Komentarze na temat Alphafxinstitutional

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Alphafxinstytucjonalny (zwany także alphafxinstitutional.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Alphafxinstitutional naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Alphafxinstitutional. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Anglii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Alphafxinstitutional, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan Amature, Plan Standard, Plan VIP Pro i Plan Boost Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan dla dorosłych: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50, natychmiastowe wypłaty, 10% zwrot w 1 dzień.

Plan standardowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, natychmiastowe wypłaty, 20% zwrot w 3 dni.

Pakiet VIP Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, natychmiastowe wypłaty, 30% zwrot w 7 dni.

Plan doładowania: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, natychmiastowe wypłaty, 50% zwrot w 10 dni.

Rodzaje kont instytucjonalne Alphafx
Rodzaje kont instytucjonalne Alphafx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Alphafxinstitutional oferuje: nie wspomnianyPodobno korzystają z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Alphafxinstitutional udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona instytucjonalna Alphafx
Strona instytucjonalna Alphafx

Alphafxinstitutional zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, informacje, wyjaśnienia niektórych pojęć, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Alphafxinstytucjonalny |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: alphafxinstitutional.com

📞Numer telefonu: + 1 343-312-7657

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Alphafxinstytucjonalny <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Alphafxinstytucjonalny jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o Alphafxinstitutional znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Alphafxinstitutional? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Alphafxinstitutional: Ocena i komentarze»

 1. Santiago odpowiedź

  WŁAMANIE! Zostawili mnie w ruinie, ale tak nie zostanie, nie zatrzymam się, dopóki nie zobaczę ich w więzieniu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj SANTIAGO, dziękujemy za informacje o Alphafxinstitutional. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.