Broker Bux

Komentarze na temat AX Crypto Currency

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AX Crypto Currency (zwanego również AXECC), jest (podobno) brokerem kryptowalut, takim jak Bitcoin.

Broker wspomina bycie częścią Solid Capital Limited i usługi płatnicze są przetwarzane przez Vortex Capital Ltd.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Wyspach Marshalla (Solid Capital Limited) i Londynie (Vortex Capital Ltd) .

Jeśli przeanalizujemy regulację broker wspomina o byciu włączonym do rejestru (nieuregulowanego) finansowego organu regulacyjnego Wysp Marshalla, mimo to jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AX Crypto Currency, zauważamy, że oferuje 6 różnych typów: konto Bronze, konto Silver, konto Gold, konto Platinum, konto Diamond i konto VIP.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy to 2.000 $, dźwignia x1, osobisty doradca konta, 1 sesja handlowa na tydzień.

Po nim następuje Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy to 5.000 $, dźwignia x2, osobisty doradca konta, 2 sesje handlowe tygodniowo, 1 sesja edukacyjna.

Trzeci rodzaj konta to Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy to 10.000 2 $, dźwignia x3, osobisty profesjonalny doradca ds. konta, 2 sesje handlowe tygodniowo, XNUMX sesje edukacyjne.

Czwartym typem konta jest Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy to 50.000 3 $, dźwignia x2, osobisty profesjonalny doradca konta, XNUMX sesje handlowe tygodniowo, dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego.

Po nim następuje Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy to 100.000 5 $, dźwignia x4, osobisty profesjonalny doradca konta, XNUMX sesje handlowe tygodniowo, dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy to 250.000 7 $, dźwignia xXNUMX, osobisty profesjonalny doradca konta, zapewnione zostaną znaki, dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej cech typów kont brokera AX Crypto Currency na poniższym obrazku (najwyraźniej pracownicy AX Crypto Currency nie mieli czasu na całkowite przetłumaczenie swojej strony internetowej):

Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont AX Crypto Currency
Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont AX Crypto Currency

Te platformy do obsługi że oferty AX Crypto Currency to: nie znaleźliśmy tych informacji, uważamy, że mają własną platformę.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które AX Crypto Currency zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa AX Crypto Currency
Strona internetowa AX Crypto Currency

AX Crypto Currency zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia dotyczące zautomatyzowanej platformy wysokiej częstotliwości, kilka podstawowych wyjaśnień na temat kryptowalut, wyjaśnienia i informacje o rodzajach kont, wyjaśnienie różnych podstawowych koncepcji świata handlu, Niewiele więcej niż to.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inne informacje o AX Crypto Currency

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: axecc.com/pl Z jakiegoś powodu twoja stara strona internetowa już nie działa, nowy adres to www.axecc.io/pl/

Número de teléfono: 442037690191

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjąWierzymy, że firma AX Crypto Currency jest godna zaufania? Nie jesteśmy pewni, ale sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Mówiąc prościej, nie jest to regulowane i oferuje system handlu o wysokiej częstotliwości, system automatyczny, z naszego doświadczenia wynika, że ​​lepiej trzymać się z daleka od wszelkiego rodzaju „zwycięskich robotów” lub zautomatyzowanych systemów.

 

Aktualizacja z czerwca 2018 r.: Ze względu na liczne wiadomości i komentarze otrzymane od klientów Ax Crypto Currency uważamy, że ten broker nie jest zalecany, sugerujemy ostrożność i nie zalecamy go.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o AX Crypto Currency? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

57 komentarze do «AX Crypto Currency: ocena i komentarze»

 1. Tobi odpowiedź

  Polecam Mychargeback, oni wiedzą, co robią, wiedzą, jak dokonać obciążenia zwrotnego i odzyskać pieniądze. Prawie wszystko odzyskałem, jeśli masz pytania pytaj

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tobi, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich z nich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.