Komentarze Antares

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Antares (zwany także antares.trade), to platforma inwestycyjna. Czy naprawdę poleca się Antaresowi dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Antares ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to antares ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Antares Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hongkongu.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Antares, w tym przypadku nie znajdujemy informacji, które wskazywałyby na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Antares to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Antares udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Antares
Strona internetowa Antares

Antares zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie kilku ważnych pojęć, informacje o firmie, najnowsze wiadomości, prezentacja wszystkich oferowanych przez nią produktów, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Antares |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: antares.trade | antarestrade.world/es/ (sierpień 2022)

Número de teléfono: nie ma

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Antaresa. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Antares <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Antares jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jej przeanalizowaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to firma, która nie jest regulowana i znajduje się w kraju, który jest zbyt niepewny (Hongkong), dodatkowo w innych recenzjach czytaliśmy liczne komentarze osób oszukanych przez Antares. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano FSMA (Belgia) Antares do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z FSMA

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Antares do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ czerwiec 2021 z CNMV

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano BCSC (Kolumbia Brytyjska) Antares do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z czerwca 2021 r. ️

⛔ UWAGA ⛔ : Nowa marka Antares nazywa się teraz Alcor. Według prezesa Antaresa (Aleksiej Żyrowkin lub Aleksiej Michajłowicz Żukowkin) mają problemy z wypłatami i dochodami z powodu kwestii regulacyjnych i przez to chwilowo będą kontynuować działalność jako alcor.trade. Sytuacja wydaje się nam bardzo dziwna, bo nie tak postępują regulatorzy. Nie wspominają też, do jakich urzędów byli regulatorzy, ani o jakim regulatorze mówią. To wszystko jest dość dziwne i zagmatwane, co czyni nas jeszcze bardziej podejrzliwymi wobec Antaresa czy Alcor. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

⛔ UWAGA ⛔: Firma Antares jest powiązany z Alcor y Zwrot kosztów Antaresfirmy o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Antaresie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

44 komentarze do «Antares: ocena i komentarze»

 1. Luis Ortega odpowiedź

  Witam, strony internetowe Antares Refund, Antares Exchange, Alcor Exchange już nie działają, czy wiesz, czy na pewno już uciekli z naszym kapitałem?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis, nawet jeśli nie ma stron internetowych, możesz odzyskać kapitał. Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Luis Cortes odpowiedź

  miłego popołudnia zostałem oszukany przez ANTARES, obrabowali mnie i zapewnili, że zwrócą kapitał, ale nadal nie widzę wyników w tym zakresie, czy ktoś wie, czy jest przeciwko nim jakaś pozew zbiorowy?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis, na razie wiemy, że stworzyli innego brokera o nazwie Antares Refund, który podobno jest przeznaczony do samodzielnego odzyskiwania utraconego lub oszukanego kapitału i jak możesz sobie wyobrazić, jest to jeszcze jedno oszustwo, które stworzyli, aby uzyskać jeszcze więcej pieniędzy od klientów. że zostały oszukane.

   Pozdrowienia.

 3. lfgp odpowiedź

  Jest łajdakiem. Przestali płacić w Antares Trade, stworzyli kolejny o nazwie Alcor i w końcu stworzyli Antares Refund, z którym mieli stopniowo zwracać straty, ale zamrozili wypłaty i nie płacą absolutnie nic.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Lfgp, dzięki za pisanie o Antares. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Juan Carlos odpowiedź

  Witam, oszukali mnie z Antares Trade, straciłem 8900 USD, poza tym stworzyli inną równoległą firmę o nazwie Alcor Trade, okłamując nas, że tam możemy odzyskać zainwestowany kapitał.

  Jestem z Argentyny.

  Domniemanym dyrektorem generalnym tych firm jest Alex Ritcher

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juan Carlos, dziękuję za komentowanie Antaresa. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. CARLOS JIMENEZ odpowiedź

  JAKA FIRMA JEST DOBRZE INWESTOWAĆ AUTOMATYCZNIE?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć CARLOS, możesz to sprawdzić LINK

   Pozdrowienia.

 6. Joan odpowiedź

  Witam, znajomy z Hiszpanii polecił mi Antaresa, dają mu pewne korzyści polecając nowych klientów, dokonałem minimalnej inwestycji, a teraz oferują mi również zasugerowanie lub przyprowadzenie klientów do doładowania mojego konta.
  Badając przepisy, wydaje mi się, że kupiłem problem, poprosiłem o wypłatę i już zaczęli z problemami, że muszę płacić podatki, że powinienem poczekać na wzrost Bitcoina, zainwestować kolejną większą kwotę i rzeczy, które nie daj mi pewność siebie i zdezorientuj mnie. Nie znałem przedmiotu regulacji, a oni wymykają się odpowiedziom na temat, który podnoszę, trzymają się swojego dyskursu, że skoro nie są regulowani, mogą oferować swoje dobre prowizje i zyski, ale z tego, czego się dowiaduję i czytając, wydaje się, że nigdy nie zobaczę swojej inwestycji.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joan, dziękuję za komentowanie Antaresa. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. wszy odpowiedź

  Cześć. Wiem, że obecnie płaci się dopiero w sierpniu. Znam internet na pożyczkę, którą oferuje. Nigdy nie wkładałbym własnych pieniędzy na te strony

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Licet, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antares. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Luis odpowiedź

  Witam, opcja P2P w Antares pożycza pewną ilość pieniędzy w kryptowalucie, jeśli jest to oszustwo, jak to możliwe, że to robią. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, jaka kryptowaluta? Czy możesz zamienić je na pieniądze fizyczne? Jeśli dam ci monetę o nazwie np. JUSMENA… czy to jest dla ciebie dobre?To wszystko jest fałszywe o Antaresach.

   Pozdrowienia.

 9. powiedziały odpowiedź

  Witam, jak się masz?Nie wiem zbyt wiele o tej stronie, ale znajomy zasugerował mi mówiąc, że dają prowizję za polecanie znajomych, nie wiem jakie korzyści przynosi to stronie. Te osoby otwierają konto i udostępniają zdjęcia w swoich sieciach społecznościowych, dzięki którym można uzyskać pożyczki do ponad 4000 USD bez dowodu w postaci dokumentów. Do identyfikacji wystarczy aktywny profil w sieciach społecznościowych

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć, powiedziałeś, po prostu czytając to, co napisałeś, zdajesz sobie sprawę, jak mało wiarygodny jest ten broker. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Antares. Ten broker to oszustwo. CNMV (Finansowy Regulator Hiszpanii) (Zobacz link) a FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) potępił je jako oszukańczą firmę (Czytaj wiadomości). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.