Komentarze na temat transakcji Axe

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Ax Trades, jest brokerem opcji binarnych. Czy naprawdę poleca się Ax Trades do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina o byciu częścią RTS, LP.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspomina nic o regulacji, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Ax Trades, zauważyliśmy, że oferuje 6 rodzajów kont: Konto Zielone, Konto Szafirowe, Konto Perłowe, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Czarne.

Zielone konto- Minimalny depozyt początkowy 250 $, nadzór analityka, 30% bonus, 1 x 30-minutowa sesja handlowa.

Po nim następuje Szafirowy koralik- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, usługa uznaniowa, bonus 30%, 3 x 60-minutowa sesja handlowa.

Trzeci rodzaj konta to Konto perłowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 50 $, analityk popytu, premia XNUMX% i usługa uznaniowa.

Po nim następuje Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 60 $, analityk popytu, premia XNUMX% i usługa uznaniowa.

Piątym typem konta jest Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 70 $, analityk popytu, premia XNUMX% i usługa uznaniowa.

Ostatnim typem konta jest Czarne konto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500.000 80 $, analityk popytu, premia XNUMX% i usługa uznaniowa.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Ax Trades (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Ax Trades
Rodzaje kont Ax Trades

Te platformy do obsługi Ax Trades oferuje: własną platformę Ax Trades.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Ax Trades udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Axe Trades
Strona internetowa Axe Trades

Ax Trades zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: mają pewne podstawowe wyjaśnienia dotyczące różnych koncepcji handlu aktywami, wyjaśniają również, choć niezbyt szczegółowo, różne instrumenty, którymi można handlować z Ax Trades.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Axe Trades

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.axetrades.com/es/

Número de teléfono: +44 20 37 69 65 98 i +1 617 830 1088

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że Ax Trades jest niezawodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​Ax Trades jest brokerem NIEREGULOWANYCH i opcji binarnych, nie jest to dobra kombinacja, dlatego sugerujemy ostrożność.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Axe Trades? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Komentarz do «Transakcje z siekierą»

  1. Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
    Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
    Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.