alphafxprime opinie

Analiza na Alpha FX Prime

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy AlphaFX Prime (zwany także imieniem: alphafxprime.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Alpha FX Prime jest naprawdę zalecana do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Alpha FX Prime ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Alpha FX Prime jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Alpha FX Prime wspomina o byciu częścią ALFA FX EUROPE LIMITOWANA.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma siedzibę na Malcie, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to fałszywe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Alpha FX Prime wspomina o regulacji CONSOB, jednak ten broker nie pojawia się w ewidencji wyżej wymienionego organu.

UWAGA: Alpha FX Prime jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez Alpha FX PrimeW tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • Konto mikro: minimalny depozyt początkowy $ 250.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 2.500.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 25.000.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 100.000.

La platforma do działania używane przez Alpha FX Prime to: MetaTrader 4 i Webtrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Alpha FX Prime udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa alfafxprime
Strona internetowa Alpha FX Prime

Alpha FX Prime zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, kalendarz ekonomiczny, kalkulator, wykresy na żywo, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na AlphaFX Prime

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: alphafxprime.com
 • 📞Numer telefonu: + 31 334 464 78 98

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Alpha FX Prime. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na AlphaFX Prime

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Alpha FX Prime jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w maju 2022 MFSA dodano do Alpha FX Prime do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia MFSA z maja 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w lipcu 2022 CONSOB dodano do Alpha FX Prime do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lipca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: Broker AlphaFX Prime jest powiązany z nftvisionfx.comFirma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Alpha FX Prime? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

32 komentarze do «Alpha FX Prime: ocena i recenzje»

 1. Juan odpowiedź

  uważaj, teraz nazywają się NFTvisionfx .com, są oszustami, BYŁEM PRZEZ NICH OSZUKANY. WSZYSTKO, CO MÓWIĄ, TO KŁAMSTWO. NIE DAJ SIĘ KRADZIEĆ, TO OSZUSTRZY, SYN SUK I KŁAMCY.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć jUAN, dzięki za informacje, teraz nazywają się NFTvisionfx, w każdym razie powinieneś zgłosić tych oszustów policji. Dziękujemy za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. mugi odpowiedź

  Witam, zostałem oszukany przez alpha fx prime, wiem, że bardzo trudno jest odzyskać moje pieniądze, ale jeśli uda nam się zjednoczyć nas wszystkich, którzy zostali oszukani, może możemy coś zrobić. Prowadzę rozmowy WhatsApp, a także nagrywam rozmowy trwające ponad 40 minut, ale w rozmowach tylko ja jestem słyszalny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mugi, powinieneś zgłosić tych oszustów na policję. Dziękujemy za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. JD odpowiedź

  Witam, przeczytałem wszystkie twoje komentarze i jestem w tej samej sytuacji, oszukali mnie w ten sposób czystymi kłamstwami i manipulacją, ponad 15000 XNUMX w ciągu zaledwie kilku tygodni. Mam nadzieję, że wszyscy zjednoczeni uda nam się ich znaleźć tam, gdzie się znajdują, aby zwrócili nam wszystko, co nam ukradli. Jakiś były pracownik, który chce nam pomóc? Wiedzą, że swoimi oszustwami rujnują życie wielu ludziom, prawda? Skradziono mi życiowe oszczędności, az tego co widzę też wiele innych. Więcej ludzi, którzy tu nie piszą, musi zarabiać miliony na swoich oszustwach.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć JD, dziękuję za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Diante.3, dziękuję za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Ale odpowiedź

  To złodzieje, mówią ci przez telefon, że są Amazonami… Naprawdę chciałbym pobić tych wszystkich złodziei, chodzą dookoła rujnując wszystkim życie i kradną… są szumowinami

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ale, z pewnością więcej niż jeden myśli tak samo jak Ty, wszystkie informacje, które możesz podać na temat brokera, będą bardzo pomocne dla wszystkich poszkodowanych. Dziękujemy za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Józef Meanuel odpowiedź

    Strzeż się tego motłochu. Chcą tylko więcej pieniędzy, które ty zainwestujesz. Sprawiają, że myślisz, że zarabiasz dużo pieniędzy, a gdy chcesz je wypłacić, proszą o kopie dowodu osobistego i karty, aby uzyskać więcej. Kiedy postawią je na swoim miejscu i nie dadzą się zwieść większej liczbie ludzi. Jak mogę wypłacić mój kapitał z platformy?

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Cześć José Meanuel, dziękuję za komentarz na temat Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB).

     Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

     Pozdrowienia.

  • Patrick odpowiedź

   Jestem taki sam. Złożyłem skargę na Policję, ale myślę, że to zmarnowany czas. Rozmawiam z prawnikiem w Anglii, mówią, że zlokalizowali firmę i można to zgłosić
   Możesz napisać do mnie na FORUM

   • LUIS odpowiedź

    Cześć. Wpadłem też w sieć tych niepożądanych. Myślałem o złożeniu skargi na policję, ale nie wiem, czy to by coś pomogło.

   • Anthony odpowiedź

    Cześć Patryk. Czy mógłbyś mi podać kilka informacji o tym, jak można odzyskać pieniądze zainwestowane w alphafxprime. Dziękuję Ci

 5. Anthony odpowiedź

  ALPHAFXPRIME TO ZŁODZIEJE, OSZUSTWO I SYN SUK. NIE INWESTUJ POJEDYNCZEGO EURO ALBO WSZYSTKO STRACISZ. A WTEDY NIE MOŻNA ICH ZLOKALIZOWAĆ.
  ZOSTAŁEM OSZKODZONY 20 XNUMX EURO

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Antonio, wszystkie informacje, które możesz podać, będą bardzo pomocne dla wszystkich dotkniętych chorobą. Dziękujemy za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Demostenes odpowiedź

  καλησπερα απο ελλαδα ειμαι μαλλον θυμα απατης της alphafxPrime κατεβαλα 106000υροπ μου απεσπασαν με δολαιαι

  ανοιγανε κοινησεις μετοχων και οταν χανανε μου λεγανε να της κλεισουνε με καποιοιο χρηματικο ποσα με

  οταν μετα χιλια ζΩρια μπορεσα να καθαρισω την πλατφορμα στα 138913μου ζητησανε να καταβαλω φορους μταλεκ ορους

  εχω στοιχεια για ολα αυτα. βοηθεια παρακαλω .τηλ εταιρειας 447823542187 συνομοιλουσα με καποια Evelina Cooper αργ30 6980764461 XNUMX

  -

  Dobry wieczór z Grecji, prawdopodobnie padłem ofiarą oszustwa alphafxprime, zapłaciłem 106000 XNUMX euro, które zostało mi skradzione z oszustwem i wybuchami.

  Walne zgromadzenia zostały otwarte, a kiedy przegrali, kazali mi je zamknąć pewną sumą pieniędzy z wieloma z tych sztuczek.

  kiedy po tysiącu wysiłków udało mi się wyczyścić platformę w 138913, poprosili mnie o zapłacenie podatków od 24 milionów, gdy tylko powiedziałem, że nie12.

  Mam informacje do tego wszystkiego proszę o pomoc telefon firmy 447823542187 Rozmawiałem z jakąś Eveliną Cooper nr. 30 6980764461

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Δημοσθένης, wszystkie informacje, które możesz podać, będą bardzo pomocne dla wszystkich poszkodowanych. Dziękujemy za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Patrick odpowiedź

   Jestem taki sam. Złożyłem skargę na Policję, ale myślę, że to zmarnowany czas. Rozmawiam z prawnikiem w Anglii, mówią, że zlokalizowali firmę i można to zgłosić
   Możesz napisać do mnie na FORUM

 7. Δημοσθένης Βασιλάκης odpowiedź

  καλησπερα ειμαι απο ελλαδα εχω πεσει θυμα απατης απο την alphafxprime που με δολο και εκβιασμους μου απεσπασε 106000 ευρο ηπαρχουν στοιχεια για αυτα που λεω .παρακαλω οτι βοηθεια μπορειτε ευχαριστω πολλη

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Δημοσθένης, dziękuję za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Patrick odpowiedź

    Mnie zrobili to samo. Przedstawiają się jako autoryzowane przez Amazon
    Straciłem wszystko. Nie wiem, czy powinienem znaleźć prawnika. Zniknęła też sieć, więc walka z duchem?
    Czy ktoś może mi doradzić?

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Witaj Patricku, z pewnością więcej niż jeden myśli tak samo jak Ty, wszystkie informacje, które możesz podać na temat brokera, będą bardzo pomocne dla wszystkich poszkodowanych. Dziękujemy za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

    • Anthony odpowiedź

     Zostałem oszukany na 20 2 euro. Zgłosiłem je na policję krajową i staram się odzyskać pieniądze za pośrednictwem 2000 kancelarii prawnych. Mój bank niczego za mnie nie rozwiązuje. Napisz na to FORUM na wypadek, gdyby ktoś chciał się ze mną podzielić swoim doświadczeniem. Mam przerąbane, ale spróbuję odzyskać pieniądze, nawet jeśli wydam kolejne XNUMX euro. SĄ SYNAMI SUK.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pilar, dziękuję za komentowanie Alpha FX Prime. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Anthony odpowiedź

   Witaj Pilar. Mój alphafxprime oszukał mnie na 20 XNUMX euro. Nie wiem, co zrobić, żeby je odzyskać.
   Jeśli coś zrobiłeś i możesz dać mi jakieś pomysły, byłbym wdzięczny.
   pozdrowienia

   • Patrick odpowiedź

    Jestem taki sam. Złożyłem skargę na Policję, ale myślę, że to zmarnowany czas. Rozmawiam z prawnikiem w Anglii, mówią, że zlokalizowali firmę
    Możesz do mnie napisać pod numer 637806900

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Witaj Patricku, bądź bardzo ostrożny, musisz być czujny, istnieją firmy powiązane z tymi brokerami, które udają, że są odzyskiwaczami, a nie są, umieść nazwę w naszej wyszukiwarce, a znajdziesz wiele, jeśli chcesz, abyśmy to przejrzeli, ty może podać nam stronę internetową, a my skomentujemy. Nie marnuj więcej pieniędzy. Aby wyzdrowieć z nami, jesteś w najlepszych rękach.

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.