✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w ARKcoin. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o ARKcoin i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWarkcoin.cc – arkcoin.live
🏠 spółkaFlack Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ ARKcoin jest własnością firmy FX Capital Ltd znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje ARKcoin, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Początkujący €250
Natychmiastowe€2,500
Klasyczny€25,000

Informacje w sieci

Strona internetowa Arkcoin

ARKcoin zawiera wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie usług, wiadomości i analizy rynkowe, kalkulator ekonomiczny i kalendarz, dział FAQ, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena ARKcoin ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z ARKcoin.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o ARKcoin:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2022Skarga przeciwko ARKcoin od holenderskiego regulatora finansowego: AFM.
marzec 2023Skarga przeciwko ARKcoin od regulatora finansowego: CONSOB.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”4120″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ARKcoin.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez ARKcoin?

Jak zgłosić ARKcoin

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić ARKcoin?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy ARKcoin to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że ARKcoin to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy ARKcoin jest godny zaufania?

Nie. ARKcoin nie jest godny zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z ARKcoin?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla ARKcoin?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

86 komentarze do «Czy ARKcoin to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. José odpowiedź

  SĄ ZŁODZIEJAMI I OSZUSTAMI. WYKRZYCZ WSZYSTKIE KWALIFIKACJE
  NIGDY NIE PRACUJ Z ARKOIN...
  MOIM DORADCĄ BYŁ ROSSIO MENDOZA WILK Z WALT STREET W JAGNIĘCEJ SKÓRIE. KŁAMSTWY ZŁODZIEJ
  ŻEBY TEN KOMENTARZ ZOSTAŁ WPISANY I PRZEKAZANY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za napisanie o ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwo. CONSOB (włoski regulator finansowy) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie swoich klientów (Zobacz łącze CONSOB).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. ANONYMOUS odpowiedź

  Zostali wypowiedziani przez CONSOB, jak mogę odzyskać pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIMOWY, dziękuję za napisanie o ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwo. CONSOB (włoski regulator finansowy) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie swoich klientów (Zobacz łącze CONSOB).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Izolina Garcia Martin odpowiedź

  ARKcoin oszukał mnie na 43 €. Nie mogę odzyskać pieniędzy. Zgłosiłem to na policję, ale myślę, że nic nie mogą zrobić. Skonsultuj się również z handlowcem i wymiarem sprawiedliwości, byłoby to bardzo kosztowne i dają mi niewielką nadzieję, nie chcę tracić więcej pieniędzy, aby nic nie osiągnąć. nie wiem co jeszcze zrobić

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Isolino, odzyskaj z nami swój kapitał. Dziękujemy za komentarz na temat ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • E odpowiedź

   Droga Isolino: Nawet jeśli trudno to zaakceptować, Twoja decyzja jest najlepsza, zaakceptuj, że zostałaś oszukana i nie trać więcej pieniędzy. Po dwóch miesiącach ciągle do mnie dzwonią, to zawsze inna firma, czasami daję im szpulę, żeby dowiedzieć się więcej i podzielić się tym.

 4. PP odpowiedź

  Tutaj kolejna ofiara. Nie było to dużo pieniędzy, ale wystarczyło mi, żeby się wygłupiać, ponieważ nie dają mi ich w prezencie; ale zgrzeszyłem niewinnie i ufnie, niosę moją pokutę. Cristina Franchi to imię mojej „doradczyni”. Empatyczny, miły, nieszczęśliwy, obrzydliwy. Opowiedział mi nawet historię o stracie siostrzeńca, żeby mnie poruszyć, mam nadzieję, że to nie była prawda. Kiedy była przekonana, że ​​nie będę więcej inwestować, okazało się, że moje pieniądze są w funduszu inwestycyjnym (do którego wszedłem bez pytania i mówienia, bo mnie lubi) i nie mogę ich wypłacić, bo spowodowałoby to utratę innych inwestorów (chyba fikcyjne). Potem, że nie mógł nic wydobyć, dopóki nie minął miesiąc. Tymczasem moje zarobki pomnożyły się w niesamowity sposób. Oczywiście przygotowywał swój następny hit, prosząc mnie o zlecenia, aby zobaczyć, czy znowu się wślizgnie. To się nie poślizgnęło, ale podtrzymałem jego zainteresowanie, gdy byłem cierpliwy, prosząc go, aby jeśli chciał, żebym więcej zainwestował, firma wykonała gest zaufania w stosunku do mnie, wpłacając mi trochę pieniędzy. Ku mojemu zdziwieniu tak się stało. Kiedy dotarło to do mojego konta Binance, przeniosłem je do mojego banku, zablokowałem ich WhatsApp, ich e-mail i nadal blokuję każdy numer telefonu (bo tak, oni ciągle dzwonią). Wszystkie rozmowy są z Wielkiej Brytanii: Londyn, Southampton, Dublin…). Jeśli pojawią się jakieś wieści, podzielę się nimi tutaj, mam nadzieję, że nikt więcej nie straci pieniędzy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj PP, odzyskaj z nami swój kapitał. Dziękujemy za komentarz na temat ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 5. Marta odpowiedź

  UWAGA OSZUST!!!!!
  ARKcoin to fałszywi oszuści i kłamcy, wyciągnięcie od ciebie pieniędzy jest oszustwem, a klient nigdy nie może dostać ani grosza.
  Dwie sukinsyny, które kontaktują się z tobą, aby ukraść twoje pieniądze, to Lucia Di Costa i Ivana, przeklęte, po tym, jak je przelejesz, chcą, abyś pokazał im swoje konto bankowe, jeśli powiesz „nie”, już ci nie odpowiadają; okradają cię i powinni już być w więzieniu

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Marta, odzyskaj z nami swój kapitał. Dziękujemy za komentarz na temat ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 6. Marta odpowiedź

  UWAGA OSZUST!!!!!
  ARKcoin to fałszywi oszuści i kłamcy, wyciągnięcie od ciebie pieniędzy jest oszustwem, a klient nigdy nie może dostać ani grosza.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Marta, nie rozśmieszaj ich, zablokuj ich. Dziękujemy za komentarz na temat ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 7. Manuel S. odpowiedź

  [email chroniony], witam po błędzie w sztuce. Jeśli pokażą, że wygrali, jeśli nie chcą wycofać mojego kapitału, dzwonią do mnie, żebym dalej inwestował. I na wypadek, gdyby Hera zadzwoniła do mnie ponownie, aby przypuszczalnie zwrócić mój kapitał. Ale wciąż próbuje. Tego typu platformy są niefortunne.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Manuel, nie pobłażaj im, zablokuj ich. Dzięki za komentowanie ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Paul Martin odpowiedź

   Uważaj przyjacielu, zwykle poproszą cię o dokonanie kolejnego depozytu w celu zwrotu pieniędzy, a tym samym spróbują cię podwójnie oszukać. Mówię ci to, ponieważ mi się to przydarzyło, więc bądź ostrożny i NIGDY nie wysyłaj pieniędzy do wypłaty. To znane oszustwo.

   pozdrowienia

 8. Brenda odpowiedź

  Arkcoin nie zwraca mi pieniędzy, wymyślają różne wymówki, żeby nie płacić, to oszustwo... nie wierz w ich słowa...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Brenda, nie pobłażaj im, zablokuj ich. Dzięki za komentowanie ARKcoin. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *