Komentarze na temat Apolo Trading
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel Apollo (zwany również nazwą: apolotrade.website), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę zaleca się inwestowanie w Apolo Trading? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Apolo Trading ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Apollo handluje ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Apollo Trading wspomina o byciu część: Apolo Trade Limited.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Św. Wincentego i Grenadyny. Aktualizacja z września 2022 r.:  zgodnie z wiadomościami klientów, rzeczywista lokalizacja Apolo Trading to San Francisco 1859, akacje, miasto Meksyk.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Apolo Trading jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Apolo Trading, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto standardowe i Konto profesjonalne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100, instrumenty ze stałymi spreadami, dźwignia do 1:100, spread od 3 pipsów, gwarantowany Stop Loss.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, instrumenty ze stałymi spreadami, dźwignia do 1:200, spread od 1.5 pipsa, dostęp do automatycznego handlu.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 5.000, instrumenty ze stałymi spreadami, dźwignia do 1:400, spread od 0.7 pipsa, osobisty opiekun konta.

 

Rodzaje kont Apolo Trading
Rodzaje kont Apolo Trading

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Apolo Trading oferuje: Platforma MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Apolo Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna handlowa Apolo
Witryna handlowa Apolo

Handel Apollo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, sekcja edukacyjna, wyjaśnienia na temat oferowanych produktów, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Handel Apollo 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: apolotrade.strona internetowa

📞Numer telefonu: +44 718 404 9362

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję dotyczącą Apolo Trading. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Apollo Trading ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel Apollo jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Apolo Trading znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Apolo Trading? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

67 komentarze do «Apolo Trading: ocena i komentarze»

 1. Stiv odpowiedź

  Prawda jest taka, że ​​wiele osób jest oszukiwanych przez tego rzekomego brokera zwanego apolo trade, nie rozumiem jak aplikacja nadal obowiązuje, muszą nadal być tam oszukując więcej osób, chcę się podzielić moją sprawą, około 2 miesiące temu rozmawiałem z facetem o imieniu Leonardo Díaz, nawet ja nadal mam ich w swoich kontaktach, są jak 4 osoby, w tym kobieta, powiedziała mi, że jeśli jestem zainteresowany inwestowaniem, powiedziała mi, jak wszystko działa, powiedziała mi, że są regulowane przez FINRA mam nawet jej identyfikator brokera FINRA, zdecydowałem się zainwestować, ale ponieważ nadal w ogóle nie ufałem zainwestowałem mało, na początku wszystko bardzo dobrze zarobiłem kilka dolarów, chociaż zawsze dzwonili do mnie, żeby zainwestować więcej nigdy wysyłać im więcej pieniędzy, za każdym razem, gdy wykonywałem coraz więcej operacji i zarabiałem więcej, aż do momentu, w którym powiedzieli mi, że nie mogę kontynuować działalności, dopóki nie zapłacę im kwoty za świadczone usługi, powiedziałem im, aby wzięli pieniądze z zysków, ale co? i nie zamierzałem wydać więcej pieniędzy, według nich nie mogą dotknąć zysków klientów, więc ostatecznie postanowiłem odpisać zainwestowane pieniądze i zyski, jeśli nagle znajdzie się ktoś, kto może nam pomóc odzyskać część pieniędzy mógłbym udzielić Ci wielu informacji na temat tych osób lub przynajmniej kogoś, kto pomógłby nam je zgłosić, aby nie dalej oszukiwali ludzi, którzy z wysiłkiem zdobywają swoje pieniądze i starają się iść do przodu.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Stiv, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze innych użytkowników tutaj: Handel Apollo

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Sergio Meneses odpowiedź

  Apolo Trade Límited, to prawdziwe oszustwo, są WSPANIAŁE, chcą cię przekonać, abyś zdobywał coraz więcej pieniędzy, są DLA LUDZI I HANDLU, musimy ich pozwać i ŻĄDAĆ ICH PRZEPISÓW, SĄ OSZUSTWAMI, DAJĄ PODPISZASZ APOCRIFIC UMOWY I NIC Z TYCH, KTÓRE TEGO NIE MÓWI, NIE MA SZACUNKU, A NIE DOSTAJESZ SWOICH PIENIĘDZY ANI ZARODKÓW, PONIEWAŻ PROSZĄ O WIĘCEJ PIENIĘDZY NA PROWIZJE WEDŁUG NICH, ABY WYPŁACIĆ TWOJE PIENIĄDZE, SĄ STRATY, MUSISZ ICH SKORZYSTAĆ SĄ RAKE

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze innych użytkowników tutaj: Handel Apollo

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Diego odpowiedź

  Oskar Diva i Paulina są według nich doradcami, prawie mnie przekonują, nie dajcie się nabrać na tę grę, próbują dowiedzieć się, jak zdobyć od was pieniądze.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Diego, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze innych użytkowników tutaj: Handel Apollo

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Ramon odpowiedź

  Wydaje mi się to bardzo dziwne, pracuję z Apolo Trade półtora roku i prawda jest taka, że ​​przegrałem, ale też moje korzyści były dość pozytywne, ale prawda jest taka, że ​​nigdy nie byłam w stanie wycofują się, zawsze robią komplikacje lub wymówki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ramon, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze innych użytkowników tutaj: Handel Apollo

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Ten broker to oszustwo odpowiedź

  Przyjaciele, ci złodzieje z Apolo Trading pojawili się w wiadomościach w Peru, moim kraju, jako złodzieje. https://youtu.be/AAAj148ipRA?t=435 tutaj możesz zobaczyć notatkę. Okradli tak wielu Peruwiańczyków, że potępiliśmy ich w mediach.

  SĄ OSZUSTWAMI!

  Dzwonią do ciebie, prosząc o pieniądze, z fałszywymi obietnicami, każą ci prosić o pożyczki lub znajomych lub rodzinę. Ci dzwoniący to naprawdę gówniani ludzie. Każą ci zapytać znajomych. Niszczą ci życie niemal pod każdym względem, potem tracisz przyjaciół, rodzinę, a wszystko to przez grupę złodziei, którzy chcą zabrać jak najwięcej pieniędzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć, świetny film! Dziękujemy za komentarz dotyczący Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze innych użytkowników tutaj: Handel Apollo

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Plac Hayro odpowiedź

  Wiedzą, czy nadal działają, czy działają.Ta „firma” szukała informacji na ten temat, ale nie pojawiają się nigdzie… poza platformą…

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Hayro, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze innych użytkowników tutaj: Handel Apollo

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Alonso, dziękuję za komentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Juan José odpowiedź

  Zainwestowałem z nimi i teraz, gdy proszą mnie o więcej pieniędzy, mówią, że pozwą, jeśli to legalne, jeśli mogą

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juan José, nie pozwą Cię, chcą tylko Twoich pieniędzy, nie zwracaj na nich uwagi, powiedz, że pozwiesz ich za oszustów. Dziękujemy za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Wszyte odpowiedź

  Są oszustami, nie pozwalają wypłacić pieniędzy i robią tylko symulacje. Powinna istnieć międzynarodowa regulacja, która nie pozwoli im działać

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Liced, dziękuję za komentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fernando, dziękuję za komentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Jana A. odpowiedź

  To bzdura, gdy będziesz chciał wypłacić pieniądze, dadzą Ci znać, że musisz spełnić niemożliwe wymagania, liczbę operacji. opłaty, podatki, w końcu jesteś im winien, oszustwo bez wątpienia mam z nimi złe doświadczenia, kłamstwa nie do uwierzenia. Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc lub skomentować, jak je zgłosić? dobry wieczór. Juana.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juan A, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Sofia odpowiedź

  Niejaki ALAN SANTIAGO FUENTES skontaktował się ze mną i kazał mi zainwestować pieniądze, każąc mi kupić akcje Tesli.
  Wpłać pieniądze i nie wracaj, aby odpowiadać na wiadomości.
  Nie daj się złapać w ten oszust, który pracuje dla tego brokera, który kradnie ci wszystkie pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sofia, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Sofia odpowiedź

  To pośrednik najgorszego.
  A twoi pracownicy to także banda kłamców i niegrzecznych.
  Że powiedzą ci, żebyś nie słuchał tych komentarzy i sprawią, że zainwestujesz.
  Nie popełnij błędu wierząc, że straciliśmy już z nimi pieniądze.
  Sprawiają, że zadłużasz się kartą kredytową, a potem musisz spłacić bankowi to, czego nawet nie cieszyłeś.
  To złodzieje bez zasad i wykształcenia.
  Osoby, które się ze mną skontaktowały, to: ALAN SANTIAGO FUENTES, PAULINA I HARVY ORDUÑES To ludzie, dzięki którym działasz i przechowujesz pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sofia, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Jhampier zambrano odpowiedź

  Zainwestowałem 3000 dolarów, a oni sprawią, że zobaczysz, że wygrywasz, i każą ci wykonać negatywne operacje do tego stopnia, że ​​przekroczą twoje fundusze, i każą ci wpłacić 2800 dolarów, aby odzyskać pieniądze. A teraz proszą mnie o kolejne 2000 dolarów, żebym mógł wszystko wypłacić. To złodzieje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jhampier, dziękuję za dostarczenie tych ważnych informacji i skomentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. MAKSYMALNA MIKOŁAJA odpowiedź

  Zainwestowałem 10,000 1859 USD z facetem o imieniu Ricardo, to oszustwo, podjąłem się zbadania ich, znalazłem ich adres w Mexico City, są w San Francisco XNUMX, Acacias, nadal nie mogę wypłacić pieniędzy, lub zyski

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj MAXIMO, dziękuję za dostarczenie tych ważnych informacji i skomentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Sofia odpowiedź

    Jeśli na pewno nie ufasz temu Brokerowi, to złodzieje, zablokowali moje konto i ukradli pieniądze, a niezadowoleni z tego poprosili mnie o wpłatę 1000 $ więcej.
    To jasne, że chcieli je ukraść.
    Proszę zwrócić uwagę na te komentarze i nie wpłacać tam ani grosza

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Sofia, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

     Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Mario Santos odpowiedź

   Mam informacje, które mogą pomóc w odzyskaniu pieniędzy, ktokolwiek jest zainteresowany pisze na tym forum

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Mario, czy nie byłoby bardziej logiczne, aby udostępniać te informacje bezpośrednio? Zachowujesz się jak oszust, który chce oszukać tych, którzy do Ciebie piszą. JEŚLI CHCESZ POMÓC DZIELIĆ SIĘ INFORMACJAMI, KTÓRE POMAGAJĄ WSZYSTKIM NASZYM UŻYTKOWNIKOM, TO BYŁOBY TO WŁAŚCIWE. DZIĘKUJĘ CI!

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Liss, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

     Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Ricardo odpowiedź

   Ricardo Basurto? Ponieważ się mną opiekował, ale ponieważ odmówiłem zainwestowania większej ilości pieniędzy (5,000 dlls), stracił zainteresowanie moim kontem i teraz już nie odpowiada na co, moje konto jest wyłączone, ponieważ zgodnie z tym zmieniają platformy, ale z powodu tego, co czytam w tych komentarzach, podejrzewam, że zabrali mnie już z 2,400 dll, powinniśmy zrobić blok i złożyć pozew zbiorowy i pozwolić Teodorze dźwigać ciężar prawa na górze.
   Warto również wspomnieć, że aby wypłacić pieniądze, wymagają wykonania 200 operacji i / lub 5,000 plików inwestycyjnych, co nie jest przewidziane w warunkach umowy (tak samo, jak nigdy nie dają ci ich, gdy tego zażądasz) oczywiście zatrzymają twoją początkową inwestycję i kolejne

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Herbert, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. Rogelio Humberto Aguilar Moreira odpowiedź

  Są oszustwem, zainwestowałem 750 USD i nie dają mi mojej początkowej inwestycji ani niczego, po prostu zaznaczają, że prosisz o pieniądze i nie pozwalają ci wycofać się, aby zakończyć, przenoszą operacje i powodują ich utratę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rogelio, dziękuję za komentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Plac Hayro odpowiedź

   Zainwestowałem 3200 dolarów z tymi facetami.. na początku wszystko było w porządku kazali mi otworzyć konto w mt5 przez pierwsze tygodnie stamtąd operowaliśmy, potem nagle wysłali mi link, abym tam wszedł, że teraz będę działał z ich platformy … Zapytałem, a oni odpowiedzieli, że to samo nic więcej, że będą mieli lepszą kontrolę…. Potem zadzwonił do mnie facet w charakterze nadzoru jakości i serwisu i zmusił mnie do wzięcia kredytu, który chcieli mi udzielić, aby móc dalej działać, w przeciwnym razie mogę stracić wszystko zainwestowane ... Ci faceci to oszustwo !!!!

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Hayro, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Rzeczywisty adres, z którego dzwonili do oszustwa, to ESTA. Teraz wiemy, gdzie się udać, aby odebrać pieniądze z oszustw dokonanych przez tych przestępców i można je zgłosić, aby policja mogła odwiedzić ich wszystkich, reklamy lub sprzedawcy są wspólnikami tej sieci przestępczej, muszą być w więzienie.

    Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 15. Luis odpowiedź

  Dobry wieczór dzięki za opinie o tradingu apolo bo proszą mnie o więcej pieniędzy i zawsze upierają się przy zwiększaniu depozytu ale widzę że jedyne czego chcą to twoje pieniądze i że podobno nie można ich wypłacić... Ma ktoś wycofali swoje pieniądze? Mam trochę i nie chciałbym tego stracić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • RICARDO odpowiedź

   Luis nie pozwoli Ci wypłacić pieniędzy, a warunkiem, który na Ciebie postawili, jest to, że będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze po 200 zamkniętych operacjach i 5,000 bibliotek inwestycyjnych, a ten sam doradca wspomina, że ​​odzyskanie inwestycji jest dla Ciebie bardzo trudne , oczywiście nic Ci nie zwrócą , mam 9139 , których nie mogę wycofać bo teraz zmieniają platformy

 16. Albert jenis odpowiedź

  Mam 2 miesiące i mam tylko problemy z obsługą, a zwłaszcza z wypłatą, nie oddają mi pieniędzy !!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Albert, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Sofia odpowiedź

   Witam nie wkładaj pieniędzy w tego brokera to napad to prawdziwe oszustwo.
   Tydzień po zainwestowaniu moje konto zostało zablokowane.
   I przez cały tydzień kłamali, mówiąc mi to teraz. Rozwiążą mnie
   Potem zadzwonili do mnie, aby powiedzieć, że muszę wpłacić jeszcze 1000 $, aby ponownie aktywować konto.
   To złodzieje, nie wierz im, nie ma pięciu
   Doradcy, którzy się ze mną skontaktowali to: ALAN SANTIAGO FUENTES
   PAULINA, HARVI ORDUÑES, kolejny SANTIAGO, który też jest niegrzeczny.
   To są imiona oszustów, którzy pracują dla tego brokera, który jest niczym więcej jak KRADZIEŻĄ

 17. SERGIO JAVIER MENESES GAGNEBET odpowiedź

  TEN BROKER APOLO TRADER JEST OSZUSTEM, UZYSKAM ZYSKI I NIE CHCĄ MI DAĆ, WYDAJĄ DUŻO KŁAMSTW, SĄ PRAWDZIWYM OSZUSTEM, SKONTAKTOWAŁEM SIĘ Z NIM W GOOGLE ZOBACZYŁEM RECENZJE Z NICH, ZACZYNAJĄCYCH PRZECHODZIĆ PO WIELU POŁĄCZENIACH OD NICH, POMIĘDZY 200 USD, W METATRADERZE 5 KTÓRY JEST ICH ZROBIŁEM 6 LIPCA 2021, DO dziś MAM „ZYSKI” I NIE CHCĄ MNIE ZWRÓCIĆ LUB INWESTYCJA LUB ZAROBY, WYDAJĄ TO KŁAMSZA, ZNAJDUJĄ SIĘ W MEKSYKU, JEDNA OSOBA ZNAJDUJE SIĘ ALEJANDRA RIVERA, DRUGA JAQUIN VELAZQUEZ, DRUGA HUGO OLIVERA, NUMER HARVY ORDUÑA VELAZQUEZ, TELEFON 12 1124574363,5631347682,5534658668, XNUMX, XNUMX XNUMX XNUMX, XNUMX XNUMX XNUMX

