Komentarze na AllTradeMarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera AllTradeMarkets, jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się AllTradeMarkets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy AllTradeMarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną. Należy zauważyć, że strona nie posiada wersji hiszpańskiej, chociaż ze względu na wiadomości otrzymywane od klientów hiszpańskojęzycznych przeprowadzimy również analizę na AllTradeMarkets.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Global Market Index Limited oraz UAB ELNIRA. Chociaż w innej sekcji strony internetowej wspominają o ExMarkets GROUP LTD (z Saint Vincent i Grenadyn) oraz ExMarkets GROUP LTD (z Wielkiej Brytanii), więc nie jest to zbyt jasne.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na Litwie, w Wielkiej Brytanii oraz Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ AllTradeMarkets nie wspomina nic o byciu regulowaną firmą, uważamy, że jest to nieregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez AllTradeMarkets, zauważamy, że oferują 5 różnych typów kont: konto podstawowe, konto progresywne, konto instytucjonalne, konto zarządzane i konto o wysokiej wartości netto. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 USD, dostęp do ebooka, akademii AllTradeMarkets.

Konto progresywne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 USD, dostęp do e-booków, akademia AllTradeMarkets, menedżer konta, codzienne wiadomości.

Konto instytucjonalne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, dostęp do ebooka, akademia AllTradeMarkets, menedżer konta, codzienne wiadomości, menedżer bogactwa, spersonalizowana edukacja, dogłębne badania, budowa portfela, dźwignia do 100%.

Konto zarządzane: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 100 USD, dostęp do ebooka, akademii AllTradeMarkets, menedżera konta, codzienne wiadomości, menedżera bogactwa, spersonalizowana edukacja, dogłębne badania, budowa portfela, dźwignia do XNUMX%, sesje z analitykiem, zaawansowana technologia, strategie automatyczne .

Konto o wysokiej wartości netto: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX $, usługa VIP, dostęp do środków na koncie, skontaktuj się z AllTradeMarkets, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rodzaje kont AllTradeMarkets
Rodzaje kont AllTradeMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty AllTradeMarkets to: wierzymy, że AllTradeMarkets jest własną platformą.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które AllTradeMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa AllTradeMarkets
Strona internetowa AllTradeMarkets

AllTradeMarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: kilka wiadomości o wydarzeniach finansowych, niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o AllTradeMarkets

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.alltrademarkets.com

Número de teléfono: + 442036407008

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena na AllTradeMarkets <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma AllTradeMarkets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, do kogo należy ani gdzie ma siedzibę, szukając opinii na AllTradeMarkets naprawdę nie mogliśmy znaleźć zbyt wiele, co sprawia, że ​​myślimy o „nowej” firmie. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja z listopada 2019 r.: CONSOB (włoski regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przeciwko AllTradeMarkets.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o AllTradeMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «AllTradeMarkets: Ocena i komentarze»

 1. Młot odpowiedź

  To oszustwo, próbowali zmusić mnie do wpłacenia większej ilości pieniędzy, a kiedy nie chciałem, zablokowali moje konto. Sieć nie działa, oszuści mnie zrujnowali.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Hammer, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z AllTradeMarkets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.