Komentarze na temat AMP Global

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Globalny AMP (zwany także ampglobal.com), jest brokerem Forex, Futures, Kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się AMP Global do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o AMP Global ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to AMP Global? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: AMP Global LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Cypr.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest regulowany przez CySEC.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AMP Global, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont / planów: Konto Operacyjne, Konto Islamskie i Konto Korporacyjne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto handlowe: minimalny depozyt 100 USD / EUR, model realizacji Zmiany kontraktów futures / STP, minimalne spready 1.0 pipsa, zmienne spready, prowizje za obrót (w zależności od rynku), konta Swap Free / Islamskie Tak (wybrane pary walutowe), płynność zewnętrzna, dźwignia do 100:1 , Minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna wielkość transakcji 100.00 lotów, piąte miejsce po przecinku, maksymalna liczba otwartych pozycji Nieograniczony, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, poziom Stop-Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto Islamskie: minimalny depozyt 100 USD / EUR, model realizacji Zmiany kontraktów futures / STP, minimalne spready 1.0 pipsa, zmienne spready, prowizje za obrót (w zależności od rynku), konta Swap Free / Islamskie Tak (wybrane pary walutowe), płynność zewnętrzna, dźwignia do 100:1 , Minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna wielkość transakcji 100.00 lotów, piąte miejsce po przecinku, maksymalna liczba otwartych pozycji Nieograniczony, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, poziom Stop-Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto firmowe: minimalny depozyt 100 USD / EUR, model realizacji Zmiany kontraktów futures / STP, minimalne spready 1.0 pipsa, zmienne spready, prowizje za obrót (w zależności od rynku), konta Swap Free / Islamskie Tak (wybrane pary walutowe), płynność zewnętrzna, dźwignia do 100:1 , Minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna wielkość transakcji 100.00 lotów, piąte miejsce po przecinku, maksymalna liczba otwartych pozycji Nieograniczony, poziom wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego 100%, poziom Stop-Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

 

Globalne typy kont AMP
Globalne typy kont AMP

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty AMP Global to: platformy MT5 y Trader stereo 2.5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które AMP Global udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Globalna witryna AMP
Globalna witryna AMP

AMP Global zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, samouczki wideo, często zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Globalny AMP 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: ampglobal.com

📞Numer telefonu: Hiszpania: +34 91 123 77 97 | Londyn: +44 20 3856 7788 | Cypr: +357 22 007182 | Australia: +61 2 9158 6177

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na AMP Global. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Globalny AMP <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Globalny AMP jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań (Cypr), ponadto szukając opinii o AMP Global znajdujemy wiele, które są negatywne i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o AMP Global? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *