✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Amex Financials

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Finanse Amex (zwany także amex-financials.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy firma Amex Financials jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Amex Financials. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych, chociaż nie widzimy, aby było to regulowane w tym kraju, uważamy te dane za nieprawdziwe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Amex Financials, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Plan Startowy, Plan Podstawowy, Plan Pro, Plan Premium i Plan Executive. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan uruchomienia: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $500, wsparcie 24/7, 5% bonus od depozytu, 10% bonus za polecenie.

Plan podstawowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $2.000, wsparcie 24/7, 7.5% bonus od depozytu, 11.5% bonus za polecenie, x3 bez ryzyka, szkolenie, 2 dni darmowych sygnałów.

Plan profesjonalny: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $5.000, wsparcie 24/7, 10% bonus od depozytu, 12.5% bonus za polecenie, x10 bez ryzyka, szkolenie, 7 dni darmowych sygnałów.

Plan premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $10.000, wsparcie 24/7, 12.5% bonus od depozytu, 15% bonus za polecenie, x25 bez ryzyka, szkolenie, 14 dni darmowych sygnałów.

Plan wykonawczy: minimalny depozyt początkowy w wysokości $25.000, wsparcie 24/7, 20% bonus od depozytu, 20% bonus za polecenie, x30 bez ryzyka, profesjonalne szkolenie, 30 dni darmowych sygnałów.

.

Rodzaje kont Amex Financials
Rodzaje kont Amex Financials

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Amex Financials oferuje: własną platformę.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Amex Financials udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Amex Financials
Strona internetowa Amex Financials

Amex Financials zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, sekcja FAQ, krótkie wprowadzenie do brokera, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Finanse Amex |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: amex-financials.com

Número de teléfono: + 12064960071

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Finanse Amex <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Finanse Amex jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany i nie wiemy do końca, gdzie znajduje się jego siedziba, szukając opinii na temat Finanse Amex Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2020 dodano CNMV Finanse Amex do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”636″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Amex-Financials: Oceny i komentarze»

 1. Zofia odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sofis, dziękuję za napisanie o firmie Amex-Financials. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *