Komentarze na temat aktywów Holding Limited

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Asset Holding Limited (zwany również nazwą: assetholdinglimited.com), to jest platforma do zarządzania funduszami i doradztwa. Czy Asset Holding Limited jest naprawdę zalecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Asset Holding Limited ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Asset Holding Limited jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Ograniczone posiadanie aktywów wspomina o byciu częścią: Aktywa Holding Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Malta.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Asset Holding Limited nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Asset Holding Limited jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Ograniczone posiadanie aktywów, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 2 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 200, natychmiastowa wypłata, bez ukrytych kosztów, 10% prowizji za polecenie, w tym depozyt, 2.2% zwrotu przez 7 dni.

Konto wykonawcze: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, natychmiastowa wypłata, bez ukrytych kosztów, 10% prowizji za polecenie, w tym depozyt, 3.2% zwrotu przez 7 dni.

Rodzaje kont Asset Holding Limited
Rodzaje kont Asset Holding Limited

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Asset Holding Limited oferuje: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Ograniczone posiadanie aktywów udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Asset Holding Limited
Strona internetowa Asset Holding Limited

Ograniczone posiadanie aktywów zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Ograniczone posiadanie aktywów

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: assetholdinglimited.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego dokonaliśmy przeglądu Asset Holding Limited. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Ograniczone posiadanie aktywów

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że Asset Holding Limited jest wiarygodny? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji, branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, jej siedziba mieści się w uznanym raj podatkowy plus brakuje wszelkiego rodzaju regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

UWAGA ⛔: we wrześniu 2021 r. CNMV ma dodane do Asset Holding Limited do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️ostrzeżenia CNMV z września 2022 r.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Asset Holding Limited? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Asset Holding Limited: ocena i komentarze»

 1. Łukasz G. odpowiedź

  Ten broker pojawił się na czarnej liście cnmv, oszukał wiele osób

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lucas G, dziękuję za komentarz na temat Asset Holding Limited. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.