✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji przedstawimy Państwu naszą ocenę, czy dana firma Krawędź Altrixa czy jest niezawodny czy nie. Nie przegap naszej pełnej recenzji, aby poznać wszystkie szczegóły!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat Altrix Edge i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWaltrix-edge.co – altrix-edge.org – altrix-edge.com – altrix-edge.io – altrix-edge.club
🏠Firma Nie jest to wspomniane
⚖️. RozporządzenieNie jest to regulowane
📧 E-mailNie ma
📈Platformawłasna platforma
📌AdresNie wspomina o jego lokalizacji
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 2023-04-07 (bardzo niedawno)
Typ spółkiWitryna internetowa z dziennikami Altrix Edge

Firmy:
🚨 Altrix Edge nie wspomina, do której firmy należy. Bądźcie bardzo ostrożni, zauważamy wyraźny brak przejrzystości

Lokalizacja:
⚠️Lokalizacja Altrix Edge jest niejasna, co budzi niepokój.

Możemy już powiedzieć, że niepokoi nas kilka cech tej firmy.

Co to jest Altrix Edge?

Po dokładnej ocenie strony internetowej firmy doszliśmy do takiego wniosku Altrix Edge nie działa cjak sam brokerJest to raczej strona internetowa używana przez różne firmy inwestycyjne w celu uzyskania informacji od wszystkich osób, które zarejestrują się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na tej stronie.

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

stronie altrix.edge

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej Altrix Edge, czyli altrix-edge.co. Do schwytania doszło w maj 2024.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Jeśli chodzi o dane kontaktowe, firma ta nie podaje żadnego adresu e-mail ani numeru telefonu. Co nam mówi ten brak informacji? Brak danych kontaktowych jest niepokojącym sygnałem. Co by się stało, gdyby pojawił się problem lub trzeba było zadać pytanie? Bez bezpośredniej formy komunikacji sytuacja staje się niepokojąca.

Regulacja krawędzi Altrix

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku:

La brak informacji o przepisach tego brokera budzi obawy. Co to oznacza? Że jest to nieregulowany broker, który naraża środki klientów na ryzyko. Jeśli broker postępuje w sposób nieuczciwy, inwestorzy mogą nie być w stanie odzyskać swoich pieniędzy. Zachowaj ostrożność, ufając firmom nieregulowanym!

???? Ocena końcowa Altrix Edge ????

Jak widać przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech Altrix Edge i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Nie podano, gdzie się znajduje.

Rozporządzenie: Niepokojący jest brak informacji na temat jego regulacji. Oznacza to, że spółka nie jest regulowana, co rodzi pytania o jej przejrzystość i powagę.

Proszę pamiętać, że firma zostało potępione przez różne organy nadzoru finansowego (w tym przypadku CNMV, Krajowa Komisja ds. Rynku Papierów Wartościowych). Zachowaj DUŻĄ OSTROŻNOŚĆ.

Firma nie wspomina również o żadnych środkach kontaktu; Jeśli będziesz musiał się z nimi skontaktować w nagłym przypadku, jak to zrobisz? Proszę bądź ostrożny.

Po dokładnej ocenie strony internetowej Altrix Edge odkryto, że nie działa ona sama jako broker, ale raczej jako portal używany przez różne firmy inwestycyjne do zbierania informacji od użytkowników, którzy rejestrują się za pośrednictwem formularza online. Pomimo niedawnej rejestracji w kwietniu 2023 r. tej stronie internetowej brakuje przejrzystości w zakresie firmy, do której należy, co budzi wątpliwości co do jej wiarygodności i rzetelności.

Dodatkowo lokalizacja Altrix Edge jest niejasna, co dodaje dodatkową warstwę niepewności co do legalności firmy i bezpieczeństwa danych przekazywanych przez użytkowników. Brak przejrzystości w tym zakresie rodzi pytania o praktyki biznesowe i ochronę prywatności klientów.

Sytuację dodatkowo pogarsza skarga złożona przeciwko Altrix Edge przez Krajową Komisję Rynku Papierów Wartościowych (CNMV) w maju 2024 r. Ta skarga złożona przez oficjalny organ nadzoru finansowego podkreśla potrzebę zachowania szczególnej ostrożności przy rozważaniu jakiegokolwiek rodzaju interakcji z tą witryną. Podsumowując, biorąc pod uwagę brak jasności co do własności i lokalizacji, a także skargi regulacyjne, użytkownikom zaleca się ostrożność i rozważenie bardziej przejrzystych i niezawodnych alternatyw w internetowej przestrzeni inwestycyjnej.

🚨🚨 Podsumowując, uważamy, że tej firmie brakuje powagi i bezpieczeństwa, z podanych powodów. Zachęcamy do podjęcia środków ostrożności przed nawiązaniem kontaktu z podmiotem o tym profilu. 🚨🚨

aktualizacje

➡️Nowości na temat Altrix Edge:

data Aktualizacja wiadomości
może 2024Skarga na Altrix Edge od organu nadzoru finansowego CNMV, Krajowa Komisja ds. Rynku Papierów Wartościowych

Zauważamy, że firma ma już skargi od organów nadzoru finansowego. Proszę zachować szczególną ostrożność!

