Komentarze Atirox

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Atirox (zwanego również atirox.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy warto zainwestować w Atirox? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Atiroxu. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Atirox Inc.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Atirox, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Micro, Konto Fix, Konto Klasyczne i Konto Pro.Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Micro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1 $, dźwignia do 1: 1000, spready od 3.0 pipsów, minimalny lot 0,01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop z 50%.

Napraw konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10 $, dźwignia do 1: 500, spready od 2.4 pipsów, minimalny lot 0,01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 75%, stop z 50%.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50 $, dźwignia do 1: 500, spready od 1.1 pipsów, minimalny lot 0,01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 70%, stop z 30%.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 300 $, dźwignia do 1: 300, spready od 0.05 pipsów, minimalny lot 0,1, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop z 50%.

 

Rodzaje kont Atirox
Rodzaje kont Atirox

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Atirox to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Atirox udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Atirox
Witryna Atirox

Atirox zapewnia następującą pomoc lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, blog (choć w języku angielskim), wiadomości finansowe (choć w języku angielskim), sekcje edukacyjne, kalendarz ekonomiczny, kursy walut, kalkulator tradera, naprawdę niewiele więcej .

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

 

| Inne informacje na temat Atirox |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: atirox.pl

Número de teléfono: + 60327112834

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Atirox <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Atirox jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w bardzo niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Atirox Znaleźliśmy wiele negatywnych opinii zwrotnych. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Uwaga: czerwiec 2020 lCNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Atirox do swojej czarnej listy nieautoryzowanych brokerów.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Atiroxie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *