Komentarze Antares

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Antares (zwany także antares.trade), to platforma inwestycyjna. Czy naprawdę poleca się Antaresowi dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Antares ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to antares ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Antares Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hongkongu.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Antares, w tym przypadku nie znajdujemy informacji, które wskazywałyby na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Antares to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Antares udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Antares
Strona internetowa Antares

Antares zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie kilku ważnych pojęć, informacje o firmie, najnowsze wiadomości, prezentacja wszystkich oferowanych przez nią produktów, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Antares |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: antares.trade | antarestrade.world/es/ (sierpień 2021)

Número de teléfono: nie ma

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Antaresa. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Antares <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Antares jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jej przeanalizowaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to firma, która nie jest regulowana i znajduje się w kraju, który jest zbyt niepewny (Hongkong), dodatkowo w innych recenzjach czytaliśmy liczne komentarze osób oszukanych przez Antares. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano FSMA (Belgia) Antares do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z FSMA

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Antares do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ czerwiec 2021 z CNMV

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano BCSC (Kolumbia Brytyjska) Antares do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z czerwca 2021 r. ️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Antaresie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

36 komentarze do «Antares: ocena i komentarze»

 1. Joan odpowiedź

  Witam, znajomy z Hiszpanii polecił mi Antaresa, dają mu pewne korzyści polecając nowych klientów, dokonałem minimalnej inwestycji, a teraz oferują mi również zasugerowanie lub przyprowadzenie klientów do doładowania mojego konta.
  Badając przepisy, wydaje mi się, że kupiłem problem, poprosiłem o wypłatę i już zaczęli z problemami, że muszę płacić podatki, że powinienem poczekać na wzrost Bitcoina, zainwestować kolejną większą kwotę i rzeczy, które nie daj mi pewność siebie i zdezorientuj mnie. Nie znałem przedmiotu regulacji, a oni wymykają się odpowiedziom na temat, który podnoszę, trzymają się swojego dyskursu, że skoro nie są regulowani, mogą oferować swoje dobre prowizje i zyski, ale z tego, czego się dowiaduję i czytając, wydaje się, że nigdy nie zobaczę swojej inwestycji.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joan, dziękuję za komentowanie Antaresa. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Licet odpowiedź

  Cześć. Wiem, że obecnie płaci się dopiero w sierpniu. Znam internet na pożyczkę, którą oferuje. Nigdy nie wkładałbym własnych pieniędzy na te strony

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Licet, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antares. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. Luis odpowiedź

  Witam, opcja P2P w Antares pożycza pewną ilość pieniędzy w kryptowalucie, jeśli jest to oszustwo, jak to możliwe, że to robią. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, jaka kryptowaluta? Czy możesz zamienić je na pieniądze fizyczne? Jeśli dam ci monetę o nazwie np. JUSMENA… czy to jest dla ciebie dobre?To wszystko jest fałszywe o Antaresach.

   Pozdrowienia.

 4. powiedziały odpowiedź

  Witam, jak się masz?Nie wiem zbyt wiele o tej stronie, ale znajomy zasugerował mi mówiąc, że dają prowizję za polecanie znajomych, nie wiem jakie korzyści przynosi to stronie. Te osoby otwierają konto i udostępniają zdjęcia w swoich sieciach społecznościowych, dzięki którym można uzyskać pożyczki do ponad 4000 USD bez dowodu w postaci dokumentów, wystarczy aktywny profil w sieciach społecznościowych do identyfikacji

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć, powiedziałeś, po prostu czytając to, co napisałeś, zdajesz sobie sprawę, jak mało wiarygodny jest ten broker. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antares. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Juanfran odpowiedź

  Witam wszystkich, jak miło Cię znalazłem, kiedy szukałem informacji, opowiadam o swoim doświadczeniu Jestem w handlu antares od 3 miesięcy i do tej pory nie prosiłem o pieniądze, ale widząc komentarze postaram się zrobić wypłaty, aby zobaczyć, co się stanie. Na razie wszystko wydaje się normalne, ale jak dobrze mówią, że musimy uważać i wiedzieć, gdzie umieściliśmy nasze pieniądze, powiem ci, jak poszło ... do zobaczenia wkrótce ... !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juanfran, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Antaresem. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 6. Tony V. odpowiedź

  Od antaresów zapewniają mnie, że regulacja nie ma znaczenia, bo w ten sposób nie muszą płacić podatków… i mogą zaoferować swoim klientom lepsze warunki handlowe i mniej prowizji, ile to prawda?

  dzięki za uwagę i odpowiedź

  pozdrowienia i dzień dobry

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tony, ten argument jest szeroko stosowany przez pirackich brokerów, aby przekonać inwestorów, mają odpowiedzi na wszystko, ale to nieprawda, w zasadzie nie są regulowani, ponieważ nigdy nie daliby solidnej regulacji tym typom ludzi i ponieważ w ten sposób to robi założenie firmy nic ich nie kosztuje, a następnie celowo znikają lub tracą wszystkie operacje i zakładają inną stronę internetową pod inną nazwą, a tym samym nadal oszukują klientów. Poza tym, jeśli wyślesz pieniądze do firmy bez regulacji, nie będziesz miał żadnego wsparcia.

   Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antares. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 7. Eduardo odpowiedź

  Witam [email chroniony], poszedłem poszukać informacji o rekomendacji znajomego i widzę, że to kolejny bar na plaży, mam nadzieję, że dobrze sobie radzą, mogą odzyskać swoje pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eduardo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antaresem. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. księżyc odpowiedź

  Bądź bardzo ostrożny wobec wszystkich, którzy myślą o inwestowaniu z antares antares. handel to strona internetowa ... Nie są regulowane i zostały już potępione przez FSMA, belgijski organ regulacyjny za oszukanie tysięcy ludzi w tym kraju

  Przed zdeponowaniem niezbędne jest poświęcenie czasu na zbadanie i uzyskanie opinii na temat firmy.

  bądź bardzo ostrożny, ponieważ na pewno oszukają Cię w 100%

  Zapewniam, że są złodziejami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj księżycu, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antaresem. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • urodzony odpowiedź

   No właśnie i cnmv też potępił ich jako oszustów, bo okradzili za dużo Hiszpanów, władze już to wiedzą i idą za nimi, polecam nie inwestować w tego typu firmy, tylko po to, żeby mieć problemy

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Nato, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antaresem. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 9. Antonio v odpowiedź

  Dzień dobry, dziękuję wszystkim za komentarze na temat handlu antares… cóż, jeśli belgijski regulator finansowy już powiedział, że są oszustami, lepiej dla nich krok. Jaką bezpieczną opcję możesz mi zatem polecić?

  Dziękuję bardzo, czekam na Twoją odpowiedź kochanie

 10. Toño odpowiedź

  dzień dobry to nie są uważane za zalecane? Jaką firmę możesz polecić, która jest wiarygodna? nie chcę być oszukany

  pozdrowienia

 11. Alex odpowiedź

  cześć, oferują zautomatyzowane inwestycje, takie jak roboty i tym podobne, i nie mają regulacji, czy są regulowane w hongkongu, czy nie? Tego nie do końca rozumiem.

  Ale też nie ufam tym tak zwanym zautomatyzowanym robotom, nie chciałbym dać się oszukać. Czy zatem w twoich oczach antares jest złym czy dobrym towarzystwem?

  dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alex, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antares. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 12. Ignacio odpowiedź

  witam kogoś, kto może lepiej opowiedzieć o swoim doświadczeniu z handlem anteres? Mam co do nich wiele wątpliwości i nie chciałbym zostać oszukany

  Mówię tak, bo zaprosili mnie do inwestowania, malują to bardzo pięknie i proponują atrakcyjne inwestycje, ale ja też nie chcę być idiotą

  Jeśli ktoś mógłby mi opowiedzieć o swoim doświadczeniu, bardzo by mi to pomogło w podjęciu dobrej decyzji

  dzięki przyjaciele

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ignacio, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Antaresem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Meliso, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Antaresem. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Zwycięzca odpowiedź

   Antares jest na Instagramie
   Niektóre z numerów, które się ze mną skontaktowały, to
   + 54 9 11 2718-3529
   +57 315 ​​​​7602373 na wschód dla Kolumbii

  • Xavier odpowiedź

   NIE POLECAM INWESTOWANIA W TĘ WITRYNĘ LUB W ŻADNĄ WITRYNĘ, JEŚLI MASZ KONSERWATYWNY PROFIL LUB Awersję do ryzyka finansowego. Tego typu nieuregulowane firmy, poza ramami prawnymi, nie mają gwarancji ani nie są ubezpieczone Twoje pieniądze (tak jak WSZYSTKIE KRYPTOWALUTY)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *