Komentarze na temat Aviva ARB

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Ożyw ARB (zwany także aviva-arb.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Aviva ARB jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Aviva ARB ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Aviva ARB ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: UK (prawdopodobnie fałszywe).

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Ożyw ARB, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Aviva ARB to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Aviva ARB udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Aviva ARB
Strona internetowa Aviva ARB

Ożyw ARB zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych produktach, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Ożyw ARB 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: aviva-arb.com

📞Numer telefonu: + 441614514995

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Aviva ARB. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Ożyw ARB <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Ożyw ARB jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po analizie zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie internetowej żadnego rodzaju informacji prawnych, dodatkowo szukając więcej informacji o Aviva ARB natrafiliśmy na dużą ilość negatywnych opinii . Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Ożyw ARB do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Aviva ARB? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

19 komentarze do «Aviva ARB: Ocena i komentarze»

 1. wigilia odpowiedź

  „Miałem problem z wypłatą z Aviva i nie mogłem otrzymać moich środków, kiedy zainicjowałem wypłatę. Proszą mnie o zapłacenie 20% opłat z góry, zrobiłem wszystko, o co mnie prosili. Nie jest dobrze, jeśli wszyscy narzekają na konkretne problemy i nie robi się nic, aby to naprawić. Z wyjątkiem tego, że korzystamy z zewnętrznych firm odzyskiwania, takich jak MYCHARGEBACK, zanim problemy z wypłatą zostaną rozwiązane. Oszustwo jest po prostu obudzić się i zdecydować o zablokowaniu konta bez powodu, dlaczego? ciągle opowiadali mi historie o weryfikowaniu moich dochodów, kiedy zostaliście rządem? W końcu udało mi się odzyskać moje fundusze za pomocą MYCHARGEBACK za pośrednictwem tego czatu internetowego. Możesz z nich skorzystać, jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji.

 2. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  Dzień dobry ponownie. Dzisiaj otrzymałem telefon od Carmen Santany, podobno jednej z osób odpowiedzialnych za AVIVA ARB i która zastąpiła numer regulaminowy FCA właściciela AVIVA INTERNATIONAL INSURANCE. Powiedział mi wszystko, od głupka po sukinsyna i dodał, że pieniądze, które mam na koncie, nie zostaną mi zwrócone. Z tą twardą twarzą i chłodem typowym dla gangstera.
  Czego nie do końca rozumiem, ponieważ FCA, który jest regulatorem operacji finansowych w Wielkiej Brytanii, nie wszczął postępowania karnego przeciwko tym firmom.
  Wierzę, że jeśli zjednoczymy poszkodowanych i zgłosimy sprawę hiszpańskiej policji ds. cyberprzestępczości, będziemy w stanie skłonić brytyjską policję do działania przeciwko tym firmom. Mam przynajmniej wystarczająco dużo dowodów, aby wykazać, że sklonowali firmę, która jest właścicielem rozporządzenia.
  Teraz musimy dowiedzieć się, jak możemy się skontaktować, aby rozpocząć wspólne działanie
  Czekam na Ciebie. Jeden marnuje czas, ale wielu z nas coś dostanie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, FCA nie składa tego rodzaju skarg, prześladuje tych, którzy są przez nie regulowani i może zawiadomić tylko tych, którzy nie są regulowani i udają, że są regulowani. Loa de Aviva wymyślają wszystko, aby ukraść od ciebie więcej pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jezus Calvo Martinez odpowiedź

  AVIVA ARB to mafijny broker, który podszywa się pod angielską firmę z numerem regulacyjnym FCA 202082
  posiadacz tego numeru AVIVA INTERNATIONAL INSURANCE zajmującego się m.in. ubezpieczeniami i emeryturami.
  Miałem szczęście, że oszukali mnie niewielką kwotę, ponieważ szybko zrealizowałem ich plany. Pan Taylor pomagał mi, nalegając, abym przygotował plan finansowy w wysokości 50.000 XNUMX euro, czego oczywiście nie zrobiłem. Pani Carmen Santana była tą, która podszywała się w e-mailu, który wysłała mi do AVIVA INTERNATIONAL INSURANCE. Zwróciłem się do FCA i policji ds. oszustw w Londynie. Wszyscy, którzy zostali oszukani przez tych gangsterów, muszą zrobić to samo, aby móc zakończyć tę plagę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, DOSKONAŁE DANE, Twoje informacje są bardzo dobre !!!Wymyślają wszystko, aby ukraść od Ciebie więcej pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Josefina odpowiedź

   WITAJCIE JEZUS, PRACOWAŁEM TAKŻE Z AVIVA ARB, TERAZ Pan Taylor prosi mnie o zapłacenie 15 procent moich zarobków, aby otrzymać pieniądze.
   Chciałbym móc z tobą porozmawiać

   • Polecani brokerzy

    Witaj Josefina, Jeśli zapłacisz te pieniądze, też je stracisz, wymyślają wszystko, aby ukraść ci więcej pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 4. Oszukany przez avivę arb odpowiedź

  Dzień dobry dołączam do komentarza drogiego Sergio skoro oni praktycznie zrobili mi to samo, sprawiają, że widzisz zyski z tego bardzo się cieszysz a jak się wycofujesz są wymyślone nie wiem jakie jebane podatki trzeba zapłacić żeby odblokować Twoja wypłata, jeśli im zapłacisz (tak jak ja), to wymyśli się inne, a potem zaskoczy! inne, a potem, wow, inne nowe podatki!

  Dopóki nie zorientujesz się, że jesteś oszukiwany, niestety nie czytałem tego wcześniej i zaufałem fanowi, ale hej, przynajmniej mam nadzieję, że moje komentarze przysłużą się komuś, kto szuka informacji o tej grupie złodziei

  Moja rekomendacja to nawet nie odbieraj ich telefonów ani nie odpowiadaj na ich wiadomości, są złodziejskimi sukinsynami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, wszystko jest wynalazkiem, aby ukraść więcej pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Śliwka Józefa odpowiedź

  Aviva-ARB ist und bleibt eine Finanzhandelsgesellschaft die Händler wirbt um diese zu betrügen. Einer der SUPER-BROKER der Choleriker Bernhard Schmidt. In jedem Telefonat beschimpft er die Händler. Wennera
  sein Ziel nicht erreicht fängt an zu schreien. Er hat mein Dashboard neutralisiert. Das heißt, ich kann nicht traden. Neuerdings have sich die „Finanzdienstleister eine neue Masche ausgedacht. Man bekommt Anruf einer Frau, meistens sind es Frauen, die im Auftrag einer Finanzabteilung anrufen und Geld auf das Konto der Hausbank des Kunden überweisen sollen. Dazu brauchen die Damen anydesk damit sie das tun können.
  Nehmen sie nicht im Ernst an, dass ihnen Geld überwiesen wird. Nullkommanull kommt bei der Hausbank an. Mir wurden und das ist kein Scherz, 47,000 365.00 avisiert Bitcoin. Um diese Überweisung zu erhalten hätte ich XNUMX € an die Finanzabteilung überweisen müssen. Ich hab den Anrufer gefragt, ob er der Meinung ist er hätte is mit einem Idioten zu tun. Ich habe natürlich kein Geld überwiesen. Fazit: Lassen sie die Finger von solchen Pseudo-Überweisungen. Czy dahinter steht habe ich noch nicht herausgefunden.
  ---------------------
  Aviva-ARB jest i nadal jest firmą zajmującą się handlem finansowym, która reklamuje się wśród oszukujących sprzedawców. Jeden z SUPER BROKERÓW wściekłego Bernharda Schmidta. W każdej rozmowie telefonicznej obraża dealerów. Jeśli on
  kiedy nie osiąga celu, zaczyna krzyczeć Zneutralizowało moją tablicę. Oznacza to, że nie mogę handlować. Ostatnio „dostawcy usług finansowych wymyślili nowe oszustwo. Dostajesz telefon od kobiety, głównie kobiet, które dzwonią w imieniu działu finansowego i mają przelać pieniądze na konto w banku macierzystym klienta. Aby to zrobić, kobiety potrzebują dowolnego biurka, aby móc to zrobić.
  Nie zakładaj poważnie, że pieniądze zostaną Ci wysłane. Bank domów pojawia się w mgnieniu oka. Doradzili mi, i to nie żart, 47.000 365,00 Bitcoinów. Aby otrzymać ten przelew, musiałbyś przelać XNUMX € do działu finansowego. Zapytałem dzwoniącego, czy sądzi, że ma do czynienia z idiotą. Oczywiście nie przelałem pieniędzy. Wniosek: trzymaj się z daleka od takich pseudo transferów. Nie wiem jeszcze, co się za tym kryje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Josef, to wynalazek, aby ukraść od ciebie więcej pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.
   ----------------
   Witaj Josef, to jest ist eine Erfindung, dir mehr Geld zu stehlen. Vielen Dank für Ihren Kommentar zu Aviva ARB. Dieser Broker ist ein Betrug. Schicken Sie ihnen kein Geld, sie wollen mit Lügen so viel Geld wie möglich bekommen, die Operationen sind nicht real, sie bringen das Geld nicht auf den Markt, si zeigen es nur und am Ende sagen sie Ihnen, dass Sie verloren haben und sie behalten to jest.

   Wenn Sie Ihr Geld abheben möchten, werden Sie um mehr gebeten, um Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie to NICHT! Jest to ist ist ein klares Zeichen dafür, dass sie mehr Geld stehlen wollen und nichts zurückgeben, selbst wenn Sie bezahlen.

   Gdzie jesteśmy Informationen über das Unternehmen haben, bitten wir Sie, diese mit uns zu teilen, insbesondere wenn es sich um Informationen handelt, von denen Sie glauben, dass sie anderen Personen helfen können, in dieses Unternehmen zu investieren.

   Czy były Sie Namen von Beratern, Nummern, E-Mail, von denen sie Sie kontaktiert haben? Erinnerst du dich, wie du diesen Broker überhaupt gefunden hast?

   Um Ihr Geld zurückzubekommen, versuchen Sie unseren Chat oder diesen Link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Schöne Grüße.

 6. Santiago Lopez Pinilla odpowiedź

  Witam mnie, oszukują mnie, ponieważ nie płacą mi kwoty, którą twierdzili, że mają zyski, które wynosiły prawie 133000 25250 euro, zainwestowałem 10000 8000 plus kolejne XNUMX XNUMX opłat i podatków i nic nie otrzymałem, nikt nie daje wyjaśnienia, tylko broker czyli to był z firmy według niego i chciał mi pomóc zabrać mnie z klientem do innego, działali z AVIVA ARB i z bankiem internetowym o nazwie Kraken i nawet ten broker mi to mówi Jestem im winien XNUMX euro z tych opłat, które postawiłem, wszedłem z mojego banku do tego banku Kraken i zainwestował je w bitcoiny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Santiago, ten gość cię psuje, WSZYSTKO JEST KŁAMSTWEM i oddałeś pieniądze oszustowi !!!, spróbuj je odzyskać. Dziękujemy za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. santiago lopez pinilla odpowiedź

  Skontaktowali się ze mną, zabrali mnie między niektórymi rzeczami a innymi około 35000 8000 euro, a nawet broker mówi, że jestem im winien 133000, że kazał mi zapłacić opłatę i być w stanie uzyskać moje XNUMX XNUMX euro prawie, że tam było, ten broker mówi że walczył z firmą i wyszedł, ale nie wpisują moich pieniędzy ani na moje konto, ani w banku, z którego korzystają online, czyli kraken, nie wiem, co mogę zrobić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Santiago, Nic im nie jesteś winien, oszukują cię, nie musisz płacić żadnego podatku, to jest wynalazek, aby ukraść więcej pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Javi, dziękuję za komentowanie Aviva ARB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.