✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Alvexo. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Alvexo i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWalvexo.eu
🏠 spółkaVPR Safe Financial Group Ltd
⚖️. RozporządzenieCySEC
📧 E-mail[email chroniony] - [email chroniony] - [email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 AdresCentrum KPMG, poziom 2, 1 Agias Fylaxeos Street, 3025 Limassol, Cypr

⚠️ Alvexo jest własnością firmy VPR Safe Financial Group Ltd znajduje się na Cyprze, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy rodzajów kont, które oferuje Alvexo, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Klasyczny€ 500
złoto€ 10,000
premia€ 50,000
Elite-

Informacje w sieci

stronie Alvexo

Alvexo zapewnia podstawowe wyjaśnienia na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, wykresy, sekcję edukacyjną i naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Cypr: +35725030482
 • Wielka Brytania +442037699390
 • Francja: +33170702067
 • Rumunia: +40312295319
 • Hiszpania: +34937370873
 • Republika Południowej Afryki: +27105918888
 • Włochy: +390294752724
 • Szwecja: +46812111141
 • Niemcy: +493021783953

???? Ostateczna ocena Alvexo ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Alvexo.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Alvexo:

data Aktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Alvexo? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Alvexo

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Alvexo

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Alvexo?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Alvexo to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Alvexo to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Alvexo jest godny zaufania?

Nie. Alvexo nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Alvexo?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Alvexo?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

36 komentarze do «Czy Alvexo to oszustwo? opinie»

 1. JULIO odpowiedź

  Cześć, jestem Julio, z tymi ludźmi, zainwestuj 1200 $ u doradcy, niejakiego Jesúsa, i pewnego dnia powiedział mi, żebym zainwestował te pieniądze w akcje Cafe, zrobiłem i po kilku dniach wszystko było stracone, napisałem do mu, a on odpowiedział, aby zainwestować kolejne 1200 $, aby odzyskać powyższe, a ponieważ tego nie zrobiłem, byłem zły, a później nie odpowiedział mi ponownie, uważam, że to oszuści

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć JULIO, dzięki za napisanie o Alvexo. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carl, najlepiej zebrać jak najwięcej danych i doświadczeń na tym forum, abyśmy mogli uzyskać dużo informacji na ich temat i tym samym móc zamknąć Twój biznes

   Pozdrowienia.

 2. Paweł odpowiedź

  Skontaktowała się ze mną również Patricia Gómez i inny skurwysyn Claudio López, obaj byli złodziejami wyszkolonymi, by kraść, kraść i kłamać, żebyście im zaufali i kradli pieniądze. Jego jedynym celem jest jak najszybsze wykradzenie Ci jak największej ilości pieniędzy.

  I dlaczego wszyscy nie przyłączymy się do potępienia tej bandy złodziei?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pablo, musimy spróbować odkryć, gdzie naprawdę się znajdują, skąd dzwonią. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Nie można ufać temu brokerowi, to oszustwo, anuluj wszystko i uratuj swoje pieniądze, nie sądzę, że je zwrócą, ale zawsze masz możliwość uratowania za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. Nestor odpowiedź

  Wysyłają mi e-maile, aby otworzyć konto z [email chroniony] strona internetowa alvexo .eu

  ale widząc te wszystkie komentarze nie wpłacę ani grosza. Dzięki za komentarze i ostrzeżenia. Pozdrowienia

 4. Milu odpowiedź

  Witam, no cóż, wypełniałem dane mojej karty, ale postanowiłem poszukać więcej... i dzięki Waszym komentarzom nie dokonałem wpłaty, w moim przypadku mam na imię Kolumbijczyk, a jeśli te same komentarze, które złożyłeś dla mnie też. w każdym razie powinni bardziej upublicznić tego typu firmy oszustów ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Milu, dziękuję za pisanie, próbujemy tego, chcemy poinformować wszystkich brokerów, takich jak Alvexo, że SCAM swoim klientom.

   pozdrowienia

 5. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 6. Hernán odpowiedź

  Dzień dobry, jestem Hernán 0rdoñez, co przydarzyło się panu José Luis Pertuz i prawie większość przydarzyła się także mnie. Przyciągnęła mnie publikacja bit Coín, w której pokazali kilka osób, które złożyły swoje udane świadectwa dotyczące tego, co robią, aby łatwo i bezpiecznie zarabiać pieniądze, ze względu na sytuację, w której się znalazłem z powodu kryzysu pandemicznego , który widziałem jako możliwość zarobienia pieniędzy na poradzenie sobie z zaistniałą sytuacją podałem swoje dane osobowe takie jak e-mail, numer telefonu komórkowego, imię, itp. Godzinę później skontaktowała się ze mną pani Patricia Gómez z akcentem argentyńskim, która wypowiadała się o cudach firmy i dała mi gwarancje, że moja inwestycja będzie owocna, a ryzyko utraty będzie bardzo niskie dzięki ekspertom, którzy będą prowadzić przez cały proces mówiłem mu, że nie wiem absolutnie nic o tego typu rzeczach, powiedział mi, żebym się nie martwił, że to najłatwiejsza rzecz na świecie, że nawet 5-latek może to zrobić tak, jakby był profesjonalny. Po całej tej rozmowie, którą mnie rzucił, zaplątałam się i upadłam jak wielu. Dokonałem inwestycji w wysokości 250 USD, czyli kwoty, o którą poprosiłem, aby otworzyć konto. Nie wpłacając wpłaty, ciągle do mnie dzwonił, wysyłał mi e-maile itp. Po tym, jak złożyłem przesyłkę, zadzwonił do mnie ponownie i powiedział, że od teraz przydzieli mnie do mojego doradcy ds. konta i będzie tym, który poprowadzi mnie przez cały proces, rzeczywiście następnego dnia doradca zadzwonił do mnie, który powiedział, że ma na imię Claudio López., głos z akcentem też argentyński, wyjaśnił bardzo szybko i terminami finansowymi, których w ogóle nie rozumiałem, a kiedy powiedziałem mu, żeby mi lepiej wyjaśnił, bo nie znam się na biznesie, odpowiedział z niezadowoleniem i tonem głosu, który był dla mnie bardzo nieodpowiedni. Potem już nie dzwonił ani nie odpowiadał na e-maile, ani on, ani ona, zacząłem ćwiczyć na koncie Demo, a kiedy już trochę się dowiedziałem, jak żeby to zrobić, zacząłem działać w realu, ale tam wszystko było inaczej, mimo że inwestowałem bardzo minimalne salda, straty były przesadzone, tam poczułem się oszukany, chciałem wypłacić pozostałe saldo, które wynosiło 150 USD, ale tak się stało nie pozwalać na to, argumentując, że aby to zrobić, musiałbym handlować i robić doubleco było do tej pory, na przykład kto powiedział, że nigdy nie możesz ich wypłacić, bo gdyby to było 300 USD, powiedzieliby mi, że będę musiał zarobić 600, a więc coś, co nigdy się nie kończy, podczas gdy oni kradną twoje pieniądze. I są tak rażące, że kiedy moje konto zostało skradzione, zadzwonili do mnie, aby zasugerować, abym zainwestował więcej pieniędzy, aby odzyskać to, co zostało utracone. Krótko mówiąc, są najgorsi. Dobry serial, że zostali oskarżeni o oszustwo i wprowadzające w błąd reklamy. To moje doświadczenie ze złodziejami z Alvexo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Hernán, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 7. mariangela odpowiedź

  Już miałem z nimi zainwestować, ale widząc ich komentarze, jest dla mnie jasne, że lepiej tego nie robić

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *