✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat algorytmów

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Algotechs, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Algotechs do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów. Należy zauważyć, że Algotechs nie posiada strony internetowej w języku hiszpańskim, ale ze względu na różne wiadomości otrzymywane od klientów hiszpańskojęzycznych, zdecydowaliśmy się przejrzeć tego brokera.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Ograniczone algorytmy.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Manchester, Anglia.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o żadnej regulacji, więc uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Algotechs, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Złote, Konto VIP i Konto Diamentowe.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.000 $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 XNUMX $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa, brak prowizji za wypłaty.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa, brak prowizji za wypłaty.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500.000 XNUMX $, osobisty doradca konta, spersonalizowany plan finansowy, platforma internetowa, brak prowizji za wypłaty.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Algotechs (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont algorytmów
Rodzaje kont algorytmów

Te platformy do obsługi jakie oferuje Algotechs to: MT4 i zautomatyzowany system (robot), o którym tak dużo mówią na stronie internetowej Algotechs.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Algotechs udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Algotech
Strona internetowa Algotech

Algotechs zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: mają bloga z różnymi artykułami związanymi z inwestowaniem w zautomatyzowane systemy, tak jak ma to miejsce w przypadku Algotechs.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Algotechach

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: algotechs.com

Número de teléfono: + 44 20 38 689 901

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena Algotech <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Algotechs jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, oferuje zautomatyzowany system, wspomina, że ​​ma siedzibę w Anglii, ale nie jest regulowany przez FCA (tak jak powinien, każdy regulowany broker z siedzibą w Anglii ), oferuje zbyt wysokie zarobki.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”162″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Algotechy»

 1. Benzoes odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Benjamin, dzięki za napisanie o Algotechs. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *