Komentarze na temat AX Crypto Currency

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AX Crypto Currency (zwanego również AXECC), jest (podobno) brokerem kryptowalut, takim jak Bitcoin.

Broker wspomina bycie częścią Solid Capital Limited i usługi płatnicze są przetwarzane przez Vortex Capital spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Wyspach Marshalla (Solid Capital Limited) i Londynie (Vortex Capital Ltd) .

Jeśli przeanalizujemy regulację broker wspomina o byciu włączonym do rejestru (nieuregulowanego) finansowego organu regulacyjnego Wysp Marshalla, mimo to jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AX Crypto Currency, zauważamy, że oferuje 6 różnych typów: konto Bronze, konto Silver, konto Gold, konto Platinum, konto Diamond i konto VIP.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy to 2.000 $, dźwignia x1, osobisty doradca konta, 1 sesja handlowa na tydzień.

Po nim następuje Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy to 5.000 $, dźwignia x2, osobisty doradca konta, 2 sesje handlowe tygodniowo, 1 sesja edukacyjna.

Trzeci rodzaj konta to Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy to 10.000 2 $, dźwignia x3, osobisty profesjonalny doradca ds. konta, 2 sesje handlowe tygodniowo, XNUMX sesje edukacyjne.

Czwartym typem konta jest Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy to 50.000 3 $, dźwignia x2, osobisty profesjonalny doradca konta, XNUMX sesje handlowe tygodniowo, dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego.

Po nim następuje Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy to 100.000 5 $, dźwignia x4, osobisty profesjonalny doradca konta, XNUMX sesje handlowe tygodniowo, dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy to 250.000 7 $, dźwignia xXNUMX, osobisty profesjonalny doradca konta, zapewnione zostaną znaki, dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej cech typów kont brokera AX Crypto Currency na poniższym obrazku (najwyraźniej pracownicy AX Crypto Currency nie mieli czasu na całkowite przetłumaczenie swojej strony internetowej):

Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont AX Crypto Currency
Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont AX Crypto Currency

Te platformy do obsługi że oferty AX Crypto Currency to: nie znaleźliśmy tych informacji, uważamy, że mają własną platformę.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które AX Crypto Currency zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa AX Crypto Currency
Strona internetowa AX Crypto Currency

AX Crypto Currency zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia dotyczące zautomatyzowanej platformy wysokiej częstotliwości, kilka podstawowych wyjaśnień na temat kryptowalut, wyjaśnienia i informacje o rodzajach kont, wyjaśnienie różnych podstawowych koncepcji świata handlu, Niewiele więcej niż to.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o AX Crypto Currency

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: axecc.com/pl Z jakiegoś powodu ich stara strona już nie działa, nowy adres to www.axecc.io/es/

Número de teléfono: 442037690191

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjąWierzymy, że firma AX Crypto Currency jest godna zaufania? Nie jesteśmy pewni, ale sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Mówiąc prościej, nie jest to regulowane i oferuje system handlu o wysokiej częstotliwości, system automatyczny, z naszego doświadczenia wynika, że ​​lepiej trzymać się z daleka od wszelkiego rodzaju „zwycięskich robotów” lub zautomatyzowanych systemów.

Aktualizacja z czerwca 2018 r.: Ze względu na liczne wiadomości i komentarze otrzymane od klientów Ax Crypto Currency uważamy, że ten broker nie jest zalecany, sugerujemy ostrożność i nie zalecamy go.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o AX Crypto Currency? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

56 komentarze do «AX Crypto Currency: ocena i komentarze»

 1. Tobi odpowiedź

  Polecam Mychargeback, oni wiedzą, co robią, wiedzą, jak dokonać obciążenia zwrotnego i odzyskać pieniądze. Prawie wszystko odzyskałem, jeśli masz pytania pytaj

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tobi, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich z nich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. przystań odpowiedź

  Właśnie odkryłem, że te nienazwane sprawiły, że mój ojciec (emeryt) zainwestował 10.000 XNUMX euro i próbował się z nimi skontaktować od miesięcy bez odpowiedzi. Szkoda, że ​​wykorzystują osoby starsze, które nie mają umiejętności obsługi komputera.
  Nazywają sprzedaż złota i Maurów i zatrzymują twoje pieniądze bez dalszych wyjaśnień. Szkoda, że ​​sprawiedliwość nie ma wpływu na tych bez serca.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marina, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Ax Crypto Currency, bardzo nam przykro za wszystko, co ci się przydarzyło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy możesz nam powiedzieć więcej o tych reklamach? Jeśli jesteś z Hiszpanii, może najlepsze jest to? skontaktuj się z CNMV, hiszpański regulator finansowy.

   Pozdrowienia.

   • przystań

    Dzięki za odpowiedź.
    Skontaktowali się z moim ojcem telefonicznie. Potem wysłali mu kilka dokumentów pocztą, ale zawsze z bardzo małą ilością informacji i po angielsku. Wszystkie ważne informacje o inwestycjach, płatnościach i pozostałych krokach przekazywał mu telefonicznie.
    Mój ojciec jest osobą starszą, wychowaną na wsi, bez umiejętności obsługi komputera, o wiele mniej inwestycji i dał się oszukać.
    Skontaktuję się z CNMV, jak mówisz, iz dziewczyną, która skomentowała, że ​​zamierzają złożyć pozew zbiorowy, aby sprawdzić, czy poczynili jakieś postępy.

    Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy

    Witam ponownie Marino, szkoda o czym wspominasz, choć niestety często zdarza się, że ludzie nie znający świata inwestycji są wykorzystywani. Życzymy powodzenia i jeśli to możliwe na bieżąco informujemy nas o sytuacji, aby sprawdzić, czy odzyskasz pieniądze.

    Pozdrowienia.

 3. Mariana odpowiedź

  Podpisz tę petycję, aby spróbować zlikwidować blokady finansowe i odzyskać nasze pieniądze
  zmiana .org / p / rząd-espy% C3% B1a-zamknięcie-finansowego-chiringuitos

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.