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8921″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Altrix Edge.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Altrix Edge

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Altrix Edge

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją alternatywy (zalecane) dla Altrix Edge?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić Altrix Edge?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Altrix Edge jest niezawodny?

Nie. Altrix Edge nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: Nie wspomina o swojej lokalizacji ani przepisach, jego wiek jest nowy i został zgłoszony przez uznany organ regulacyjny.

Jak odzyskać pieniądze z Altrix Edge?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

20 komentarze do «Altrix Edge: opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. beniaminek odpowiedź

  Dzień dobry,
  Zarejestrowałem się w Altrix Edge i nie wpłaciłem żadnych pieniędzy. Nie przestają do mnie dzwonić...
  Wysłali mi nawet e-mail od Cybercapital podający się za Bank Hiszpanii, w którym wspominali o embargo w moim imieniu i nie wiem, jakie jeszcze bzdury. Nie podałem danych bankowych ani nie dokonałem żadnych operacji. Czy zdarzyło się komuś jeszcze?
  Czy ktoś wie jak mogę zlikwidować konto?
  Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Benjaminie, Altrix Edge to oszustwo (są to ci sami oszuści CyberCapital). To co mówisz przydarzyło się wielu osobom, ale jest to prymitywne oszustwo, nie wierz w nic, co ci wysyłają, to wszystko jest fałszywe, nie wpadaj w ich pułapki i kłamstwa, oni chcą tylko twoich pieniędzy i będą próbować w jakikolwiek sposób, blokuj wszystkie połączenia od nich, a nawet ich nie odbierasz.

   Pozdrowienia.

 2. Fanny Pujol odpowiedź

  Jak już się zarejestrujesz, to doprowadzają Cię do szaleństwa telefonami i nawoływaniami, żebyś coraz więcej inwestował, a nie wycofywał? Zobaczymy, co będzie z wypłatami, bardzo się martwię o tych ludzi, nie widzę dobrej perspektywy, poinformuję ich , dziękuję za radę. Szkoda, że ​​nie widziałem ich pracy, zanim zainwestowałem jako pewny siebie nowicjusz, sds, Fanny

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fanny, dziękuję, że napisałaś o Altrix Edge. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dani, wygląda na to, że jeśli nalegają, nie spiesz się, nie wysyłaj pieniędzy, oszuści zwykle wywierają na Ciebie dużą presję, abyś nie myślał. W tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoja będzie dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Czy możesz podać nam stronę internetową? Dziękuję.

 3. Fabi odpowiedź

  Dziękuję za analizę? Jaką firmę polecacie, żeby była wiarygodna?

  Dziękujemy!

 4. JCARLOS odpowiedź

  Dzień dobry, proszę, żebyś przestał do mnie dzwonić. Zastanawiam się nad zmianą numeru telefonu, są one nie do zniesienia. Dzwonią do mnie więcej niż 3 razy dziennie, aż pewnego dnia było to 10 razy. CIĘŻKI. NIE CHCĘ INWESTOWAĆ W TWOJE OSZUSTWO. ZŁODZIEJE INTERNETOWE.

 5. Adela Paz odpowiedź

  Cześć! Dzięki tej analizie odzyskałem kapitał! Błogosławieństwa dla wszystkich!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Adela, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jedna osoba, której się to udało, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 6. Lau Jereez odpowiedź

  Po rejestracji dzwonią do Ciebie z całego świata i wywierają presję, abyś zainwestował pieniądze. Zainwestowałem 250 dolarów i po przeczytaniu tego żałowałem i teraz nie chcą mi oddać pieniędzy. Mówią mi, że muszę wpłacić więcej, aby wszystko odzyskać i zarobić więcej pieniędzy. Są oszustami.

  Pomóc proszę.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lau, dziękuję za napisanie o Altrix Edge. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Lipiec odpowiedź

  Witam, zarejestrowałem się i teraz dzwonią do mnie z różnych numerów w Europie Wschodniej... Oferują mi inwestycje i są denerwujący, powiedziałem, żeby już do mnie nie dzwonili i teraz zastanawiam się nad zmianą numeru telefonu, bo ciągle do mnie dzwonią wywierać na mnie presję, abym inwestował u różnych brokerów. Są ciężkie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juli, dziękuję za napisanie o Altrix Edge. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 8. María odpowiedź

  Witam, po zarejestrowaniu się tutaj dzwonią do mnie z numerów z całego świata, aby zaoferować mi inwestycje. Proszą mnie o wpłatę 250 €. Uważajcie bo wydaje mi się to oszustwem.

  pozdrowienia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za napisanie o Altrix Edge. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 9. Kevin R odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Kevin R, dziękuję za napisanie o Altrix Edge. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *