Broker Bux

opinie o americafxtrade

Analiza na Americafxtrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy americafxtrade (zwany także imieniem: amricafxtrade.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się Amricafxtrade do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Americafxtrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Amricafxtrade jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Amricafxtrade nie podaje, do jakiej firmy należy. 
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, witryna wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, chociaż nie ma na to żadnych ważnych informacji, uważamy, że jest nieprawdziwa.
 • ❌ Jeśli przeanalizujemy ich bezpieczeństwo, zauważamy, że Amricafxtrade wspomina o regulacjach CONSOB, FCA, BaFin i innych podmiotów, ale jest to całkowicie fałszywe, ponieważ nie pojawia się w żadnym z zapisów tych podmiotów.

UWAGA: Americafxtrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowanych przez Amricafxtrade, w tym przypadku widzimy, że oferuje 5 różne konta:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy 500 USD, spready od 1.9 pipsa, sygnały dzienne.
 • Konto startowe: minimalny depozyt początkowy $1000, spready od 1.5 pipsa, sygnały dzienne.
 • Konto Deluxe: minimalny depozyt początkowy 2000 USD, spready od 1.2 pipsa, sygnały dzienne.
 • Konto Executive: minimalny depozyt początkowy 30000 1.2 $, spready od XNUMX pipsa, sygnały dzienne.
 • Konto złote: minimalny depozyt początkowy 4000 USD, spready od 1.2 pipsa, sygnały dzienne.

Platforma handlowa, z której korzysta Amricafxtrade to: MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Amricafxtrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Americafxtrade
Strona internetowa Americafxtrade

Amricafxtrade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja edukacyjna, analiza rynku i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na americafxtrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: amricafxtrade.com
 • 📞Numer telefonu: + 12015283874
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy amricafxtrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na americafxtrade

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Amricafxtrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w czerwcu 2022 MFSA (Malta) dodane do Americafxtrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia MFSA z czerwca 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Amricafxtrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.