Komentarze na temat Aurum Pro Finance

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Aurum Pro Finance (zwanego również Aurum Pro), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Aurum Pro Finance, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Aurum Pro Finance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna. Należy zauważyć, że firma nie posiada strony internetowej w języku hiszpańskim, jednak otrzymaliśmy wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Muller Enterprise LTD. 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nic nie wspomina o byciu firmą regulowaną, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Aurum Pro Finance, zauważamy, że oferują 5 różnych rodzajów kont: Konto Niebieskie, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Elite (nie bierzemy pod uwagę Konta Islamskiego). Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Niebieskie konto: minimalny depozyt początkowy 500 $,

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, czat online, dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, czat online, dostęp do wszystkich funkcji platformy, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia.

Konto elitarne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 150.000 XNUMX $, czat online, dostęp do wszystkich funkcji platformy, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia, specjalne promocje, osobiste raporty na giełdzie.

Rodzaje kont Aurum Pro Finance
Rodzaje kont Aurum Pro Finance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Aurum Pro Finance to: wierzymy, że jest to własna platforma Aurum Pro Finance.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Aurum Pro Finance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Aurum Pro Finance
Strona internetowa Aurum Pro Finance

Aurum Pro Finance zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (przypominamy, że strona internetowa nie ma wersji hiszpańskiej): podstawowe wyjaśnienia dotyczące produktów oferowanych przez Aurum Pro Finance, wykresy na żywo, kalkulatory handlowe, kalendarz ekonomiczny, naprawdę nie wiele jeszcze.

Oszukańcza reklama Aurum Pro Finance

Aurum Pro Finance i Tataxins.com
Aurum Pro Finance i Tataxins.com
Aurum Pro Finance i Crypto Trader
Aurum Pro Finance i Crypto Trader
Aurum Pro Finance i Crypto Trader 2
Aurum Pro Finance i Crypto Trader 2

Zgodnie z wiadomościami od klientów Aurum Pro Finance, broker używa fałszywej reklamy, w tym przypadku ze strony tataxins.com, która następnie kieruje zainteresowanego na stronę o nazwie CyptoTrader, by ostatecznie zaprosić go do inwestowania z Aurum Pro Finance. Cóż, w kilku słowach mówi o tym, jak zarobisz dużo pieniędzy przy niewielkiej inwestycji i bez ryzyka. Sugerujemy być bardzo ostrożnym.

Strona internetowa to https://tataxins.com/la-banca-nunca-cuenta-esto/.

CryptoSoft i Aurum Pro Finance

CryptoSoft - wprowadzeniecryptoapp.com
CryptoSoft - wprowadzeniecryptoapp.com

Według klientów Aurum Pro Finance, broker wykorzystuje oszukańczą reklamę, taką jak ta na obrazku, która wspomina, że ​​jest w stanie zarobić tysiące dolarów, inwestując w kryptowaluty w ciągu jednego dnia. Strona wprowadzacryptoapp.com.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Aurum Pro Finance

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.aurumpro.co, aurumprofin.cc, aurum-pro-finance.cc, www.aurumpro.io i www.aurumpro.cc

Número de teléfono: + 442038079355

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Wycena Aurum Pro Finance <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Aurum Pro Finance jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (takich jak Saint Vincent i Grenadyny), szukając wycen na Aurum Pro Finance nie znaleźliśmy dowolny, co wskazuje, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Według wiadomości od klientów Aurum Pro Finance, broker wydaje się używać fałszywych i wprowadzających w błąd reklam. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Uwaga: w listopadzie 2019 r. CONSOB wydał ostrzeżenie przed Aurum Pro Finance

Uwaga: w listopadzie 2019 r. CNMV wydał ostrzeżenie przed Aurum Pro Finance

Uwaga: w listopadzie 2019 r. CNMV wydała drugie ostrzeżenie przed Aurum Pro Finance

Uwaga: w lutym 2020 r. CONSOB wydał drugie ostrzeżenie przed Aurum Pro Finance

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Aurum Pro Finance? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

121 komentarze do «Aurum Pro Finance: ocena i komentarze»

 1. Miguel Angel odpowiedź

  W Meksyku jest kobieta Sandra Avila Damas, która oszukała mnie do inwestowania i oszukała mnie, ale władze już zajmują się moją sprawą, nie daj się nabrać na tych złodziei

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Miguel Angel, dziękuję za komentarz na temat Aurum Pro Finance. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.