Komentarze na temat stolic ANZ

W tej sekcji przeanalizujemy kapitały brokera ANZ (zwane również tradeprofitweb.com), jest brokerem Forex, CFD i Kryptowalut. Czy naprawdę poleca się ANZ Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję ANZ Capitals. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: VimaxoLTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ANZ Capitals, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Początkującego, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, strategie handlowe, kursy wideo, seminaria internetowe, osobiste sesje handlowe, plan zarządzania ryzykiem, alerty handlowe.

Złote konto Gold: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, strategie handlowe, kursy wideo, seminaria internetowe, osobiste sesje handlowe, plan zarządzania ryzykiem, alerty handlowe, bezpośrednia linia z osobistym menedżerem konta, szczegółowa analiza zdarzeń, osobiste sesje z analitykiem, program edukacyjny dla analityków.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX $, strategie handlowe, kursy wideo, seminaria internetowe, osobiste sesje handlowe, plan zarządzania ryzykiem, alerty handlowe, bezpośrednia linia z osobistym menedżerem konta, szczegółowa analiza wydarzeń, osobiste sesje z analitykiem, program edukacyjny dla analityków, możliwość wydarzenia VIP , osobisty doradca finansowy, program kształcenia analityków.

Rodzaje rachunków kapitałowych ANZ
Rodzaje rachunków kapitałowych ANZ

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje ANZ Capitals to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które ANZ Capitals udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona stolic ANZ
Strona stolic ANZ

ANZ Capitals zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej produktów oferowanych przez ANZ Capitals, słowniczek, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Stolice ANZ |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: anzcapitals.com

Número de teléfono: + 442038687838

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Stolice ANZ <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma ANZ Capitals jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii o stolicach ANZ znajdujemy głównie negatywne recenzje. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Aktualizacja marzec 2020: CNMV (hiszpański regulator finansowy) oznaczył ANZ Capitales jako chiringuito finansowy.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o stolicach ANZ? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *