✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Aviva Trading

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel Aviva (zwany także avivatc.com), jest Menedżerem Portfela, który inwestuje w Kryptowaluty i Forex. Czy Aviva Trading jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Aviva Trading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Zarządzanie firmą handlową Aviva Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: wspominają o Wielkiej Brytanii, ale udowodniono, że to nieprawda.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o regulacji OSC (Ontario), ale te dane nie są prawdziwe.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Aviva Trading, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan Startowy, Plan Amatorski, Plan Profesjonalny i Plan Master. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan uruchomienia: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $200, 5% dziennej premii za polecenie, 15% dziennego zwrotu.

Plan amatorski: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $500, 5% dziennej premii za polecenie, 25% dziennego zwrotu.

Plan profesjonalny: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $1.500, 10% dziennej premii za polecenie, 40% dziennego zwrotu.

Plan główny: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $3.000, 10% dziennej premii za polecenie, 100% dziennego zwrotu.

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont Aviva Trading

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Aviva Trading oferuje: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Aviva Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna handlowa Aviva
Witryna handlowa Aviva

Aviva Trading zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: niektóre referencje, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Handel Aviva |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: avivatc.com

Número de teléfono: nie ma

E-mail: kontakt bezpośrednio z formularza na dole strony

>>> Ocena włączona Handel Aviva <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel Aviva jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jej przeanalizowaniu zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: ta firma jest całkowicie nielegalna, nie ma rejestracji i nie jest regulowana przez żaden organ, ani nie ujawnia tak ważnych warunków użytkowania. Szukając opinii na temat Handel Aviva Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Aviva Trading? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Aviva Trading: ocena i komentarze»

 1. diego aurelio odpowiedź

  AVIVA to oszustwo, to profesjonalni złodzieje, bardzo ostrożni złodzieje, oszuści. Zarówno dama, która kontaktuje się z MÓNICĄ ROJAS, jak i TAYLOREM, to pozbawieni skrupułów łajdacy, bezczelni ludzie, którzy kradną bez litości.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Diego, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Aviva Trading. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Ulises odpowiedź

  Nie ufaj niczemu, co mówią, nigdy nie będziesz w stanie wypłacić swoich pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ulisesie, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Aviva Trading. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *