Komentarze Alvexo

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Alvexo (zwany także alvexo.com - alvexo.eu), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Alvexo do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Alvexo ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Alvexo ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: VPR Safe Financial Group Limited oraz HSN Capital Group Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach i Cyprze.

 

✅Jeśli przeanalizujemy Regulacja brokerska: Alvexo jest regulowane na Seszelach i na Cyprze, choć naszym zdaniem nie są to bezpieczne regulacje.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Alvexo, zauważamy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Classic, Konto Gold, Konto Prime, Konto ECN Gold i Konto ECN VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 300:1, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, dźwignia do 300:1, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku.

Kurs podstawowy- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD, dźwignia do 300:1, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku.

Złote konto ECN- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 300 $, dźwignia do 1:XNUMX, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku, codzienny przegląd na żywo.

Konto ECN VIP- Minimalna wpłata początkowa: Skontaktuj się z Alvexo, dźwignia do 300: 1, indywidualne wsparcie, sygnały handlowe, sygnały handlowe, codzienny przegląd rynku, codzienny przegląd na żywo, sesja spotkań, gorąca linia dla kierowników ds. kont.

Rodzaje kont Alvexo
Rodzaje kont Alvexo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Alvexo to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Alvexo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Alvexo
Strona internetowa Alvexo

Alvexo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych Alvexo, niektóre wykresy na żywo, wiadomości (w języku angielskim) dotyczące wydarzeń finansowych, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Alvexo 🟢

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: alvexo.com Aktualizacja marzec 2022: alvexo.eu

Número de teléfono: +541150328160 (Argentyna), +556131810354 (Brazylia), +56229402112 (Chile), +35725023932 (Cypr), +5713819290 (Kolumbia), +525541696554 (Meksyk), +5078337388 (Panama), +5116409335 (Peru), + 442038076034 (Wielka Brytania), +34911793042 (Hiszpania)

E-mail: [email chroniony] , [email chroniony] y [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję Alvexo. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Alvexo <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Alvexo jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to regulowany broker, ale z niebezpiecznymi regulatorami, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając innych opinii o Alvexo, znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Alvexo? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

34 komentarze do «Alvexo: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Carl, najlepiej zebrać jak najwięcej danych i doświadczeń na tym forum, abyśmy mogli uzyskać dużo informacji na ich temat i tym samym móc zamknąć Twój biznes

   Pozdrowienia.

 1. Paweł odpowiedź

  Skontaktowała się ze mną również Patricia Gómez i inny skurwysyn Claudio López, obaj byli złodziejami wyszkolonymi, by kraść, kraść i kłamać, żebyście im zaufali i kradli pieniądze. Jego jedynym celem jest jak najszybsze wykradzenie Ci jak największej ilości pieniędzy.

  I dlaczego wszyscy nie przyłączymy się do potępienia tej bandy złodziei?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Pablo, musimy spróbować odkryć, gdzie naprawdę się znajdują, skąd dzwonią. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Nie można ufać temu brokerowi, to oszustwo, anuluj wszystko i uratuj swoje pieniądze, nie sądzę, że je zwrócą, ale zawsze masz możliwość uratowania za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Nestor odpowiedź

  Wysyłają mi e-maile, aby otworzyć konto z [email chroniony] strona internetowa alvexo .eu

  ale widząc te wszystkie komentarze nie wpłacę ani grosza. Dzięki za komentarze i ostrzeżenia. Pozdrowienia

 3. Milu odpowiedź

  Witam, no cóż, wypełniałem dane mojej karty, ale postanowiłem poszukać więcej... i dzięki Waszym komentarzom nie dokonałem wpłaty, w moim przypadku mam na imię Kolumbijczyk, a jeśli te same komentarze, które złożyłeś dla mnie też. w każdym razie powinni bardziej upublicznić tego typu firmy oszustów ..

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Milu, dziękuję za pisanie, to jest to, co staramy się, chcemy, aby wszyscy brokerzy, tacy jak Alvexo, oszukiwali swoich klientów.

   pozdrowienia

 4. Hernán odpowiedź

  Dzień dobry jestem Hernán 0rdoñez, co przydarzyło się panu José Luisowi Pertuzowi i prawie większość przydarzyła się także mnie. Przyciągnęła mnie publikacja bit Coín, w której pokazali ludziom udane zeznania dotyczące tego, co robili, aby łatwo i bezpiecznie zarabiać pieniądze, ze względu na sytuację, w której się znalazłem z powodu kryzysu pandemicznego. jako możliwość zarobienia pieniędzy na poradzenie sobie z zaistniałą sytuacją podałem swoje dane osobowe takie jak e-mail, numer telefonu komórkowego, imię itp. Godzinę później skontaktowała się ze mną pani Patricia Gómez, akcent argentyński, która wypowiedziała mi cuda na temat firmy i dała mi gwarancje, że moja inwestycja będzie owocna, a ryzyko utraty będzie bardzo niskie dzięki ekspertom, którzy przez cały proces mówiłem mu, że nie wiem absolutnie nic o tego typu rzeczach, powiedział, żebym się nie martwił, że to najłatwiejsza rzecz na świecie, jaką nawet 5-latek może to zrobić tak, jakby był profesjonalistą. Po całej tej rozmowie, którą mnie rzucił, zaplątałam się i upadłam jak wielu. Dokonałem inwestycji w wysokości 250 USD, czyli kwoty, o którą poprosiłem, aby otworzyć konto. Nie wpłacając wpłaty, ciągle do mnie dzwonił, wysyłał mi e-maile itp. Po tym, jak wysłałem przesyłkę, zadzwonił do mnie ponownie i powiedział, że od teraz przydzieli mnie do mojego doradcy ds. konta i będzie tym, który poprowadzi mnie przez cały proces, rzeczywiście następnego dnia doradca zadzwonił do mnie, który powiedział, że nazywa się Claudio López., również z argentyńskim akcentem, wyjaśnił bardzo szybko i terminami finansowymi, których w ogóle nie rozumiałem, a kiedy powiedziałem mu, żeby mi lepiej wyjaśnił, ponieważ nie znam się na biznesie, odpowiedział z niezadowoleniem i tonem głosu, który był dla mnie bardzo nieodpowiedni.Potem nie dzwonił ponownie ani nie odpowiadali na e-maile, ani on, ani ona, zacząłem próby na koncie Demo, a kiedy dowiedziałem się trochę o tym, jak zrób to, zacząłem działać w realu, ale tam wszystko było inne mimo że zainwestowałem bardzo minimalne salda, straty były przesadzone, tam poczułem się oszukany, chciałem wypłacić pozostałe saldo, które wynosiło 150 USD, ale nie pozwól na to, argumentując, że aby to zrobić, musiałbym handlować i zarabiać dwa razy więcejco było do tej pory, bo kto mówi, że nigdy nie można ich wypłacić, bo gdyby to było 300 USD, to powiedzieliby mi, że musiałbym zrobić 600, a więc coś niekończącego się, podczas gdy oni kradną twoje pieniądze. I są tak rażące, że kiedy moje konto zostało skradzione, zadzwonili do mnie, aby zasugerować, abym zainwestował więcej pieniędzy, aby odzyskać to, co zostało utracone. Krótko mówiąc, są najgorsi. Dobry serial, że zostali oskarżeni o oszustwo i wprowadzającą w błąd reklamę. To moje doświadczenie ze złodziejami z Alvexo.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Hernán, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 5. mariangela odpowiedź

  Już miałem z nimi zainwestować, ale widząc ich komentarze, jest dla mnie jasne, że lepiej tego nie robić

 6. Juan Carlos Perez odpowiedź

  Proszę nie wpadać w pułapkę z tymi z Alvexo, są to wulgarni oszuści złodzieje, jeśli możesz coś zrobić, aby odebrali im licencję, którą mają, zrób to, ponieważ zarabiają na oszukiwaniu inwestorów i wykorzystują Reklama Amazon

 7. Jose Luis Pertuz odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Jose Luis Pertuz. Czuję się, jakbym został napadnięty w dobrej wierze i oszukany przez ALVEXO. Moim zamiarem było skontaktowanie się z BITCOIN ERA, zarejestrowałem się. Kilka minut później zadzwonił do mnie makler, ale powiedział mi, że jest z firmy ALVEXO, co faktycznie potwierdzam. Jego nazwisko, PEDRO GUTIERREZ. E-mail: [email chroniony] Namówił mnie, żebym zaczął inwestować 250$ i zrobiłem to skutecznie. Moją pierwszą obawą, którą mu wyraziłem, było to, że nie posiadam wiedzy na temat wszystkich tego typu operacji handlowych i jak długo mogę odzyskać tę pierwszą inwestycję. Powiedział, że to nie ma znaczenia, że ​​nie ma żadnego problemu i że inwestycja zostanie zwrócona w ciągu miesiąca, o ile zastosuję się do wszystkich jego instrukcji i pozwoli mi się kierować i doradzać osobie, którą mi przydzieli ; że nie ma ukrytego ryzyka, jeśli spełnia ten wymóg. Przydzielona osoba nazywa się AGUSTIN AROCENA. Następnego dnia otrzymałem od NIEGO e-mail: [email chroniony] I przedstawił się jako mój doradca, aby napisać do niego e-mail, wskazując, że jestem online i że zadzwoni do mnie, tak jak to się stało. 12 sierpnia 2020 r. Otwarcie mojego konta nastąpiło 11 sierpnia 2020 r. Gdy do mnie zadzwonił, przedstawił się serdecznie, zapytał, co robię i od czego zaczniemy następnego dnia. Kiedy zacząłem się z nim kontaktować, aby rozpocząć działalność handlową, poczułem się bardzo niekomfortowo, ponieważ zadzwonienie do mnie zajęło zbyt dużo czasu; czas opóźnienia wynosił od 40 do 60 minut. Tylko raz odpowiedział mi w znośnym czasie oczekiwania. Bardzo łatwo zniecierpliwił się, gdy wyjaśnił mi procedury operacji, powiedział, że nie może ze mną zwlekać, widząc, że dopiero się uczę i nie dbał o to przez cały czas, że kazał mi czekać. Pewnego razu zdenerwował się i miał wobec mnie niegrzeczny i nie do przyjęcia stosunek, bo operował z mojej komórki i powiedział: nie masz komputera? A gdybym go żartowała, gdyby nie działał szybko, pozwoliłby mi. Wcześniej namówił mnie, żebym włożył więcej pieniędzy, 1000 lub 500 us powiedział mi, że nie będę żałował, że będę miał więcej pola do działania i że firma da mi premię, że zobaczę plony inwestycja. Byłem przekonany, ale dzięki Bogu, jeśli możesz tak powiedzieć, włożyłem 500Us na moje konto, poważny błąd. ŁĄCZNIE MOJA INWESTYCJA WYNOSIŁA 750 USD. To była dla mnie odyseja, czekanie na jego telefon. Nigdy nie chodził do mnie przez cały tydzień, 31 sierpnia skontaktowałem się z nim, nie zadzwonił do mnie i napisał na maila, że ​​następnego dnia przyjdzie do mnie wcześniej; O 9 rano 1 września skontaktowałem się z nim ponownie, czekałem 40 do 45 minut i nie dzwoniłem. Na domiar złego, 2 września o 11:20, otrzymałem e-mail od ALVEXO z „ALARMEM DOTYCZĄCYM KOREKTY MARGINESU!”, informującym mnie, że jeśli nie podejmę działań w tym zakresie, na moim koncie handlowym niektóre z moich pozycje lub wszystkie z nich mogą zostać automatycznie zamknięte, jeśli mój poziom depozytu zabezpieczającego będzie nadal spadał. WTEDY ZAPROponowali mi, abym przejrzał moje konto i moje strategie handlowe i przeanalizował dostępne opcje, lub gdybym chciał dodać DODATKOWE ŚRODKI; NIESAMOWITE, jakbym był ekspertem, 3 września udręczony i zmartwiony, około 10:30, napisałem na pocztę pana Aroceny, aby ponownie zaczekać na jego telefon, ale nic, poczekaj 45 minut i zmęczyłem się, zrobiłem nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, dlaczego mnie nie odwiedził. Pan. Kiedy PEDRO GUTIERREZ skontaktował się ze mną, podkreślił, że nic by się nie stało, gdybym nie wiedziała o Tradingu, że ważne jest, abym doradzała mi osoba przydzielona i eksperta; (PAN AROCENA). Moja historia jest trochę długa, ale chciałem, aby była jak najbardziej szczegółowa, aby w miarę możliwości nie było więcej ofiar ALVEXO i była rozpowszechniana, jeśli to możliwe, we wszystkich sieciach lub witrynach, w których poruszane są tego typu tematy. dotknięty do INWESTYCJI. Chętnie poznam Twoją opinię na temat mojej sprawy. Za uwagę bardzo dziękuję.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Jose Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Alvexo. Nie rozumiem zbyt dobrze relacji między Alvexo a BITCOIN ERA, jasne jest, że ta firma nie jest profesjonalna i należy złożyć skargę do CYSEC (Cyprus / Europe Financial Regulator), gdzie ma to być regulowane, aby złożyć skargę kliknij ten link: https://www.cysec.gov.cy/en-GB/complaints/. Ważne jest, aby robić zrzuty ekranu sald i wszystkiego, co dzieje się na Twoim koncie i nie pozwalasz im wykonywać operacji za Ciebie lub w Twoim imieniu, anuluj wszelkiego rodzaju autoryzację, wysyłając e-maile do wsparcia i kilka innych, aby było jasne, że nie chcesz, aby Twoje konto już działało.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

   • Jose Luis Pertuz odpowiedź

    Dzień dobry, bardzo wdzięczny za odpowiedź i radę. Oczywiście mam nazwiska doradców i ich e-maile. Oto one: Pierwszą osobą, która się ze mną skontaktowała, był P. PEDRO GUTIERREZ. Twój e-mail to [email chroniony] Był osobą, która przydzieliła mnie do MR. AGUSTYNA AROCENĘ. Twój e-mail to [email chroniony] Jak powiedziałem w moim pierwszym komentarzu, sposobem, w jaki znalazłem tego brokera, było wejście do BITCOIN ERA, co było moim pierwszym zamiarem. Ale od razu dokonałem rejestracji podając swój email i telefon kontaktowy, w ciągu kilku minut zadzwonili do mnie i okazało się, że są z alvexo. TAK ZOBACZYŁEM Z TYM BROKEREM. BARDZO DZIĘKUJĘ, POZDROWIENIA

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Jose Luis, dziękuję za informacje o Alvexo i BITCOIN ERA, zaktualizujemy to, co powiesz nam w recenzji brokera, aby zapobiec oszustwom przyszłych klientów przez te firmy.

     pozdrowienia

 8. Carmen Nietp odpowiedź

  Dzień dobry, czy mógłbyś mi powiedzieć, którzy brokerzy są najbardziej polecani i jakie wiarygodne regulacje powinni mieć. Miałem zamiar przełączyć się na invertertir z alvex, dzięki Bogu znalazłem ten post. Dziękuję.

 9. Emma odpowiedź

  Moje doświadczenia z tą firmą są złe, wysłałem e-maile i nie odpowiadają, skontaktowały się ze mną 3 różne osoby i teraz nie wiem nic o mojej inwestycji, która wynosiła 250 nas,

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Emma, ​​dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Alvexo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 10. MARIA ŚWIATŁA DORANTES VELARDE SANTOS odpowiedź

  WITAM, JESTEM ŚWIATŁA DORANTES. JAK W INNYCH PRZYPADKACH ZROBIŁEM INWESTYCJĘ 250.00 $. BROKER SALVADOR FLORES WSKAZAŁ MI DO ZŁOTA INWESTYCJI, Aż do momentu, w którym NIE WIDZIAŁEM ŻADNYCH ZYSKÓW TYLKO STRATY. PAN NIE ZADZWONIŁ DO MNIE PONOWNIE, NIE ODPOWIADA NA MNIE NA E-MAILE I NAPRAWDĘ CZUJĘ SIĘ TĘSKIĘ. NIE JEST TO DUŻA KWOTA, ALE BYŁO TO, NA CO LICZYŁEM I TERAZ WYDAJE SIĘ, ŻE TO ZGUBIŁEM! CO POLECASZ?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Maria, Jeśli jest to regulowane na Cyprze, jak mówią, możesz złożyć skargę do regulatora, powinni ci odpowiedzieć i zwrócić pieniądze. Brokerzy cypryjscy podlegają regulacjom CYSEC i mogą zostać ukarani grzywną i sankcjami.

   Pozdrowienia.

 11. Angela odpowiedź

  Do tej pory zainwestowałem 250$, a ten, który do mnie dzwonił, polecił zainwestować w złoto, ale jeśli skompletuję całą bazę, to do tej pory czekam na nowe rady, ale czytając poprzednie komentarze, już mam wątpliwości o niezawodności w Alvexo, doradca powiedział mi, że będzie dzwonił do mnie co osiem dni, zobaczmy, czy się zgadza, inna sprawa, że ​​napisałem e-mail trzy dni temu, żeby wyjaśnić wątpliwości i nie odpowiedział.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Angela, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 12. Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

  Cześć Jessica, dziękuję za komentarze na temat Alvexo.

  pozdrowienia

 13. WILSON LOPEZ TOLEDO odpowiedź

  Ludzie, którzy pracują w ALVEXO to oszuści, pan Daniel Gomez 25 maja obiecał mi, że jeśli włożę 250 dolarów, zagwarantuje mi zysk od 6 do 19% miesięcznie. i że zostałem umieszczony przez doradcę, który nauczyłby mnie inwestować na rynku Forex, co nie było prawdą. Mam pewną Liz Uribe, która wysłała mi 2 pdfy i zadzwoniła do mnie tylko 2 razy, żeby mi powiedzieć, żebym kupił 4 waluty na rynku Forex. podobno nie ustawiam limitów i dlatego wszystkie moje pieniądze przepadły. ale nie sądzę, że to prawda. Teraz dzwoni do mnie inny mężczyzna, mówiąc, że właśnie przekazano mu moje konto i że będzie próbował odzyskać moje pieniądze, ale muszę zainwestować więcej. możesz w to uwierzyć.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Wilson, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Alvexo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 14. Carlos Flores odpowiedź

  Nie polecam tego brokera, straciłem z nimi całą swoją inwestycję, nie mają dobrych traderów, wydaje się, że nawet nie robią analizy technicznej. Interesuje ich tylko to, abyś wkładał coraz więcej pieniędzy, ogólnie zarabia więcej na prowizji, gdy handlujesz więcej. A więc przegrywasz, oni nadal zarabiają prowizję, to znaczy pobierają opłaty za to, że tracisz pieniądze. Trader, którego Claudio Lopez dostał mi kiepski, nie dba o to, czy przegrasz, jest bardziej zajęty na dużych kontach. Ogólnie straszny broker, nie polecam recommend

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 15. Ne odpowiedź

  Doceniam informację, czy ALVEXO jest wiarygodnym brokerem, a jeśli jest regulowany i zarejestrowany, jego strona internetowa: www. Alvexo. com

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj NE, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Właśnie tutaj, w tej recenzji na temat Alvexo, możesz znaleźć naszą analizę i informacje (jest to regulowane na Cyprze i Seszelach).

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *