Komentarze Atirox

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Atirox (zwanego również atirox.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy warto zainwestować w Atirox? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Atiroxu. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Atirox Inc.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Atirox, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Micro, Konto Fix, Konto Klasyczne i Konto Pro.Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Micro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1 $, dźwignia do 1: 1000, spready od 3.0 pipsów, minimalny lot 0,01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop z 50%.

Napraw konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10 $, dźwignia do 1: 500, spready od 2.4 pipsów, minimalny lot 0,01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 75%, stop z 50%.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50 $, dźwignia do 1: 500, spready od 1.1 pipsów, minimalny lot 0,01, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 70%, stop z 30%.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 300 $, dźwignia do 1: 300, spready od 0.05 pipsów, minimalny lot 0,1, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, stop z 50%.

Rodzaje kont Atirox
Rodzaje kont Atirox

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Atirox to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Atirox udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Atirox
Witryna Atirox

Atirox zapewnia następującą pomoc lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, blog (choć w języku angielskim), wiadomości finansowe (choć w języku angielskim), sekcje edukacyjne, kalendarz ekonomiczny, kursy walut, kalkulator tradera, naprawdę niewiele więcej .

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Atyrox. |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: atirox.com

Número de teléfono: + 60327112834

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona Atyrox. <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Atirox jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w bardzo niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Atyrox. Znaleźliśmy wiele negatywnych opinii zwrotnych. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Uwaga: czerwiec 2020 lCNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Atirox do swojej czarnej listy nieautoryzowanych brokerów.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Atiroxie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Atirox: Ocena i komentarze»

 1. Santiago Navasa odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Santiago Navas, dziękuję za napisanie o Atirox. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.