✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze ApcoFX

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera ApcoFX (zwanego również apcofx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się ApcoFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję ApcoFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Warto wspomnieć, że strona ApcoFX nie posiada wersji hiszpańskiej, choć ze względu na wiadomości od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również na recenzję ApcoFX.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Niemczech i Wielkiej Brytanii, choć nie ma regulacji w żadnym z tych dwóch miejsc, co nie ma sensu.   

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o posiadaniu regulacji, uważamy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ApcoFX, zwracamy uwagę, że nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Platformy do działania jakie oferuje ApcoFX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które ApcoFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna ApcoFX
Witryna ApcoFX

ApcoFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, informacje o podstawowych pojęciach dotyczących świata inwestycji, wyjaśnienie produktów finansowych, które oferuje AproFX, sekcja z często zadawanymi pytaniami, sygnały, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat ApcoFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: apcofx.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona ApcoFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma ApcoFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat ApcoFX tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o ApcoFX? Jakie było twoje doświadczenie?

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «ApcoFX: ocena i komentarze»

 1. Lucia odpowiedź

  Witam, ja też zostałem oszukany, w listopadzie podobno miałem wyzdrowieć, więc mój doradca każe mi otrzymać 5,00,00 €, musisz odłożyć 500 € i za dwie godziny otrzymasz pieniądze? Za dwie godziny mówi mi, że musisz postawić 470 euro na transakcję i już jutro odbierasz, jutro to samo i tak dalej i dojeżdżam do 11,00,00 euro i nadal mówi mi, że to zależy od ciebie, wstawiasz 100 euro i otrzymujesz Twoje pieniądze,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lucia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ApcoFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Nie zwrócą Ci pieniędzy, nie tych, które zacząłeś, ani jeśli wyślesz je teraz, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 3. Andres odpowiedź

  APCOFX.COM to największe oszustwo, jakie kiedykolwiek widziano, dzwonią do Ciebie, przekonują Cię, że zawsze zarabiasz, a kiedy kupujesz akcje, nawet jeśli straciłeś saldo, zawsze idzie w górę i nigdy nie możesz wypłacić środków na swoje konto prywatne, i tracisz wszystko, co zainwestowałeś, to banda łajdaków

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Andres, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ApcoFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *