Komentarze do Aurea Capital Markets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Aurea Rynki Kapitałowe (zwany także aureacapitalmarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Aurea Capital Markets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Aurea Capital Markets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Aurea Capital Markets? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: AUREA RYNKI KAPITAŁOWE Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Aurea Capital Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Zero Spread, Konto Standardowe i Konto PRO. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto z zerowym spreadem: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, spread od 0.0 pipsa, dźwignia do 1:200, płatność miesięczna, karta Aurea Capital Markets, prowizja 5 USD za stronę za lot.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, spread od 2.5 pipsa, dźwignia do 1:400, prowizja 0 $.

Konto PRO: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, spread od 3.5 pipsa, dźwignia do 1:400, karta Aurea Capital Markets, dodatkowe korzyści, prowizja 0 $.

Rodzaje rachunków Aurea Capital Markets
Rodzaje rachunków Aurea Capital Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Aurea Capital Markets to: platforma MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Aurea Capital Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Aurea Capital Markets
Strona internetowa Aurea Capital Markets

Aurea Capital Markets zapewnia inwestorom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienia podstawowych pojęć, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Aurea Rynki Kapitałowe |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: aureacapitalmarkets.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Aurea Capital Markets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Aurea Rynki Kapitałowe <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Aurea Rynki Kapitałowe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny); Również, gdy szukasz opinii na temat Aurea Rynki Kapitałowe Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów oskarżających o wywołany kurs Zero do tradera przyciągnięcie i skierowanie klientów do Aurea Capital Markets.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CNMV Aurea Rynki Kapitałowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Aurea Rynki Kapitałowe utrzymuje bliskie relacje z Handel SFX, broker o marnej reputacji i mający przeciwko niemu kilka skarg, oskarżony o oszukanie użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Aurea Capital Markets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Aurea Capital Markets: ocena i komentarze»

 1. Figueroa odpowiedź

  Wszystkie informacje, które zajmują, szukaj Eduardo Abarca lub Miguela Orea na Instagramie, którzy są osobowościami w świecie handlu w Meksyku i Ameryce Łacińskiej, ludzie wielkości Elíasa Ayuba, zięcia miliardera Carlosa Slima, zainwestowali w swoje Fundusz inwestycyjny. Pamiętaj, że w Meksyku handel nie jest regulowany per se, jest w próżni prawnej, w Meksyku nie może być całkowicie przejrzysty z powodu głupich polityk tego samego kraju, GNT jest również znienawidzone i nigdy nie odmówili płatności, ale musisz mieć doradcę, który przetworzy twoje wypłaty, wypłaty są bardziej podstawowe, ale NIE ma oszustwa, do którego można się dostać

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Figueroa, dziękuję za pisanie o Aurea Capital Markets, ci oszuści zwykle pracują zespołowo, przechwytuje się klientów i przekierowuje ich do brokera, z którym rozdziela się korzyści, tracąc pieniądze klienta, które w rzeczywistości nigdy nie są stracone, ponieważ nie są wchodzi na rynek, są one jedynie zapisami księgowymi. Ten broker nie ma żadnych regulacji, to tylko firma zarejestrowana na karaibskiej wyspie, która kończy się kradzieżą wszystkich pieniędzy od klientów. Ten broker to SCAM, CNMV (Financial Regulator of Spain), umieścił zawiadomienie o tym brokerze, że nie działa zgodnie z zasadami, kliknij tutajJeśli pracowałeś tylko w Latam, nie otrzymasz tego powiadomienia 10 dni temu. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. John odpowiedź

  No cóż, myślałem o zainwestowaniu z nimi, ale w przeciwieństwie do tych wszystkich, którzy myślą, że znam biura i właścicieli, dlatego zachęcałem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, jeśli możesz podać nam te szczegóły, będą one bardzo pomocne dla wszystkich oszukanych przez tę firmę. Zawsze jest ktoś odważny, kto robi różnicę i stara się stworzyć lepszy świat, w którym sprawiedliwość spada na tych, którzy powodują cierpienie małych oszczędzających i niesprawiedliwie kradną ich pieniądze za pomocą kłamstw i manipulacji. Mam nadzieję, że jesteś jednym z tych odważnych ludzi, którzy pomagają poszkodowanym zakończyć te oszustwa.

   Pozdrowienia.

 3. Yo odpowiedź

  Prawie włożyłem w to nogi. Dobrze, że to widziałem. Założyłem nawet konto, ale coś w moim instynkcie podpowiadało mi, żebym nie wpłacał na nie pieniędzy. Całkiem silne uczucie. Ten Fernando, który komentuje, pracuje z nimi, to jest ich numer +52 55 4236 8452, jest z Meksyku.

  Dotarłem do nich przez tego gościa, Davida Vidala, który sprzedaje kurs, aby zacząć zarabiać w 90 dni. Kupiłem, byłem zachwycony, ale nie ma o czym pisać do domu. W modelu edukacyjnym nie jest czymś łatwym ani przepuszczalnym. Mają dobrą strukturę internetową, nie jest to coś taniego w utrzymaniu lub wykonaniu, być może przy wszystkich sprzedawanych kursach jest możliwe, że daje to wszystko i więcej (spekulacje). Kupując kurs sprawiają, że widzisz, że Akademia Vidal pozwala Ci działać z lepszą ceną u Brokera, niż gdybyś nie był z akademii, ale błąd polega na tym, że jeśli przejdziesz na stronę Auerea Capital (Broker kwestionowane ) Okazuje się, że masz dostęp do takich samych cen jak każdy inny klient, który nie był klientem Academia de Vidal, co każe mi sądzić, że Vidal jest w to zamieszany i w ten sposób triangulują idealne oszustwo (spekulacje) . Ten pan Vidal ma stronę, zostawiam link.
  killmarkets .com / seminarium internetowe1597682934459

  odszedł

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam mnie, dzięki za napisanie o Aurea Capital Markets, ci oszuści zwykle pracują zespołowo, przechwytuje się klientów i przekierowuje ich do brokera, z którym rozdziela się korzyści, tracąc pieniądze klienta, które w rzeczywistości nigdy nie są stracone, ponieważ tak nie jest wchodzi na rynek, są one jedynie zapisami księgowymi. Ten broker nie ma żadnego rodzaju regulacji, to tylko firma zarejestrowana na karaibskiej wyspie, która kończy się kradzieżą wszystkich pieniędzy od klientów. Ten broker jest SCAM, CNMV (Financial Regulator of Spain), umieścił zawiadomienie o tym brokerze, że nie działa zgodnie z zasadami, kliknij tutajJeśli pracowałeś tylko w Latam, nie otrzymasz tego powiadomienia 10 dni temu. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Fernando odpowiedź

  Będąc stroną, która poleca brokerów lub nie, muszą najpierw wiedzieć o pośrednictwie.

  Najpierw muszą wiedzieć, jaka jest różnica między Broker LTD a LLC
  Ámocznikowe rynki kapitałowe
  Jest to broker ECN/STP, który współpracuje tylko z klientami LATAM, dlatego są tylko dwa podmioty, które regulują kontrakty CFD w Ameryce Łacińskiej, są to CIMAS i FSA i są one wystarczające do współpracy lub działania z LATAM, czyli nie zajmuje się z regulacjami londyńskimi lub innymi krajami, podmioty regulujące CFD znajdują się w wolnych strefach, ponieważ w przeciwnym razie musielibyśmy płacić podatki jako handlowcy za posiadanie konta u brokera.

  Ich poziom odpowiedzi jest szybki w porównaniu do innych Brokerów
  Obsługuje wypłaty obsługiwane przez mastercard (niewielu brokerów to obsługuje)
  Grupo Áurea składa się z Portfela Inwestycyjnego z 10-letnią historią
  Akademia Handlowa
  Pośrednik.

  pozdrowienia

  - NIERZETELNY KOMENTARZ, NAPISANY PRZEZ PERSONEL BROKERKA -

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fernando, dzięki za pisanie o Aurea Capital Markets, ale twoje informacje są FAŁSZYWE, ten broker nie ma żadnych regulacji, to tylko firma zarejestrowana na karaibskiej wyspie, która w końcu kradnie wszystkie pieniądze od klientów. Ten broker to SCAM, CNMV (Financial Regulator of Spain), umieścił zawiadomienie o tym brokerze, że nie działa zgodnie z zasadami, kliknij tutajJeśli pracowałeś tylko w Latam, nie otrzymasz tego powiadomienia 10 dni temu. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.