogromnym międzynarodowym oszustwem, powiedział mi już, że zrobią wszystkim zdjęcia do raportu i że ta organizacja przestępcza zostanie zdemaskowana i w końcu zapłacą za to, co oni zrobili

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam. Zgłoszono, oni zatrzymują pieniądze, nigdy nie trafiają na giełdę, trzymają je bezpośrednio. Mamy już adres, z którego doradcy i ich szefowie dzwonią, aby oszukać, udać się po odebranie wszystkich skradzionych pieniędzy i zgłosić sprawę na policję, aby można było ich wszystkich od razu umieścić w więzieniu. Adresy są: Av Nuevo León 250, kod 2, Hipódromo, Cuauhtémoc, 06100 Meksyk, CDMX, Meksyk – piętra 5, 9 i 11, (na 3 piętrach są tacy sami, na ostatnim piętrze mają sprzedawców, którzy bez wykształcenia udają ludzi gotowych sprzedać im kłamstwa) (patrz Biura), aby odzyskać pieniądze, najszybciej porozmawiaj z naszym czatem, aby mogli ocenić Twoją sprawę.

   Dziękujemy za komentarz na temat Axia Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. BYŁY PRACOWNIK odpowiedź

  Lokalizacja: Av. Nuevo León 250, dzielnica Cuauthemoc, Cdmx – piętra 5, 9 i 11 (wszystkie są takie same, na ostatnim piętrze mają sprzedawców, którzy bez studiów udają ludzi gotowych sprzedać im kłamstwa)

  Pracowałem tam i kiedy zrozumiałem, co to za ludzie i co to za firma, odszedłem.Martwią się tylko, że oszukają ludzi kłamstwami i zabiorą im pieniądze, mimo że są ludzie, którym ledwo starcza na jedzenie i pozbawiają ich środków do życia. to mało, co mają.

  Mam nadzieję, że ci, którzy zostali okradzieni przez tę osobę, będą mogli się obronić. Pod koniec miesiąca urządzają wielką imprezę pełną alkoholu, a w weekendy imprezują z niewykształconymi i złodziejami, którzy nie wstydzą się okradać ludzi. Nawet między sobą nazywają siebie „złodziejami”.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj, BYŁY PRACOWNIKU, oni zatrzymują pieniądze, nigdy nie trafiają na giełdę, trzymają je bezpośrednio. Mamy już adres, z którego doradcy i ich szefowie dzwonią, aby oszukać, udać się po odebranie wszystkich skradzionych pieniędzy i zgłosić sprawę na policję, aby można było ich wszystkich od razu umieścić w więzieniu. Adresy są: Av Nuevo León 250, kod 2, Hipódromo, Cuauhtémoc, 06100 Meksyk, CDMX, Meksyk – piętra 5, 9 i 11, (na 3 piętrach są tacy sami, na ostatnim piętrze mają sprzedawców, którzy bez wykształcenia udają ludzi gotowych sprzedać im kłamstwa) (patrz Biura), aby odzyskać pieniądze, najszybciej porozmawiaj z naszym czatem, aby mogli ocenić Twoją sprawę.

   Dziękujemy za komentarz na temat Axia Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Edgara Ortiza odpowiedź

  Jestem z Meksyku i mnie też oszukali ci z Axii, udało mi się zainwestować jakieś 700 dolarów i jak mówią, wzywają do inwestycji i wtedy wszystko tracisz, ale przypisali mnie do pewnego Diego, nie wiem czy to jego prawdziwe imię, ale zawsze wychodzi na jaw, że jego dziadek nauczył go uczciwości i że rzeczywiście dba o swoich ludzi, a oni nie mają pojęcia o inwestycjach, ponieważ straciłem wszystko przez ich spekulacje, które zrobili, i tak do mnie zadzwonili, że moje konto nie zostanie utracone, a jak było z Cerrato i pieniędzmi na do widzenia.
  Uważaj na tego Diego

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Edgar, oni zatrzymują pieniądze, nigdy nie trafiają na giełdę, trzymają je bezpośrednio. Mamy już adres, z którego doradcy i ich szefowie dzwonią do nas, żeby nas oszukać, udać się po odebranie wszystkich skradzionych pieniędzy i zgłosić sprawę na policję, aby można było ich wszystkich od razu wsadzić do więzienia, są zlokalizowani pod adresem: BUDYNEK PRIETO NOUEL Piętro 2 i Piętro 4, Calle Haim Lopez Penha 19, Santo Domingo 11202, Dominikana (patrz biura), aby odzyskać pieniądze, najszybciej porozmawiaj z naszym czatem, aby mogli ocenić Twoją sprawę.

