Komentarze na temat Apptrader

W tej sekcji przeanalizujemy brokera sprzedawca aplikacji (zwany także apptrader.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Apptraderowi dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Apptrader. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: RT GLOBAL LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Apptrader, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Premium, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja na platformie, całodobowa obsługa klienta.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja platformy, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, raporty rynkowe, prognozy i alerty od autochartist, konto osobiste analityka rynku, eBooki i edukacyjne samouczki wideo .

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja platformy, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, raporty rynkowe, prognozy i alerty od autochartist, konto osobiste analityka rynku, edukacyjne eBooki i samouczki wideo , redukcja spreadu, wsparcie handlu VIP / Analityk konta osobistego, bonusy depozytowe VIP.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 20.000, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja platformy, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, raporty rynkowe, prognozy i alerty od autochartist, konto osobiste analityka rynku, edukacyjne eBooki i samouczki wideo , redukcja spreadu, wsparcie handlu VIP / Analityk konta osobistego, bonusy depozytowe VIP, indywidualna strategia handlowa i wsparcie, dedykowane przetwarzanie kont i płatności, ekskluzywne prezenty firmowe.

Rodzaje kont Apptrader
Rodzaje kont Apptrader

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez Apptrader to: platforma sprzedawca aplikacji.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Apptrader udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Apptrader
Witryna Apptrader

Apptrader zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wiadomości i analizy, słowniczek, wyjaśnienie niektórych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat sprzedawca aplikacji |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: apptrader.com

Número de teléfono: + 441223931428

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona sprzedawca aplikacji <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? sprzedawca aplikacji jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, a także ma siedzibę w bardzo niepewnym kraju (Saint Vincent i Grenadyny). Szukając opinii na temat sprzedawca aplikacji Znaleźliśmy zbyt wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV sprzedawca aplikacji do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CONSOB sprzedawca aplikacji do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2022 KNF (Polska) dodany do sprzedawca aplikacji do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do KNF z marca 2022 r. Ostrzeżenie ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Apptraderze? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

14 komentarze do «Apptrader: ocena i komentarze»

 1. Paweł Zw odpowiedź

  Ten śmieciowy broker został zadenuncjowany w Polsce przez KNF

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Paweł Zw, dziękuję za komentarz na Apptrader. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   -

   Witaj Paweł Zw, dziękujemy za komentarz do Apptrader. Dziesięć brokerów do oszustwa. NIE WYSYLAJ IM PENIĘDZY, CHCą ZDobyć Jakwięcej Pieniędzy ZA POMOCą Kłamstw, Nie Są Prawdziwe, Nie Umieszczają Pieniędzy Na Rynku, Tylko Tak do Wyglądają, A Na Końcu Mówią CI, Przegrałeś I Zachowuj To.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą cię o więcej, aby dać podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to znaczy, że chcesz ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli za opłacasz.

   Jeśli posiadasz więcej, poproś o podzielenie się firmą z nami, w tym pominiesz informacje, które interesują się informacjami, które pomogą Ci pomóc w tej kwestii.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak w serwisie natknąłeś się na tego brokera?

   Aby czat czat lub pieniądze, wypróbuj nasz nasz ten link: ROSZCZENIE TWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY CIE

   Pozdrowienia.

 2. Eleuza Oliveira odpowiedź

  Oszustwo

  Entrei, żadna oficjalna strona AppTrader, ani broker, który u mnie uczestniczył, ani Pedro Guedes, nie wyjaśnił, w jaki sposób byliśmy moimi inwestycjami i efektem akredytacji lub pierwszą płatnością za pośrednictwem Nubank. W dniu 1/20 było to 0921 R $. Lub faworyzowany był WmBrasil Cobrança e Serviços em Tecnologia - Emitent Banco do Brasil, lub 1.438,00. dnia 2 - R $ 27, na wniosek przełożonego Valentiny.

  Mam dane z każdej firmy, brokera, tel. Preciso do meu $ de volta, pois po prostu SUMIRAM! Mam nadzieję, że z Waszą pomocą zrezygnuję z moich zwrotów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Eleuza, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 3. ANA SELMA DWA SANTOS DANTAS odpowiedź

  Dobranoc!
  Możliwe jest odzyskanie moich pieniędzy poprzez akredytację tego Apptrader investi.
  Nie połączyli mnie. Já wysłał kilka e-maili, chcę mieć większy dostęp do platformy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ANA, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. David odpowiedź

  Niestety ukradli mi dużo pieniędzy. Modlę się, aby jeśli ktoś wie, gdzie mogę się ubiegać i gdzie mogę zacząć się przeprowadzać, aby spróbować odzyskać chociaż część moich pieniędzy, aby mi powiedział, proszę. Wszelkie porady będą bardzo pomocne. Nie wiemy od czego zacząć ani w którą stronę iść. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, możesz go odzyskać, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Alberto Gonzalez odpowiedź

   Mam konto u tego brokera i nie wiem, jak się z nim skontaktować, jeśli ktoś może wysłać mi WhatsApp lub tf, gdzie mogę się z nimi komunikować, doceniam to

   • Polecani brokerzy

    Witaj Alberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 5. Severian odpowiedź

  Zostawiłem swoje dane (e-mail, telefon) Dzwonią do mnie, mówią, że mogę zacząć testować w bitcoinie za 250 €,
  Postanawiam zacząć od 300 euro z wizą. Aby to zrobić, proszą mnie o numery kart, a tu pojawia się mój błąd, proszą mnie o kod PIN, daję im, i płatność jest dokonana, zastanawiam się i dzwonię do mojego banku .. Natychmiast mówią mnie, że to oszustwo, ponieważ nigdy nie należy podawać hasła przez telefon. Blokujemy kartę i czekamy, aby zarządzać zwrotem tych pieniędzy.
  Zresztą to, w co wierzymy, nigdy nam się nie przydarzy….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Severiano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. Dolores odpowiedź

  Dzień dobry, dotrzyj do nich przez stronę internetową, o której później dowiedziałem się, że to oszustwo o nazwie CRIPTO ROBOT, dzwonią do ciebie, aby zainwestować 250, ale widzę, że to wszystko jest zwykłym oszustwem. Dziękuję za powiadomienie o apptraderze, z pewnością wielu innych wpadło w szpony tych kłamców. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Dolores, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.