Broker Bux

recenzje sojuszu atlantyckiego

Analiza Sojuszu Atlantyckiego

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Sojusz Atlantycki (zwany także imieniem: atlantic-alliance.net), To jest Platforma doradztwa finansowego. Czy Atlantic Alliance naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczna firma? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Sojuszu Atlantyckim ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Atlantic Alliance jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie to się znajduje? Czy jest to firma regulowana?

 • Sojusz Atlantycki wspomina, że ​​jest częścią Sojusz Atlantycki Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że jest to fałszywy fakt.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Atlantic Alliance wspomina o regulacji FCA, jednak firma ta nie figuruje w ewidencji wspomnianego organu.

UWAGA: Atlantic Alliance to firma NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są spółki regulowane, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowaną firmą jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowanych przez Atlantic Alliance, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Platforma do działania Atlantic Alliance wykorzystuje: własną platformę.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Atlantic Alliance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być dużym atutem dla firmy.

Strona internetowa Sojuszu Atlantyckiego
Strona internetowa Sojuszu Atlantyckiego

Atlantic Alliance zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Sojusz Atlantycki

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: atlantic-alliance.net
 • 📞Numer telefonu: +44 (0) 20 7389 9827 | +44 (0) 20 7389 9820
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego dokonaliśmy przeglądu Atlantic Alliance. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Sojusz Atlantycki

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Atlantic Alliance jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy. ⚠.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin firmyInnymi słowy, jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha w każdej firmie; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy współpracowałeś z tą firmą? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tą firmą.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy firmy mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Sojuszu Atlantyckim? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Sojusz Atlantycki: ocena i komentarze»

 1. Nacho Masía odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć, czy sojusz Atlantic to oszustwo. W kwietniu zakontraktowałem ich usługi, cały czas widziałem operacje, które wykonywał metatrader 4. 30 czerwca zamknęliśmy umowę i chciałem wycofać świadczenia, powiedzieli mi, że zajmie to 7 dni roboczych, a dziś mówią mi, że pieniądze są wpłacane na platformę coinstats, ale aby je wypłacić, muszę zostawić 20% depozytu zgodnie z rozporządzeniem z 8 r. Osoby, które skontaktowały się ze mną i podpisały dokumenty to: Manager Finansów: Angela Markson – Project Manager. Alex Morrison – Account Manager: Victoria Diakos​ – Strona internetowa to: http://www.atlantic-alliance.net/ – E-maile, którymi się wymieniliśmy są na ten adres: [email chroniony] – Oraz numery telefonów kontaktowych: +447715521820, +447879325416, +447743846743, +447385789281.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Nacho, poważny broker nie pobiera od Ciebie pieniędzy za zwrot Twoich, to oszustwo, jeśli zapłacisz te pieniądze, już ich nie zobaczysz.Dziękuję za komentarz na temat Atlantic Alliance. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.