   Dziękujemy za komentarz na temat Axia Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Juana Carlosa Algarina Garcii odpowiedź

  Zainwestowałem 500 USD i Lugo, zmiękczali mnie, abym mógł włożyć w to 500 lub 250 bibliotek dll po zainwestowaniu, po 15 dniach pieniądze pojawiają się na mojej karcie kredytowej, a następnego dnia zmiękczali mnie, abym mógł kontynuować dobrze inwestując. Dołożyłem kolejne 250 bibliotek dll, bo w takim przypadku mieli już numer mojej karty kredytowej. Zareagowałem, dlaczego dokonali zakupu 250 bibliotek dll bez mojej autoryzacji, a na mojej karcie nie było wystarczająco dużo pieniędzy na operację lub zakup, a mój karta dobrze Zablokowali i oprócz karty zabrali 423 peso meksykańskie, a potem rozmawiałem z bankiem i powiedzieli mi, że muszę zapłacić kierownictwu, aby ją zwolniło, a także złożyłem skargę do nich i powiedzieli mi, że tak jest wiertarka bankowa i że to nawet nie był zakup. Mam wszystkie dowody na moim koncie AXI Indelmes. Wszystkie dowody już wystawiłem. Chcę, żeby te szczury poszły do ​​więzienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juanie Carlos, oni zatrzymują pieniądze, nigdy nie trafiają na giełdę, trzymają je bezpośrednio. Mamy już adres, z którego doradcy i ich szefowie dzwonią do nas, żeby nas oszukać, udać się po skradzione pieniądze i złożyć skargę na policję, aby raz na zawsze trafili do więzienia, byli w : BUDYNEK PRIETO NOUEL Piętro 2 i Piętro 4, Calle Haim Lopez Penha 19, Santo Domingo 11202, Dominikana (patrz biura), aby odzyskać pieniądze, najszybciej porozmawiaj z naszym czatem, aby mogli ocenić Twoją sprawę.

   Dziękujemy za komentarz na temat Axia Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Fernando Hernández Cedillo odpowiedź

  Chciałbym. Aby wiedzieć, dlaczego tacy są, pytam mojego
  Boże oddaj je. potrójny od Boga
  Błogosław i opiekuj się tobą. i chronić je

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Fernando, trzymają pieniądze, nigdy nie trafiają na giełdę, trzymają je bezpośrednio. Mamy już adres, z którego dzwonią do nas doradcy i ich szefowie, żeby nas oszukać, iść odebrać wszystkie skradzione pieniądze i złożyć skargę na policję, żeby raz na zawsze wsadzić ich do więzienia, są w : BUDYNEK PRIETO NOUEL piętro 2 i piętro 4, Calle Haim Lopez Penha 19, Santo Domingo 11202, Dominikana (patrz biura), aby odzyskać pieniądze, najszybciej porozmawiaj z naszym czatem, aby mogli ocenić Twoją sprawę.

   Dziękujemy za komentarz na temat Axia Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Jose odpowiedź

  Zainwestowałem 460 dls, ale wtedy rozmawiali ze mną, abym zainwestował więcej, chcieli 10 000 dls, powiedziałem im, że tak, ale nie mogłem z powodu problemu, bardzo się zdenerwowali i powiedzieli mi, że zamierzają naliczyć mi odsetki na 10000 XNUMX dl, które byłem im winien pieniądze. Mówili już do mnie agresywnym tonem, że jeśli nie zamierzają mnie odzyskać, to muszę złożyć pozew przeciwko firmie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose, trzymają pieniądze, nigdy nie trafiają na giełdę, trzymają je bezpośrednio. Mamy już adres, z którego dzwonią do nas doradcy i ich szefowie, żeby nas oszukać, iść odebrać wszystkie skradzione pieniądze i złożyć skargę na policję, żeby raz na zawsze wsadzić ich do więzienia, są w : BUDYNEK PRIETO NOUEL piętro 2 i piętro 4, Calle Haim Lopez Penha 19, Santo Domingo 11202, Dominikana (patrz biura), aby odzyskać pieniądze, najszybciej porozmawiaj z naszym czatem, aby mogli ocenić Twoją sprawę.

   Dziękujemy za komentarz na temat Axia Investing. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *