Komentarze Alvexo

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Alvexo (zwany także alvexo.com - alvexo.eu), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Alvexo do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Alvexo ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Alvexo ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: VPR Safe Financial Group Limited oraz HSN Capital Group Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach i Cyprze.

✅Jeśli przeanalizujemy Regulacja brokerska: Alvexo jest regulowane na Seszelach i na Cyprze, choć naszym zdaniem nie są to bezpieczne regulacje.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Alvexo, zauważamy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Classic, Konto Gold, Konto Prime, Konto ECN Gold i Konto ECN VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 300:1, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, dźwignia do 300:1, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku.

Kurs podstawowy- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 USD, dźwignia do 300:1, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku.

Złote konto ECN- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 300 $, dźwignia do 1:XNUMX, indywidualne wsparcie, sygnały transakcyjne, sygnały transakcyjne, codzienny przegląd rynku, codzienny przegląd na żywo.

Konto ECN VIP- Minimalna wpłata początkowa: Skontaktuj się z Alvexo, dźwignia do 300: 1, indywidualne wsparcie, sygnały handlowe, sygnały handlowe, codzienny przegląd rynku, codzienny przegląd na żywo, sesja spotkań, gorąca linia dla kierowników ds. kont.

Rodzaje kont Alvexo
Rodzaje kont Alvexo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Alvexo to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Alvexo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Alvexo
Strona internetowa Alvexo

Alvexo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych Alvexo, niektóre wykresy na żywo, wiadomości (w języku angielskim) dotyczące wydarzeń finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Alvexo 🟢

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: alvexo.com Aktualizacja marzec 2022: alvexo.eu

Número de teléfono: +541150328160 (Argentyna), +556131810354 (Brazylia), +56229402112 (Chile), +35725023932 (Cypr), +5713819290 (Kolumbia), +525541696554 (Meksyk), +5078337388 (Panama), +5116409335 (Peru), + 442038076034 (Wielka Brytania), +34911793042 (Hiszpania)

E-mail: [email chroniony] , [email chroniony] y [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję Alvexo. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Alvexo <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Alvexo jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to regulowany broker, ale z niebezpiecznymi regulatorami, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając innych opinii o Alvexo, znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Alvexo? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

36 komentarze do «Alvexo: Ocena i komentarze»

 1. JULIO odpowiedź

  Hola soy julio,con esta gente invertir $1200 con un asesor un Tal Jesús y me dijo un buen día que invirtiera en acciones de Cafe ese dinero, lo hice y a los pocos días se perdió todo, le escribí y me contesto que invirtiera otros $1200 para recuperar lo anterior y como no lo hice se mal genio y después no me volvió a contestar, considero que son unos estafadores

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola JULIO, gracias por escribir sobre Alvexo. En la actualidad a este broker se le considera una ESTAFA.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carl, najlepiej zebrać jak najwięcej danych i doświadczeń na tym forum, abyśmy mogli uzyskać dużo informacji na ich temat i tym samym móc zamknąć Twój biznes

   Pozdrowienia.

 2. Paweł odpowiedź

  Skontaktowała się ze mną również Patricia Gómez i inny skurwysyn Claudio López, obaj byli złodziejami wyszkolonymi, by kraść, kraść i kłamać, żebyście im zaufali i kradli pieniądze. Jego jedynym celem jest jak najszybsze wykradzenie Ci jak największej ilości pieniędzy.

  I dlaczego wszyscy nie przyłączymy się do potępienia tej bandy złodziei?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pablo, musimy spróbować odkryć, gdzie naprawdę się znajdują, skąd dzwonią. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Nie można ufać temu brokerowi, to oszustwo, anuluj wszystko i uratuj swoje pieniądze, nie sądzę, że je zwrócą, ale zawsze masz możliwość uratowania za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. Nestor odpowiedź

  Wysyłają mi e-maile, aby otworzyć konto z [email chroniony] strona internetowa alvexo .eu

  ale widząc te wszystkie komentarze nie wpłacę ani grosza. Dzięki za komentarze i ostrzeżenia. Pozdrowienia

 4. Milu odpowiedź

  Witam, no cóż, wypełniałem dane mojej karty, ale postanowiłem poszukać więcej... i dzięki Waszym komentarzom nie dokonałem wpłaty, w moim przypadku mam na imię Kolumbijczyk, a jeśli te same komentarze, które złożyłeś dla mnie też. w każdym razie powinni bardziej upublicznić tego typu firmy oszustów ..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Milu, dziękuję za pisanie, próbujemy tego, chcemy poinformować wszystkich brokerów, takich jak Alvexo, że SCAM swoim klientom.

   pozdrowienia

 5. Polecani brokerzy odpowiedź

  Witaj Jessica, Twoje informacje i dekalog o najczęstszych pułapkach i taktykach Brokerów, że SCAM jest bardzo ciekawy, powinien poznać go każdy inwestor i stać się STANDARDEM, dlatego jesteśmy przekonani, że Twój wkład udostępniony Wszystkim naszym czytelnicy pomogą uniknąć wielu oszustw, oszustw i oszustw ze strony brokerów.
  Z tego powodu uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wszystkie osoby, na które mają wpływ ci brokerzy, zgłosiły to za pośrednictwem naszego portalu i ujawniły brokerów, którzy ich oszukali, opisując swoje doświadczenia, dobre lub złe, i że w ten sposób można to odkryć od gdzie popełniane są oszustwa, kto jest w to zamieszany i że wszyscy o tym wiedzą.
  Jak dobrze wiesz, oferujemy na naszej stronie internetowej możliwość ODZYSKANIA CAŁOŚCI lub CZĘŚCI PIENIĘDZY z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, osoby dotknięte chorobą mogą rozmawiać na czacie, który mamy w Internecie lub przeglądając ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  Pozdrowienia.

 6. Hernán odpowiedź

  Dzień dobry, jestem Hernán 0rdoñez, co przydarzyło się panu José Luis Pertuz i prawie większość przydarzyła się także mnie. Przyciągnęła mnie publikacja bit Coín, w której pokazali kilka osób, które złożyły swoje udane świadectwa dotyczące tego, co robią, aby łatwo i bezpiecznie zarabiać pieniądze, ze względu na sytuację, w której się znalazłem z powodu kryzysu pandemicznego , który widziałem jako możliwość zarobienia pieniędzy na poradzenie sobie z zaistniałą sytuacją podałem swoje dane osobowe takie jak e-mail, numer telefonu komórkowego, imię, itp. Godzinę później skontaktowała się ze mną pani Patricia Gómez z akcentem argentyńskim, która wypowiadała się o cudach firmy i dała mi gwarancje, że moja inwestycja będzie owocna, a ryzyko utraty będzie bardzo niskie dzięki ekspertom, którzy będą prowadzić przez cały proces mówiłem mu, że nie wiem absolutnie nic o tego typu rzeczach, powiedział mi, żebym się nie martwił, że to najłatwiejsza rzecz na świecie, że nawet 5-latek może to zrobić tak, jakby był profesjonalny. Po całej tej rozmowie, którą mnie rzucił, zaplątałam się i upadłam jak wielu. Dokonałem inwestycji w wysokości 250 USD, czyli kwoty, o którą poprosiłem, aby otworzyć konto. Nie wpłacając wpłaty, ciągle do mnie dzwonił, wysyłał mi e-maile itp. Po tym, jak złożyłem przesyłkę, zadzwonił do mnie ponownie i powiedział, że od teraz przydzieli mnie do mojego doradcy ds. konta i będzie tym, który poprowadzi mnie przez cały proces, rzeczywiście następnego dnia doradca zadzwonił do mnie, który powiedział, że ma na imię Claudio López., głos z akcentem też argentyński, wyjaśnił bardzo szybko i terminami finansowymi, których w ogóle nie rozumiałem, a kiedy powiedziałem mu, żeby mi lepiej wyjaśnił, bo nie znam się na biznesie, odpowiedział z niezadowoleniem i tonem głosu, który był dla mnie bardzo nieodpowiedni. Potem już nie dzwonił ani nie odpowiadał na e-maile, ani on, ani ona, zacząłem ćwiczyć na koncie Demo, a kiedy już trochę się dowiedziałem, jak żeby to zrobić, zacząłem działać w realu, ale tam wszystko było inaczej, mimo że inwestowałem bardzo minimalne salda, straty były przesadzone, tam poczułem się oszukany, chciałem wypłacić pozostałe saldo, które wynosiło 150 USD, ale tak się stało nie pozwalać na to, argumentując, że aby to zrobić, musiałbym handlować i robić doubleco było do tej pory, na przykład kto powiedział, że nigdy nie możesz ich wypłacić, bo gdyby to było 300 USD, powiedzieliby mi, że będę musiał zarobić 600, a więc coś, co nigdy się nie kończy, podczas gdy oni kradną twoje pieniądze. I są tak rażące, że kiedy moje konto zostało skradzione, zadzwonili do mnie, aby zasugerować, abym zainwestował więcej pieniędzy, aby odzyskać to, co zostało utracone. Krótko mówiąc, są najgorsi. Dobry serial, że zostali oskarżeni o oszustwo i wprowadzające w błąd reklamy. To moje doświadczenie ze złodziejami z Alvexo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Hernán, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Alvexo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 7. mariangela odpowiedź

  Już miałem z nimi zainwestować, ale widząc ich komentarze, jest dla mnie jasne, że lepiej tego nie robić

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.