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj SERGIO, dziękuję za komentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Sofia odpowiedź

   Witam nie wkładaj pieniędzy w tego brokera to napad to prawdziwe oszustwo.
   Tydzień po zainwestowaniu moje konto zostało zablokowane.
   I przez cały tydzień kłamali, mówiąc mi to teraz. Rozwiążą mnie
   Potem zadzwonili do mnie, aby powiedzieć, że muszę wpłacić jeszcze 1000 $, aby ponownie aktywować konto.
   To złodzieje, nie wierz im, nie ma pięciu
   Doradcy, którzy się ze mną skontaktowali to: ALAN SANTIAGO FUENTES
   PAULINA, HARVI ORDUÑES, kolejny SANTIAGO, który też jest niegrzeczny.
   To są imiona oszustów, którzy pracują dla tego brokera, który jest niczym więcej jak KRADZIEŻĄ

 18. Janette odpowiedź

  Potrzebuję pomocy.. zmusili mnie do zarabiania pieniędzy, ale kiedy proszę o wypłatę nic nie zwracają, czyste wymówki i kłamstwa..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Janette, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Plac Hayro odpowiedź

    Nie inwestuj swoich pieniędzy w handel Apolo. Wszystko jest podłym oszustwem ... mówią ci, że dobrze zarabiasz i że wpłacasz więcej pieniędzy, aby móc działać w wielkich ligach. Jeśli nie masz pieniędzy, sfinansują je za ciebie… facet dzwoniący do Santiago Ferrer zadzwonił do mnie, aby zmusić mnie do wzięcia pożyczki, że jeśli tego nie zrobię, nie będę mógł ich więcej używać, a moje pieniądze zgubić się ... zainwestowałem 3200 dolarów ... . I dostałem więcej niż 10000 200 dolarów ... niestety miałem nagły wypadek medyczny i poprosiłem o zwrot pieniędzy, a oni powiedzieli mi, że muszę wykonać 5000 operacji lub ukończyć 1900 1800 dolarów inwestycji w desperacji, aby zdobyć pieniądze dla mojej żony Dałem to, że brakowało około XNUMX dolarów i znowu zostałem oszukany, ponieważ skontaktował się ze mną facet z działu finansów i uważam, że państwo pobiera podatek dochodowy od wygenerowanych zysków i że musiałem zapłacić XNUMX dolarów więcej, aby uzyskać wszystko moje pieniądze, których już nie robiłem, ponieważ zrozumiałem, że to wszystko było oszustwem w niewłaściwym momencie, nie zbadałem wszystkiego na temat tej firmy przed inwestycją i myślę, że tak jest w przypadku wielu tutaj, którzy malują biznes tak pięknie, że tracimy skup się na poznaniu reputacji lub opinii innych ludzi .. przez Boga nie daj się nabrać na to oszustwo .. Mam tylko nadzieję, że ktoś pomoże mi przynajmniej odzyskać mój kapitał i będzie mógł postawić silny pozew na te oszustwa złodziei dory ..

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Hayro, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

   • Sofia odpowiedź

    Jeśli na pewno nie ufasz temu Brokerowi, to złodzieje, zablokowali moje konto i ukradli pieniądze, a niezadowoleni z tego poprosili mnie o wpłatę 1000 $ więcej.
    To jasne, że chcieli je ukraść.
    Proszę zwrócić uwagę na te komentarze i nie wpłacać tam ani grosza

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Itzel, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Możesz przeczytać recenzję o nich TUTAJ

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Oszukany handlowiec odpowiedź

   NIE ZAPRASZAJ DO TEJ FIRMY A JEŚLI MASZ JUŻ DWIE MOŻLIWOŚCI: zasięgnij pomocy prawnej lub zrezygnuj z utraty pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jacob, dziękuję za komentarz na temat Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Esteban, dziękuję za komentowanie Apolo Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *