✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Aurea Capital Markets. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Aurea Capital Markets oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWaureacapitalmarkets.com
🏠 spółkaAUREA CAPITAL MARKETS LLC
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 AdresSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ Aurea Capital Markets jest własnością AUREA CAPITAL MARKETS LLC, firmy znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje rachunków oferowane przez Aurea Capital Markets, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje rachunków:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozprowadzanie wosku$200
Standard$200
Pro$500

Informacje w sieci

strona internetowa rynków kapitałowych aurea

Aurea Capital Markets zapewnia podstawowe objaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Aurea Capital Markets ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Aurea Capital Markets.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Aurea Capital Markets:

data Aktualizacja wiadomości
luty 2021Skarga przeciwko Aurea Capital Markets z dn CNMV.
lipiec 2023Według otrzymanych informacji pan Miguel Orea miałby być powiązany z Aurea Capital. Byłoby to również powiązane z „Generatorami bogactwa”

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”709″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Aurea Capital Markets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać rynki kapitałowe Aurea

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Aurea Capital Markets?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Aurea Capital Markets to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Aurea Capital Markets to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Aurea Capital Markets jest godna zaufania?

Nie. Aurea Capital Markets nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Aurea Capital Markets?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Aurea Capital Markets?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

10 komentarze do «Czy Aurea Capital Markets to oszustwo? opinie»

 1. w formie bufetu odpowiedź

  To oczywiście oszustwo. I nie ma mowy, żeby był na rynku przez 10 lat, odkąd 7 lat temu poznałem Miguela Oreę (egocentrycznego palanta) w „firmie”, która skończyła jako ponzi o nazwie „generatorzy bogactwa”. Tam Miguel nauczył się oszukiwać, handlując jako wymówkę.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj bufecie, dziękujemy za napisanie o Aurea Capital. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Figueroa odpowiedź

  Wszystkie informacje, które zajmują, szukaj Eduardo Abarca lub Miguela Orea na Instagramie, którzy są osobowościami w świecie handlu w Meksyku i Ameryce Łacińskiej, ludzie wielkości Elíasa Ayuba, zięcia miliardera Carlosa Slima, zainwestowali w swoje Fundusz inwestycyjny. Pamiętaj, że w Meksyku handel nie jest regulowany per se, jest w próżni prawnej, w Meksyku nie może być całkowicie przejrzysty z powodu głupich polityk tego samego kraju, GNT jest również znienawidzone i nigdy nie odmówili płatności, ale musisz mieć doradcę, który przetworzy twoje wypłaty, wypłaty są bardziej podstawowe, ale NIE ma oszustwa, do którego można się dostać

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Figueroa, dziękuję za pisanie o Aurea Capital Markets, ci oszuści zwykle pracują zespołowo, przechwytuje się klientów i przekierowuje ich do brokera, z którym rozdziela się korzyści, tracąc pieniądze klienta, które w rzeczywistości nigdy nie są stracone, ponieważ nie są wchodzi na rynek, są one jedynie zapisami księgowymi. Ten broker nie ma żadnych regulacji, to tylko firma zarejestrowana na karaibskiej wyspie, która kończy się kradzieżą wszystkich pieniędzy od klientów. Ten broker to SCAM, CNMV (Financial Regulator of Spain), umieścił zawiadomienie o tym brokerze, że nie działa zgodnie z zasadami, kliknij tutajJeśli pracowałeś tylko w Latam, nie otrzymasz tego powiadomienia 10 dni temu. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 3. John odpowiedź

  No cóż, myślałem o zainwestowaniu z nimi, ale w przeciwieństwie do tych wszystkich, którzy myślą, że znam biura i właścicieli, dlatego zachęcałem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, jeśli możesz podać nam te szczegóły, będą one bardzo pomocne dla wszystkich oszukanych przez tę firmę. Zawsze jest ktoś odważny, kto robi różnicę i stara się stworzyć lepszy świat, w którym sprawiedliwość spada na tych, którzy powodują cierpienie małych oszczędzających i niesprawiedliwie kradną ich pieniądze za pomocą kłamstw i manipulacji. Mam nadzieję, że jesteś jednym z tych odważnych ludzi, którzy pomagają poszkodowanym zakończyć te oszustwa.

   Pozdrowienia.

 4. Yo odpowiedź

  Prawie włożyłem w to nogi. Dobrze, że to widziałem. Założyłem nawet konto, ale coś w moim instynkcie podpowiadało mi, żebym nie wpłacał na nie pieniędzy. Całkiem silne uczucie. Ten Fernando, który komentuje, pracuje z nimi, to jest ich numer +52 55 4236 8452, jest z Meksyku.

  Dotarłem do nich przez tego gościa, Davida Vidala, który sprzedaje kurs, aby zacząć zarabiać w 90 dni. Kupiłem, byłem zachwycony, ale nie ma o czym pisać do domu. W modelu edukacyjnym nie jest czymś łatwym ani przepuszczalnym. Mają dobrą strukturę internetową, nie jest to coś taniego w utrzymaniu lub wykonaniu, być może przy wszystkich sprzedawanych kursach jest możliwe, że daje to wszystko i więcej (spekulacje). Kupując kurs sprawiają, że widzisz, że Akademia Vidal pozwala Ci działać z lepszą ceną u Brokera, niż gdybyś nie był z akademii, ale błąd polega na tym, że jeśli przejdziesz na stronę Auerea Capital (Broker kwestionowane ) Okazuje się, że masz dostęp do takich samych cen jak każdy inny klient, który nie był klientem Academia de Vidal, co każe mi sądzić, że Vidal jest w to zamieszany i w ten sposób triangulują idealne oszustwo (spekulacje) . Ten pan Vidal ma stronę, zostawiam link.
  killmarkets .com / seminarium internetowe1597682934459

  odszedł

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam mnie, dzięki za napisanie o Aurea Capital Markets, ci oszuści zwykle pracują zespołowo, przechwytuje się klientów i przekierowuje ich do brokera, z którym rozdziela się korzyści, tracąc pieniądze klienta, które w rzeczywistości nigdy nie są stracone, ponieważ tak nie jest wchodzi na rynek, są one jedynie zapisami księgowymi. Ten broker nie ma żadnego rodzaju regulacji, to tylko firma zarejestrowana na karaibskiej wyspie, która kończy się kradzieżą wszystkich pieniędzy od klientów. Ten broker jest SCAM, CNMV (Financial Regulator of Spain), umieścił zawiadomienie o tym brokerze, że nie działa zgodnie z zasadami, kliknij tutajJeśli pracowałeś tylko w Latam, nie otrzymasz tego powiadomienia 10 dni temu. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Fernando odpowiedź

  Będąc stroną, która poleca brokerów lub nie, muszą najpierw wiedzieć o pośrednictwie.

  Najpierw muszą wiedzieć, jaka jest różnica między Broker LTD a LLC
  Ámocznikowe rynki kapitałowe
  Jest to broker ECN/STP, który współpracuje tylko z klientami LATAM, dlatego są tylko dwa podmioty, które regulują kontrakty CFD w Ameryce Łacińskiej, są to CIMAS i FSA i są one wystarczające do współpracy lub działania z LATAM, czyli nie zajmuje się z regulacjami londyńskimi lub innymi krajami, podmioty regulujące CFD znajdują się w wolnych strefach, ponieważ w przeciwnym razie musielibyśmy płacić podatki jako handlowcy za posiadanie konta u brokera.

  Ich poziom odpowiedzi jest szybki w porównaniu do innych Brokerów
  Obsługuje wypłaty obsługiwane przez mastercard (niewielu brokerów to obsługuje)
  Grupo Áurea składa się z Portfela Inwestycyjnego z 10-letnią historią
  Akademia Handlowa
  Pośrednik.

  pozdrowienia

  - NIERZETELNY KOMENTARZ, NAPISANY PRZEZ PERSONEL BROKERKA -

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fernando, dzięki za pisanie o Aurea Capital Markets, ale twoje informacje są FAŁSZYWE, ten broker nie ma żadnych regulacji, to tylko firma zarejestrowana na karaibskiej wyspie, która w końcu kradnie wszystkie pieniądze od klientów. Ten broker to SCAM, CNMV (Financial Regulator of Spain), umieścił zawiadomienie o tym brokerze, że nie działa zgodnie z zasadami, kliknij tutajJeśli pracowałeś tylko w Latam, nie otrzymasz tego powiadomienia 10 dni temu. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *