Komentarze Axedo

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Axedo (zwanego również axedo.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy Axedo jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Axedo. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że strona Axedo nie posiada hiszpańskiej wersji, choć w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również zrecenzować Axedo.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Norms Group LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Axedo, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Soków Owocowych, Konto Tequili i Konto Whisky. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto soków owocowych- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Konto Tequili- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD.

Konto whisky- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD.

Typy kont V
Rodzaje kont Axedo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Axedo to: platforma MT4.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla traderów, które Axedo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Axedo
Strona internetowa Axedo

Axedo zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, informacje o podstawach świata inwestowania, informacje o produktach, które oferuje Axedo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Axdo |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: axedo.co

Número de teléfono: 1-888-709-7646, 1-646-885-6594 y 1-646-885-6486

E-mail: niewymienione

>>> Ocena włączona Axdo <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Axedo jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Axdo tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔: w sierpniu 2020 dodano CNMV Axdo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CONSOB Axdo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ze stycznia 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano BAFIN Axdo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BAFIN z kwietnia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Axedo? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

51 komentarze do «Axedo: Ocena i komentarze»

 1. Lopez odpowiedź

  Zasadniczo nie ufałem mojemu chargebackowi, ale udało mi się odzyskać pieniądze z oszustwa axedo. Powinni tego spróbować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Lopez, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Jose Antonio odpowiedź

  OSZUSTRZY, NIE ZAPŁATUJESZ ŻADNYCH €, ukradli 14000 1 €, CZEKAM NA XNUMX MIESIĄC NA ODBIÓR, NIE PŁACISZ PODATKÓW, KTÓRE MÓWIĄ, ŻE ZAPŁACIĆ,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Axedo. Ten broker to prawdziwe oszustwo, nie płać im nic, ani grosza, stracisz WSZYSTKO, to wszystko jest kłamstwem, oszukują swoich klientów, jeśli wyślesz te 1.600 €, to też je stracisz, spróbuj odzyskać je z naszego czatu.
   Jeśli chcesz przeczytać recenzję i więcej komentarzy, zobacz ten link: https://brokersrecomendados.com/axedo-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Wielu klientów uznało to za świetną pomoc!

   pozdrowienia

 3. dan odpowiedź

  Teraz okazuje się, że mam na myśli ponad 7000 euro, problemem jest teraz wypłata środków, które proszą mnie o wpisanie prowizji. Około 1600 € Aby mogli zmusić mnie do zmiany waluty, ale im nie ufam Chciałem wiedzieć, czy jest to legalne, jeśli jest wiarygodne, proszę o pomoc

  Jestem bardzo zdenerwowany i proszę o moje pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Dan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Axedo. Ten broker to prawdziwe oszustwo, nie płać im nic, ani grosza, stracisz WSZYSTKO, to wszystko jest kłamstwem, oszukują swoich klientów, jeśli wyślesz te 1.600 €, to też je stracisz, spróbuj odzyskać je z naszego czatu.
   Jeśli chcesz przeczytać recenzję i więcej komentarzy, zobacz ten link: https://brokersrecomendados.com/axedo-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Wielu klientów uznało to za świetną pomoc!

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.