Komentarze na temat Apptrader

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Apptrader (zwany także apptrader.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Apptraderowi dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Apptrader. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: RT GLOBAL LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Apptrader, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Premium, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja na platformie, całodobowa obsługa klienta.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja platformy, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, raporty rynkowe, prognozy i alerty od autochartist, konto osobiste analityka rynku, eBooki i edukacyjne samouczki wideo .

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja platformy, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, raporty rynkowe, prognozy i alerty od autochartist, konto osobiste analityka rynku, edukacyjne eBooki i samouczki wideo , redukcja spreadu, wsparcie handlu VIP / Analityk konta osobistego, bonusy depozytowe VIP.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 20.000, Handel mobilny i stacjonarny, konto demo, kalendarz ekonomiczny, codzienny przegląd rynku wideo, indywidualna lekcja platformy, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, raporty rynkowe, prognozy i alerty od autochartist, konto osobiste analityka rynku, edukacyjne eBooki i samouczki wideo , redukcja spreadu, wsparcie handlu VIP / Analityk konta osobistego, bonusy depozytowe VIP, indywidualna strategia handlowa i wsparcie, dedykowane przetwarzanie kont i płatności, ekskluzywne prezenty firmowe.

 

Rodzaje kont Apptrader
Rodzaje kont Apptrader

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez Apptrader to: platforma Apptrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Apptrader udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Apptrader
Witryna Apptrader

Apptrader zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wiadomości i analizy, słowniczek, wyjaśnienie niektórych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Apptrader |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: apptrader.com

Número de teléfono: + 441223931428

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Apptrader <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Apptrader jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, a także ma siedzibę w bardzo niepewnym kraju (Saint Vincent i Grenadyny). Szukając opinii na temat Apptrader Znaleźliśmy zbyt wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV Apptrader do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CONSOB Apptrader do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Apptraderze? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

12 komentarze do «Apptrader: ocena i komentarze»

 1. Eleuza Oliveira odpowiedź

  Oszustwo

  Entrei, żadna oficjalna strona AppTrader, ani broker, który u mnie uczestniczył, ani Pedro Guedes, nie wyjaśnił, w jaki sposób byliśmy moimi inwestycjami i efektem akredytacji lub pierwszą płatnością za pośrednictwem Nubank. W dniu 1/20 było to 0921 R $. Lub faworyzowany był WmBrasil Cobrança e Serviços em Tecnologia - Emitent Banco do Brasil, lub 1.438,00. dnia 2 - R $ 27, na wniosek przełożonego Valentiny.

  Mam dane z każdej firmy, brokera, tel. Precyzyjne do meu $ de volta, możesz po prostu SUMIRAM! Mam nadzieję, że z twoją pomocą mam swoje wartości volta.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Eleuza, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 2. ANA SELMA DOS SANTOS DANTAS odpowiedź

  Dobranoc!
  Możliwe jest odzyskanie większej ilości pieniędzy niż poprzez kredytowanie tej inwestycji Apptrader.
  Nie połączyli mnie. Já wysłał kilka e-maili, chcę mieć większy dostęp do platformy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ANA, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 3. David odpowiedź

  Niestety ukradli mi dużo pieniędzy. Modlę się, aby jeśli ktoś wie, gdzie mogę się ubiegać i gdzie mogę zacząć się przeprowadzać, aby spróbować odzyskać chociaż część moich pieniędzy, aby mi powiedział, proszę. Wszelkie porady będą bardzo pomocne. Nie wiemy od czego zacząć ani w którą stronę iść. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, możesz go odzyskać, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Alberto Gonzalez odpowiedź

   Mam konto u tego brokera i nie wiem, jak się z nim skontaktować, jeśli ktoś może wysłać mi WhatsApp lub tf, gdzie mogę się z nimi komunikować, doceniam to

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Alberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 4. Severian odpowiedź

  Zostawiłem swoje dane (e-mail, telefon) Dzwonią do mnie, mówią mi, że mogę zacząć testować w bitcoinie za 250 €,
  Postanawiam zacząć od 300 euro z wizą. Aby to zrobić, proszą mnie o numery kart, a tu pojawia się mój błąd, proszą mnie o kod PIN, daję im, i płatność jest dokonana, zastanawiam się i dzwonię do mojego banku .. Natychmiast mówią mnie, że to oszustwo, ponieważ nigdy nie należy podawać hasła przez telefon. Blokujemy kartę i czekamy, aby zarządzać zwrotem tych pieniędzy.
  Zresztą to, w co wierzymy, nigdy nam się nie przydarzy….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Severiano, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Dolores odpowiedź

  Dzień dobry, dotrzyj do nich przez stronę internetową, o której później dowiedziałem się, że to oszustwo o nazwie CRIPTO ROBOT, dzwonią do ciebie, aby zainwestować 250, ale widzę, że to wszystko jest zwykłym oszustwem. Dziękuję za powiadomienie o apptraderze, z pewnością wielu innych wpadło w szpony tych kłamców. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Dolores, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Apptraderem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *