OsiePrime Komentarze
W tej sekcji przeanalizujemy OsiePrime (zwany również nazwą: axis-prime.com), jest pośrednikiem Forex, ETF, Criptomonedas y CFD . Czy naprawdę polecamy AxesPrime do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o AxesPrime ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Osie Prime? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ AxesPrime wspomina o byciu część: Axes Prime Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Hong Kong.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że Osie Prime nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: Osie Prime jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje OsiePrime, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, account manager, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji 5 lotów, średni spread 1 pips.

Konto pośrednie: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, account manager, dźwignia do 1: 300, minimalna wielkość transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji 40 lotów, średni spread 0.1 pipsa.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, account manager, dźwignia do 1: 300, minimalna wielkość transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji 40 lotów, średni spread 0.7 pipsa.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, account manager, dźwignia do 1:100, minimalna wielkość transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji (nieograniczona), średni spread 0.1 pipsa.

Rodzaje kont AxesPrime
Rodzaje kont AxesPrime

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez AxesPrime to: platforma MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego AxesPrime udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa AxesPrime
Strona internetowa AxesPrime

OsiePrime zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa, kalendarz ekonomiczny, samouczki, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat OsiePrime 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: osie-prime.com

📞Numer telefonu: (+1) 802-851-9171

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy AxesPrime. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona OsiePrime ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? OsiePrime jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po sprawdzeniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to wyraźnie ugruntowana firma, która pobiera pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ prawie nie zawiera informacji prawnych, znajduje się w bardzo niebezpiecznym obszarze dla tego typu działań, a także brakuje mu regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o AxesPrime? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «AxesPrime: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ruben, dziękuję za komentowanie AxesPrime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *