✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat handlu Auria

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Auria Trading (zwanego również auriatrading.com), jest brokerem forex i CFD. Czy Auria Trading naprawdę jest zalecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Auria Trading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: podobno w Irlandii i na Dominikanie, choć jeśli jest realna to baza w Irlandii powinna być regulowana przez regulatora brytyjskiego, czyli FCA, a tak się nie dzieje, co budzi w nas wątpliwości co do prawdziwej bazy przez Auria Trading. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych, zauważamy, że Auria Trading nie oferuje różnych planów ani typów kont.

Platformy do działania że oferty Auria Trading są: tak naprawdę nie dostarczają informacji na ten temat.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Auria Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Auria Trading
Strona internetowa Auria Trading

Auria Trading zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, wyjaśnienie usług, które Auria Trading oferuje swoim klientom, kilka artykułów informacyjnych, wspominają również o oferowaniu kursów, naprawdę niewiele więcej niż to.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Handel Auria |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: auritrading.com

Número de teléfono: +34 689 561 320 (Irlandia) i +1 829 847 4792 (Dominikana)

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona Handel Auria <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Auria Trading jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, podobno ma siedzibę w Irlandii, ale nie jest regulowany przez brytyjskiego regulatora, co każe nam sądzić, że być może jego baza w Irlandii nie jest prawdziwa , nie wspominają, do jakiej firmy należą. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”317″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Auria Trading: ocena i komentarze»

 1. Javiera Gila odpowiedź

  Drogi:
  Jako przedstawiciel Auria Trading muszę skomentować następujące kwestie:
  – Informacje, które publikują, są niedokładne. Auria Trading, NIE BROKER, powtarzam, nie jest brokerem. Jesteśmy organizacją oferującą usługi konsultingowe i doradcze wyłącznie na rynku walutowym.
  - Nie posiadamy ani nie oferujemy klientom kont, na których muszą zdeponować jakąkolwiek kwotę pieniędzy. Dlatego też nie zajmujemy się pieniędzmi klientów. Klienci mają otwarte konta u dowolnego wybranego przez siebie brokera. Brokerzy, z którymi nie mamy żadnej umowy ani umowy o współpracy, ponieważ jesteśmy niezależnymi doradcami.
  - W oparciu o nasze usługi doradcze i konsultingowe wystawiamy naszym klientom faktury co miesiąc, jak każda inna agencja lub doradztwo. To klient nam płaci.
  - Dlatego nie musimy podlegać żadnym regulacjom na giełdzie, ponieważ nie jesteśmy operatorami.
  - Pomimo posiadania biur w różnych lokalizacjach, utworzyliśmy nasze centralne biuro w Santo Domingo, którego adres i kontakty znajdują się obecnie na naszej stronie internetowej. Na tej podstawie nasza firma jest obecnie zarejestrowana i zalegalizowana na Dominikanie.

  Nie mając nic więcej do wyjaśnienia, korzystam z okazji, aby wyrazić moje uznanie i szacunek. Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Javier z Aura Trading, bardzo dziękujemy za wszystkie informacje na temat Auria Trading, mamy nadzieję, że jeśli w przyszłości klienci Auria Trading będą mieli wątpliwości, możesz je rozwiązać tutaj.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *