W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Amplixx. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Amplixx i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWamplixx.com
🏠 spółkaAmplixx Sp. Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od byłych pracowników tej firmy, firma stojąca za Amplixx to: Antralix Services Sl (Barcelona), a jedną z osób odpowiedzialnych jest Jean Pierre Zannotti (Wenezuelczyk z włoskim paszportem).
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 Adresv. de Madrid 136 – dyrektor 1, 08028 Barcelona, ​​Hiszpania. Link do Map Google. Druga lokalizacja to: ANTRALIX SERVICES Sl, CL VIGO NUMER 30. 1 Biuro 6, HOSPITALET de LLOBREGAT, CAE 8220. Link do Map Google.

⚠️ Amplixx jest własnością Amplixx LLC, Ugel Invest Sl, TIANGUIS CONSULTING SL., firmy znajduje się w Hiszpanii, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje Amplixx, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowe$ 250
złoto$ 25.000
VIP$ 100.000

Informacje w sieci

Witryna Amplix

Amplixx zawiera podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości rynkowe i analizy, sekcję FAQ, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 •  +44 718 404 9362

???? Ocena końcowa Amplixx ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Amplixx.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Amplixx:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2022Skarga na Amplixx od regulatora finansowego: CNVM.
sierpnia 2022 Amplixx jest powiązany z NiezwierzęcyHANDEL FWInvestMarkets y Wygraj2Wygraj, firmy o złej reputacji.⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔.
Wrzesień 2022Shay Keinan jest dyrektorem firm RIMINEX TRADE SL, GRUFIUM INFORMATICA SL, ELLIPTIC CURVE SL, XPANTEX INVEST SL, ELLIPTIC CURVE AI SL, NUPTAR TRADE SL, CITY ESPRESSO BAR BCN SL, ARGENTUMONLINE SL, MINMAR TRADE SL i SUGEL INPROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ ⛔

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Amplixxie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Amplixx.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Amplixx?

Jak zgłosić Amplixx

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Amplixx?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Amplixx to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Amplixx to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Amplixx jest niezawodny?

Nie. Amplixx nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Amplixx?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Amplixx?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

45 komentarze do «Czy Amplixx to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. OBUWIE ISIDRO SIERRA odpowiedź

  I. Sierrę
  Bądź bardzo ostrożny z tymi ludźmi z AMPLIXX! Wszystko, co reklamują, jest fałszywe:
  Zapewnili mnie, że mając konto VIP na 100.000 25 euro, nie pobiorą ode mnie SWPS i dzięki uporowi zdobyli moje zaufanie i zdołali je im wysłać. Przez 9 dni wszystko było „normalnie”, ale 54 listopada dali mi 100 tys. euro z SWPS i wpłacili na konto 100 tys., o które nie prosiłem. Powiedziałem im następnego dnia, aby go usunęli, ponieważ nie prosiłem o to, a oni powiedzieli mi, że został przyznany na dwa miesiące i że nie znają kosztów. Upierali się, że zabiorą je i zwrócą zebrane SWPS, jeśli prześlę im jeszcze 50 tys. Wysłałem im 50 tysięcy i kiedy miałem im wysłać drugie 54 tysięcy pewnego dnia poszerzyli „włócznie” i zdałem sobie sprawę, że z jakiegoś powodu skończą mi się pieniądze i nie wysłałem ich do ich. Poważnie mnie obrazili, grozili mi i zablokowali moje konto. Po zabraniu 121.552 8 euro na koncie zostało XNUMX XNUMX euro i twierdząc, że złamałem umowę, wszystko zatrzymali. Minęły ponad cztery miesiące i nie udało mi się uzyskać żadnego konta. Złożyłem przeciwko nim skargę karną za oszustwo, skargę do CNMV i kolejną do ich organu regulacyjnego na Grenadynach i cierpliwie czekam na wyniki. Wydałem już ponad XNUMX tysięcy euro na promowanie skarg, o których mówię, ale jestem gotów wydać tyle, ile trzeba, aby im to nie uszło na sucho, dlatego byłbym wdzięczny za pomoc w zidentyfikowaniu tych osób i doprowadzeniu ich do sądów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ISIDRO, dziękuję za komentarz na temat Amplixx (zalecamy przejrzenie tego komentarza z ADRES) . Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • OBUWIE ISIDRO SIERRA

    Widziałem:
    Witajcie przyjaciele, załączam informacje, o które prosiliście tych ludzi z AMPLIXX, chociaż bardzo wątpię w ich prawdziwość, ponieważ wszystko, co dotyczy tego, jest bezwstydną farsą, w tym ich nazwiska:
    Poprzez IB (zewnętrznego agenta) Davida Macíasa Gómeza, którego poznałem z innej platformy i który zapewnił mnie o wszystkich gratulacjach na świecie, zetknąłem się z tymi ludźmi. Widać, że dobrze mu zapłacili, ponieważ po umyciu rąk: Jego poczta brzmi: [email chroniony]
    Nazwiska osób, z którymi rozmawiałem w Amplixx to:
    Rogelio Ponte odpowiedzialny za administrację. - Prawdziwy oszust, którego można zakwalifikować przez wszystkie złe nazwiska. Przyszedł mnie poważnie obrazić, kiedy powiedziałem mu, że nie będę mu więcej wysyłał pieniędzy, a on nawet groził mi kilka razy, że zatrzymam wszystkie pieniądze 121.552 54 euro, które pozostały po zrabowaniu 50 tysięcy euro z SWPS, jeśli tego nie zrobię wyślij im pozostałe XNUMX tys.
    Darío Ruíz.- Rzekoma osoba odpowiedzialna za pokój. Zaufanie klientów zdobywa się początkowo jak poprzednie, a konto tonie później. Ponieważ początkowo nie dostał go ze mną, kiedy zamknąłem pozycje, które dla mnie otworzył, dał mi pożyczkę w wysokości 100 tysięcy euro, Bóg wie z jakim oprocentowaniem i przez dwa miesiące bez mojej potrzeby lub prośby o to i było w żaden sposób nie mogłem go zdobyć. Usuną go do 20 dni później. Cały jego zapał był raz po raz taki sam jak poprzedni, aby wysłać im więcej pieniędzy. Bądź bardzo ostrożny z tymi dwoma, są najgorsi z najgorszych.
    Eliecer Cohen jest rzekomym dyrektorem generalnym. Podobnie jak inni, oferował w różnych e-mailach, że spróbuje naprawić sprawę, wyłącznie z zamiarem wysłania im większej ilości pieniędzy, jakby to były jego pieniądze.
    Wreszcie Sergio Núñez. Oto rzekomy negocjator: według niego dzwonił do mnie około pięć razy, aby naprawić sprawę i zwrócić mi pieniądze, ale jego jedynym celem jest uzyskanie informacji na podstawie dowodów, które mamy w zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa. Początkowo chciał, abym wysłał mu samą skargę i wszystkie inne dowody iz tą informacją zwrócił coś albo nic, jak wcześniej. Krótko mówiąc, wszystko, co dotyczy tego genu, jest tak ciemne i tak czarne, że gorąco polecam, aby przed wysłaniem im nawet euro dobrze się zastanowili.
    Telefony z których odbierałem telefony były zawsze inne i gdy próbowałem się z nimi skontaktować zawsze wychodziło: Ten numer nie odpowiada żadnemu klientowi!!
    E-mail do wszystkich z nich to: [email chroniony]
    Proszę o informacje na temat tych osób, aby wyciągnąć ich z dołka i postawić przed wymiarem sprawiedliwości. Wydam wszystko, co trzeba.
    Napisz na to FORUM, aby uzyskać więcej informacji!!!!

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć ISIDRO, dzięki za obszerne wyjaśnienie dotyczące oszustwa Amplixx! (zalecamy przejrzenie tego komentarza z ADRES) . Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • maria fuster odpowiedź

   skontaktuj się ze mną na tym FORUM, mam informacje, które mogą pomóc ci iść naprzód.

 2. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jestem byłym pracownikiem tej marki, która widnieje powyżej. Prawdziwą firmą stojącą za nimi wszystkimi jest TIANGUIS CONSULTING SL – CIF B09920596, przedstawicielem prawnym jest Shay Keinan (właściciel), a administratorem są Jonathan Enciso López i Paulo Bandeira (menedżerowie).
  Mają 4 różne biura, z których dzwoniliśmy i z których działają wszystkie te marki. Skontaktowałem się z niektórymi klientami tych marek, ale potrzebuję Twojej pomocy, aby zaktualizować dane przedstawicieli prawnych i rzeczywistą lokalizację firm (Amplixx, W2w, Tradefw, Inbestial) oraz aby osoby z tego forum mogły się ze mną skontaktować przez mój e-mail .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, musimy znać dokładne adresy, z których ci przestępcy oszukiwali. Dzięki za komentowanie Amplixx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Były pracownik wszystkich odpowiedź

   Całkowicie fałszywa firma stojąca za Amplixx to Antralix Jeana Pierre'a Zannottiego, Shay, Jonhatan i Paulo nie mają z tym nic wspólnego. Nie łącz innych platform z Amplixx, pracuję też z Jean Pierre i zapewniam, że jest złodziejem, chociaż pozostałe trzy nie są do końca świętymi. Nie próbuj mylić, ponieważ widzisz prochowiec. Mam kopie umów o pracę Amplixx sporządzonych przez antralix. Nie myl ponownie osób poszkodowanych, ponieważ wtedy udostępnisz wszystkim poszkodowanym, którzy zechcą udać się do władz, wszystkie kopie umów, które posiadam, oraz listę pracowników, imię i nazwisko.

 3. Piotr Gutierrez odpowiedź

  Jak dotąd moje doświadczenie jest dobre. Na razie nie mam żadnych skarg.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pedro, skarga pojawi się, gdy zdasz sobie sprawę, że nie zwracają ci pieniędzy, zobaczysz, poproś o 100% wypłatę i zobaczysz, jakie wymówki ci dają.

   Pozdrowienia.

 4. Benedykt odpowiedź

  Prawdziwy wstyd tym ludziom, którzy poświęcają się oszukiwaniu uczciwych i niewinnych ludzi. Wpadłem w pułapkę wiary, że mogę mieć więcej zysków, ale to wszystko było FAŁSZYWE. Próbowałem z firmą, która pomaga odzyskać utracone pieniądze i udało mi się to zrobić, zachęcam ich do tego samego, ponieważ nie ma prawa, aby ci ludzie uszli na sucho.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Benito, FANTASTYCZNIE!!!, jaka radość nam sprawiasz, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Brunatnożółty odpowiedź

   Cześć. Jaka firma odzyskuje pieniądze?
   Mam problemy z tymi ludźmi. Zrobiłem handel złotem i teoretycznie była to kwota chroniona. W czwartek bez powodu zamknęli operację i teraz nie mogę wycofać tego, co było rzekomo chronionym kapitałem.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Isabel, jeśli chcesz odzyskać pieniądze, wejdź na nasz czat lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Pozdrowienia.

 5. stf odpowiedź

  Zostałem również oszukany na ponad 3000 euro, przyjaciele, uważajcie, kiedy chcecie wypłacić, blokują wasze wypłaty, są oszustami

  skurwysyni złodzieje zapłacą

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj stf, na pewno zdarza się to każdemu, te firmy są oddane oszustwom. Dzięki za komentowanie Amplixx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Bruno Fernández odpowiedź

  Nie mogę wypłacić swoich pieniędzy, czy wiesz, czy zdarzy się to innym klientom?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Bruno, na pewno każdemu się to zdarza, te firmy zajmują się oszustwami. Dzięki za komentowanie Amplixx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.