Komentarze na temat algorytmów

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Algotechs, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Algotechs do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów. Należy zauważyć, że Algotechs nie posiada strony internetowej w języku hiszpańskim, ale ze względu na różne wiadomości otrzymywane od klientów hiszpańskojęzycznych, zdecydowaliśmy się przejrzeć tego brokera.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Ograniczone algorytmy.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Manchester, Anglia.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o żadnej regulacji, więc uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Algotechs, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Złote, Konto VIP i Konto Diamentowe.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.000 $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa, brak prowizji za wypłaty.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa, brak prowizji za wypłaty.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500.000 XNUMX $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa, brak prowizji za wypłaty.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Algotechs (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont algorytmów
Rodzaje kont algorytmów

The platformy do obsługi jakie oferuje Algotechs to: MT4 i zautomatyzowany system (robot), o którym tak dużo mówią na stronie internetowej Algotechs.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Algotechs udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Algotech
Strona internetowa Algotech

Algotechs zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: mają bloga z różnymi artykułami związanymi z inwestowaniem w zautomatyzowane systemy, tak jak ma to miejsce w przypadku Algotechs.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Algotechach

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: algotechs.com

Número de teléfono: + 44 20 38 689 901

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena Algotech <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Algotechs jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, oferuje zautomatyzowany system, wspomina, że ​​ma siedzibę w Anglii, ale nie jest regulowany przez FCA (tak jak powinien, każdy regulowany broker z siedzibą w Anglii ), oferuje zbyt wysokie zarobki.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Algotechach? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *